Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úřady i obchody ve velkých městech otvírají v 8 až 9,tak to myslel president Zeman......nemyslel Vás vidláky na vesnici v africké Praze,sluničkáře ve frontě na pracáku,ve frontě u mekáče s poukazem z demonstrace. Takže tak. Nekecat a makat netáhla!!!!
  • ááááááááá kdo dnes vstával před sedmou ????



    jste normální ? *7*
    • v 7,00 hodin je hluboká noc *10*
  • O jaké morálce ze strany ČSSD se zde zminuje pisatel tohoto článku?ČSSD už dávno,velmi dávno žádnou morálku nemá.Vždyt se zloději z ČSSD podporují navzájem na všech úrovních a myslí si že jedna odvolaná Ministryně je zachrání.Jsou opravdu tak naivní?
    • Copak ČSSD, hůř je na tom ta smečka, ako že sa volá? ÁNO, už viem.
      • Kecy anonymních pisatelů mně nezajímají ubožáčku.Proti takovým jako ty jsem imunní vzhledem ke své profesi. *1* *1* *1* *1* .Pokud se ti u nás nelíbí běž na Slovensko a neopruzuj tady.
      • Kecy anonymních pisatelů mně nezajímají ubožáčku.Proti takovým jako ty jsem imunní vzhledem ke své profesi. *1* *1* *1* *1*
  • co si kdo slibuje od toho že čtyři měsíce před volbami vyštípe z funkce Babiše? Kdyby to udělali rok dva předtím, chápu že by se snažili zachránit své potápějící se krky a mizící koryta. Ale pár týdnů před volbami je to kontraproduktivní. Veřejnost se naopak semkne a dá Babišovi ve volbách většinu aby ty zloděje konečně vypráskal na smetiště kam už dávno všichni patří. A "záchrana" situace odvoláním vlastního člověka tedy Valachové asi nebude mít požadovaný efekt přílivu voličských hlasů.
    • Já díky tomu dám hlas Babišoj,když ty ODS,TOP,KDU *12* ...tak kvičí,tak něco na tom bude,že mají strach,aby nešli do tepláků *15*
    • může za to Kalousek a Šláfenberg, bylo to zadání a spiknutí








      PCHE !!
      • jejich blbost. Poškodili sami sebe....
  • z její blonďaté hlavy vzešla myšlenka inkluze - která má mezi pedagogickou veřejností nepublikovatelný přívlastek. Tato hlupaňa vymyslela a prosadila, že mezi normální děcka do škol se nasadí vyložení defekti - defekti kteří vyrušují prudí a napadají verbálně jak učitele tak i spolužáky. Normálně patří takový pologramota do ústavu nebo klece. NE! Ona jakože snažte se všichni defekta začlenit! Takže všichni okolo se snaží defekt se začleňuje. V roce 2017 nemůže nikdo své okolí nutit k solidárnosti s takový exotem!
  • z její blonďaté hlavy vzešla myšlenka inkluze - která má mezi pedagogickou veřejností nepublikovatelný přívlastek. Tato hlupaňa vymyslela a prosadila, že mezi normální děcka do škol se nasadí vyložení defekti - defekti kteří vyrušují prudí a napadají verbálně jak učitele tak i spolužáky. Normálně patří takový pologramota do ústavu nebo klece. NE! Ona jakože snažte se všichni defekta začlenit! Takže všichni okolo se snaží defekt se začleňuje. V roce 2017 nemůže nikdo své okolí nutit k solidárnosti s takový exotem!
    • Defekt, exot?!
      Nafackuj si...
      • učitelka českého jazyka! Tak jen uděluj pokyny, palice chytrá.
      • učitelka českého jazyka! Tak jen uděluj pokyny, palice chytrá.
  • Ministryně Valachová a její zatčená náměstkyně sdílely stejný byt, takže ministryně musela něco vědět o těch dotačních podvodech. Jinak, umíte si představit, kam asi vedlo naše školství pod vedením dvou leseb, které do resortu dotáhly své kámoše z neziskovek? Podívejte se na stránky projektu EDISON.
    • sdílely takže navíc je to l€sba *11*
  • dearputin.com
  • Dobré sovětské ráno.


    Tatíček prezident se nám vrátil z číny plný energie. Je to bodrý chasník.




    YEAH !!!
  • Naprosto běžný postup ve všech demokratických zemích! Údiv pisatelů nad tímto logickým skutkem svědčí o nedostatku demokratického smýšlení - ostatně, co by jeden čekal od země, kde bolševik masíroval naše mozky více, než dvě generace!
    • Naprostý souhlas. Totéž by měl udělat ten ožrala na hradě, ostudy už nadělal dost.
      Jinak nevím proč se má platit z mých daní nějakým čutálistům. Jako kluci jsme se taky honili po louce za tím kulatým nesmyslem, ale teď nevidím důvod proč na to koukat a být v extázi, jestli Franta chytí mičudu, kterou Lojza vykopnul. A proč se má čutálistům něco platit ze státních prostředků? Ať jim za tu "podívanou" platí ti, co na to čumí. A pořádně jim to zdanit.
      • a navíc to maskovat jako "podporu mládeže ve sportu" - když rodiče těch dětí stejně platí příspěvky, že by v jiných zemích stačily na sporty podstatně "lukrativnější"...
    • Pane doktore, abyste mohl vystudovat doktora, museli vaše rodiče mít před, jak říkáte "bolševikem" čistý štít. Takže přinejmenším byli v ROH, možná byli v KSČ anebo aspoň chodili na školení nestraníků, možná i absolvovali VUML. Takže na vašem místě bych se o "bolševika" neotíral. Ale paní Valachová si vsadila na špatného koně. Se Simonou v Praze dokonce spolu bydlely. Kůň padl, žokej odchází. Takový už je běh života. A že by jí to přineslo body do voleb, to bych netvrdil. Spíš by se měla smířit s tím, že politiku jako dobré živobytí už dělat nebude.
      • O moje rodiče se laskavě neotírejte! To vaše StBácké ... možná ..., ...možná..., ...anebo aspoň... - to znám moc dobře z doby před rokem 1989. S tím na mne nechoďte!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit