Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reakce Evropy nebude žádná.Mnoho humbuku pro nic.Kdo se dá na cestu špiona a zradí, nemůže čekat,že se s ním bude jednat v rukavičkách.
  • Mě je agent úplně ukradený,nebot zradil svou domovinu a kdo ví kolik lidí či děti umřelo díky jeho práci.
    Jeho smrt bych tipoval na amíky. Zdarec
  • Jedna zajímavost kousek od místa útoku je laboratoř kde se podobné sajrajty vyrábí a vymýšlí.
  • Tak kdy vynesou na nosítkách to ožralé hradní prase, aby se omluvil Putinovi, že rozesíláme ruské jedy po Evropě ????
    • kvůli tomu bych Havla neexhumoval
      • Naprostý souhlas,ten toho otrávil spoustu i humanitarně.
        • je pohroma jak se i takové lopaty tobě podobné dorvou ke klávesá. Pak to tady prasí stránky, vyblbuje se to svými výlevy chorého mozku a domnívá se že je to zajímavé. Pěkné je že s tím nic ty chátra neuděláš. Dobrý, co?
  • Bez prokazatelných usvědčujících důkazů si mohou soudruzi z UK, USA, Německa, Francie a ti poslušní kývači od nás, leda tak trhnout. *12* *16* *12*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/466434-lidi-vedli-na-jatka-rekl-novinkam-ukrajinsky-vezen-svedomi-k-mobilizaci.html
  • Buďme absolutně v klidu, ratlíci jenom ňafají.
  • záminka je hotová vůbec o špiona nešlo, amrdolům a zrádným anglánům o lidi nejde, jde o moc, teď když svět po falešném obvinění ví, že rusové mají chem.bojové látky dojde k chem. útoku v Sýrii, bílé přilby jsou připraveny, kompars také, americká režie a scénárista také, už jenom čekat na vhodnou chvíli, ta přijde až evropa odsoudí ruský čin bez jakékoliv možnosti ruska se bránit, nezávislé televize jako i česká závislá televize to roznesou do vědomí lidí,študentíci se dají oblbnout, my né, člověk který uvažuje má jasno,USA,EU se chystají vraždit
    http://www.eurasia24.cz/aktualne/item/2773-je-to-vazne-usa-se-po-zinscenovanem-chemickem-utoku-pripravuji-na-uder-z-more-rikaji-rusove-a-posiluji-v-syrii-obranu
  • Buďme demokraté a ctěme presumpci neviny.Nejprve bych počkal na důkazy.Tak to přeci v západní demokracii chodí.
    • já vím, ale o to nejde, už nemají čas Sýrie bude osvobozena, to oni nemůžou dopustit
  • Zmetci americký, tak se snaží rozeštvat Evropu, brzo bude válka těšíte se? Já ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit