Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fašismus v Rusku je díky Putinovi na vysoké úrovni.
    • kéž bys věděl co fašismus znamená
      • Fašismus je přesně to, co provádí fašista - terorista Putin v Rusku! I ty ho podporuješ, koukám, fašistoteroristo, Putinův vlezdořitníku, Ivane, trolle.
        • jo pokud jsem fašo tak jsem asi ital nebo španěl ty jeden zlej trolle *1* *1* *1*
  • V Rusku vládne největší fašista, který se kdy narodil. Jmenuje se Putin!!!
    • To se všeobecně ví.
  • Všichni, kteří tvrdí, že fašista Putin je člověk, LŽOU!!!
  • V CCCP se zastavil čas. Metody bolševických fašistů jsou tam stále v módě a fašista Putin je zdokonaluje.
    • Dám ti za každé písmeno rubl když to odvoláš a budeš psát pro mě!
  • U nás v lágrech máme 318,9 mil míst, tedy pro každýho amrdóla jedno
    • Tohle klikání vám nepomůže, proruskofašističtí trollové...
      Každý ví, že Putin je fašista!!!
  • Putin dotáhl fašismus k absolutní dokonalosti.
    • Putin je nejlepší fašista všech dob. Je v tom dokolalý.
      • tys blb a jsi v tom dokonalý
    • Putin je fašista samouk. Něco odkoukal, zbytek dělá po svém. Je fakt dobrej.
      • netušil jsem že je putin Ital?
  • Kašpaři z AI by nejraději zřídili zařízení hotelového typu na celém světě. No, naštěstí jsou země, kde je pobyt ve vězení stále vnímán jako trest.
  • A jakpak to je asi ve vězení na Guantanámu, co už Obama od svého nástupu do prezidentské funkce ruší a kde, podle zprávy Kongresu USA jsou vězni také mučení (zřejmě aby se nenudili jako v ruském vězení!). Tam AI nepustili a tak nám o tom nic nepoví??? A co věznice CIA v Polsku, Rumunsku a kdoví kde ještě? Důkazy nejsou, jen zprávy v médiích a ta jsou přece pravdomluvná, není-liž pravda?
  • Sakra tomuhle se říká vězení. To není jak ten protekční internát, ve kterém seděl Havel.
  • pořád lepší, než americké basy s vězni s koulí u nohy nebo soukromé basy, kde pracují od vidím do nevidím bez nároků na mzdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit