Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A my ty naše mrchy zabalené v hangárech neudáme a neudáme.
    • Ty vole, vždyť ALKY už jsou dávno prodaný! A ne jen tak někomu, koupila je firma DRAKEN INTERNATIONAL Inc., největší soukromá firma v USA zabývající se výcvikem pilotů pro USAF, US NAVY a US MARINES...
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/obama-zkroutime-ruce-zemim-ktere-budou-delat-neco-jineho-nez-chceme/
  • samozřejmě, je třeba vyvézt více zbraní, pokud možno oběma stranám, do oblastí zmítaných konflikty. Prachy nadevše. Vývozem zbraní za mír *16* *16* *16* *16*
  • Ty Rudý já.

    česko Slovensko bylo vazalem SSSR 40 let a dodnes se topí v rudých s.....ch.
    • To je komentář k článku?
  • V Indii už si ani neškrtnou, zůstane pouze u těch pár strojů. Otázkou totiž je, jak to bude s náhradními díly, pokud stryko Sam nařídí Francii nedodávat... A do tohoto rizika nikdo soudný nepůjde. Frantící jsou totiž, jako správný vazal USA, pro východní trhy nespolehliví obchodní partneři. Což nedávno světu dokázali.
  • Porodila jsem soudruha. Ale nevím kdo je otec. Tramvaj byla hrozně narvaná. *8* *8*
  • Především je Francie nevěrohodným obchodním partnerem, a to po ostudné blamáži s Mistraly pro Rusko.
    • Zatím je vše v řešení, Francie si je toho dobře vědoma, je mezi dvěma kameny. Uvidíme, jak se věci nakonec vyvinou.
  • Veškero zbrojení - a o ničem jiném teď nejsou zprávy je hnus *16*
    Včera proběhla reportáž, že v dojčlandu chystají nový tank Leopard *12* , tak po Tygrech a Panterech z II. světové další draveček *16*
  • no nemaj komu prodat své spojence proměnila v nepřátele a bohatí spojenci to nechtěji
  • bezregistrace
    Rudolf II.: Kde je Golem?
    Rusworm: Podle rozkazu vaší císařské milosti vnikl jsem s vojskem do synagogy, ale Golem nikde.
    Rudolf II.: No ovšem, když se celou noc pije a fechtuje, ve vrchcábech fortuna pokouší a za frejema pídí, oči otupí. A vtip utone ve víně. Nenašel Golema. No jak by mohl, když psal účty za lampasy, fedrpuše, pozamenty, kyrysy, šavličky! Zloději jste, a kujóni! (Rozbije vázu.) Všechno ven!
    • Také umím kopírovat. Jinak to chce příště aspoň něco z Vodochod:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit