Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruský stát posílá na Ukrajinu vojáky a platí odškodné rodinám za padlé.

    Je to Kremlem vedená agrese vůči sousední zemi. Směšné lži zdejších
    Rusofilů na tom nic nezmění.

    I Němcov připravoval knihu na toto téma. Narazil na nespokojené Ruské vojáky ochotné
    mluvit o svém zapojení do války na Ukrajině . Jsou nespokojeni protože jim
    stát nedal všechny slíbené peníze.
  • jasně, jeden voják z elitní jednotky, nejmenovaná matka, vasil vasilovič nám sdělil.... povídejte o ukrajinských matkách, které protestují, povídejte o ukrajinských vojácích ponechaných zraněných i mertvých na bojištích, o které se jejich spoubojovníci nepostarali a povstalci to museli udělat.....k tomu pak lze dohledat i konkrétní fakta a ne JPP
  • No jo, Rusáčkové šli na nucenou dovolenou. *1*
  • Tak vážení, teď ještě tu o zlém loupežníku Rumcajsovy, a můžeme jít spát.
  • Titulek článku měl znít jinak, takto:

    Simča: Ruská armáda nutila vojáky, aby šli bojovat na Ukrajnu
    *14*
  • Ruští vojáci z raketové a dělostřelecké divize v Murmansku odmítly převelení
    na Ukrajinu. Ruské matky protestují protož jejich synové jsou násilně verbováni
    do tzv. povstaleckých oddílů v Donbasu.

    Vojáci potvrzují že jim podplukovník Okaněv vyhrožoval následky pokud
    neodjedou na Ukrajinu.

    To vám ovšem Sovětský pohádkář Bohoušek neřekne.
    • Simone, je nám všem jasné, že ve skutečnosti hovoříš o vojácích ukrajinské armády, kteří jsou násilně verbováni a jejichž matky se bouří a v Kyjevě protestují. Chápu, že v zájmu konspirace musíš svůj příspěvek zaobalit tak, aby byl ideologicky prostupný.
      • Jsem holka. Tyto informace si může každý na internetu najít.
        Takže tu jen směšně popíráš fakta.

        Ruští vojáci se brání převelení na Ukrajinu ač je jim vyhrožováno.
        Ruské matky proti tomu protestují.

        Tak do toho netahej Ukrajinu. *12*

        Simona
        • Holka? Tak to ne. Ty jsi takové zvířátko, většinou strakaté, má rohy a dává mléko. Pokud jsi chlap, tak mléko nedáváš ale jsi vykastrovaný.
          • Jsem mladá holka. Pokud ti to vadí tak jsi Gay.
            • Jdu na párty.

              ko ko dák. To v holčičí řeči znamená měj se pěkně truhlíku.

              Simča *3*
            • Tá - dý - dá dá.
  • Nic ve zlém, nechci dělat chytrého, ale...proč by toto ruská armáda dělala takto složitě a také pitomě? *8*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Dnes jsem vydelal pekny PRACHY!!! *5*
    • Tak to gratuluji, budeš mít zase na hlt krabičáku. *14*
  • Pro ulhaného Rusofila Bohouška!

    Organizace Open Russia zveřejnila informace o více než 260 Ruských vojácích
    padlých na Ukrajině. Rodiny dostávají od státu odškodnění ale pokud přiznají
    účast jejich synu ve válce na Ukrajině přijdou o ně.

    Zdravotní sestra tumanovová potvrdila že jí syn Anton telefonoval 10 srpna s tím
    že jeho jednotka se přesunuje do Doněcka. 20 srpna byl mrtvý.

    To jsou Ruská svědectví. Tak to nesvádějte na Ukrajinskou propagandu.
    • Podívej se, nahnědlý Simone, nevím, proč vy, fašouni, tak rádi označujete ostatní, kteří nesouhlasí s vaší ideologií, jako rusofily. Já se, oproti tobě, snažím používat selský rozum a nezávislé zdroje informací. Tobě ale, jak je vidět, vymývají mozek na stranických schůzích denně. Takž, příště očekávám trochu argumentů a ne pouze nadávky. Děkuji
      • Jsem demokratka ne nacistka Rudý ulhánku.
        Ruské totalitáře tu podporuješ ty.

        Jsem holka takže
        Simona
        • Holka? Tak to ne. Ty jsi takové zvířátko, většinou strakaté, rohaté a dává mléko. Pokud jsi muž, tak mléko nedáváš ale jsi vykastrovaný. Takže gratuluji k tvé inteligenci.
  • Kdy již se tento absurdistán bude starat o své problémy a problémy jeho občanů?Jak je možné,že ještě dnes mi nedala kapitalistická státní pošta tj.11.5.2015 do schránky inkaso?Odjíždím na stáž do Ruska a když mě pošlou na banderovce tak nevím,kdo to zaplatí.Dost legrace to nepamatuji,že by do roku 1989 něco nefungovalo.Ovčani proberte se ,protože to jsou neskutečné věci co nám tady ještě bude EU diktováno,kolik si vezmeme ošátkovaných teroristů apod.Doufám,že ta chátra ,která jim fandí je má doma i s celou 20ti člennou rodinou.Vyrobené lodě pro Rusko již zaplacené chtějí potápět,to se mi jen zdá.Myslím,že by jich bylo potřeba u afrických břehů ,aby sem ta negramotná verbež neputovala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit