Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je neskutečný.
    tady si fakt každý může dělat co chce,a ještě za to dostane mergle.
    benga,doktoři a soudci si navzájem vykrejvavají p r d e l.
    o politicích ani nemluvě.
    tady by se mafie mohla učit.
    *2*
    • No jestli to není o tom, že nic neproved a že to bylo účelové, abyn ezavazel ve sněmovně, při projednávaných darovacích církevních restutucí......Protože, když to bylo tak jasný, jakpak to, že do trvá tak dlouho, než se to začalo projednávat. Zapklatit by to měli a mnohem víc - Němcová, Kalousek Nečas a taky ta fofrmušla co "povýšila"... a šla do Práglu za odměnu.
      • najsne ze nic neproved vubec nevedel ze v tech krabicich jsou nejake penize to mu tam dal asi nejakej skritek... dit von ani nevedel kdo mu to vino a za co dal ne? *1*
  • No to je už do nebe volající!!! Pak to v tom našem státě má vypadat.... Je mi z nasí vlády na zvracení!!!
    • Současná vláda Ratha nezavřela, proč bys kvůli ní měl zvracet? Zvracet jsi měl za Topolánka a Nečase.
    • ...ano a ať to teď zaplatí Ministerstvo spravedlnosti a zruší ten podnik rozhazování. Jednou tak a pak tak - co to jeeeeeeeeeee?????????????? *12* *12* *12*
  • Jako ne že by Rath byl anděl ale z té bandy zlodějů je si myslím nejlepší. Jinak třetí zpěv oblíbeného K.H.Borovského.Je to sice jako vojenský soud ale ono je to stejný !
    http://cs.wikisource.org/wiki/K%C5%99est_svat%C3%A9ho_Vladim%C3%ADra/Zp%C4%9Bv_III.
  • Rath byl v kriminále nespraravedlivě a bylo to jasné,že je to zkonstruovaný případ Kubiceho a Nečasove zlodějské tlupy,která si říkala vláda.Jestliže se má Rathovi něco vyplácet,tak ať to platí Kubice.
    • Jen Kubice/ copak asi dělá, kam se potratil? Ale měla by to zapltit Ídeska s Němcovou... té to byla akce. protože kdyby jej nezavřeli... nikdy by darovací restituce neprošly, tož taky církve by se měly přidat k náhkradě
  • A kdy vystoupí v televizi Bradáčová?
    • proč Bradačová,nechť vystoupí ten,kdo sprostě odkopl Válkovou a dosadil tam jejího asistenta.Opěvovaný pán Babiš si to co si nemohl dovolit nas Slovensku vynahrazuje u nás a docela pilně.
  • Jak kdybych to tu vloni několikrát nepsal. A někteří se tomu smáli a nevěřili *4*
  • Chudák náš zloděj.A kdo odškodní pravicovou vládu, která padla vinou prokurátora Ištvána
    • ta vláda tupců v čele s Nečasem?To byl unikát co ti tady dělali a co dokazali rozkrást ,prodat nebo rozdat.Církev je z toho v sedmém nebi jak přišla k majetku,který v minulosti nakradla a Nečasova vláda jim jej opět vrátila.
  • To odškodné by měl uhradit soudce, který nezákonně Ratha ve vazbě držel. A také by měla naše justice vysvětlit ten podivný dvojí přístup k obviněným podle stranické příslušnosti. Davida Ratha zadrželi kvůli sedmimiliónovému úplatku a byl držen jeden a půl roku ve vazbě. Budiž. Ale Marek Dalík byl nejprve zadržen kvůli úplatku půlmiliardovému, na druhý den byl soudcem z vazby propuštěn s tím, že prý bude vyšetřován na svobodě. Jenže...... ticho po pěšině. Stejně tak do ztracena vyšuměla kauza tří poslanců ODS, kteří za své hlasování přijali výhodné posty. Vyplývá z této skutečnosti, že potrestáni mohou být za úplatkářství pouze členové ČSSD, zatím co na členy a chráněnce ODS se zákony nevztahují? Vše tomu bohužel nasvědčuje. Pokusí se mi někdo objasnit takový postup naší justice?
  • To že jsi gay tečka nijak neutajíš starý dědku, staří lidé bývají moudří a bývali kdysi stařešiny, kdežto u tebe je pochod opačný čím starší tím blbější, ale výjimka potvrzuje pravidlo, že jo ??? *3* *3* *3* *3* *3*
  • Mládenci už jste nudní.

    Dokažte že ten váš imaginární kamarád Tečka exituje nebo mlčte.

    Jsem holka Simona. Příští měsíc jsem volná takže kdo má zájem a peníze múže mě
    poznat. V úterý odjíždím na dovolenou a pošlu fotečky - mám totiž lepší
    život než vy kteří jste na Tiscali nonstop a maskujete to střídáním nicků.

    Pa pa chlapci. Bez práce nejsou koláče - to je heslo vaší demokratky Simonky!
    • Láďo P. nemáš svědomí, nebo jsi jen tak obyčejný hajzlík? *12* *12* *12*
      • Navštivte psychiatra a to co nejdříve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit