Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kam se na nás hrabou ,my přejíždíme vlastní lid již 25 let a v dějinách ani nemluvě.
  • ostapkotab
    tiscali,mel jsem te rad.ted jak jsi uplne prekopany,muzes jit do prdele,jsi horsi sracka,nez k zblitinky.cz.jo a co ja dostal kopacek za h@vn@ a prd€l€,jini asi vyvoleni to pisi h o v n a a p r d e l e a to na kopacky neni,ze ? a nezapomen odstranit ikonku prasete,je zavadna, *12* cenzore.
  • i kdyby byl opilý, což asi ano, stejně ho tam musel někdo poslat. Snad si nemyslete, že u Rusů na draze každý coura jak se mu zachce. Nějakou tu bezpečnost taky mají.

    Raději bych hledal toho , kdo ho tam poslal hrabat. Sam od sebe by tam nešel.
  • Pusinko, tak napiš zase něco "vtipnýho", máme už po volbách, komouši akorát podpořili socdemáíky, někde se spojili se zloději jako jsou oni, jinak nic novýho pod sluncem, takže jen bláboly na schůzích buňky. *3*
    • ostapkotab
      pusinku taky prejeli *12* *1*
  • Jé, já myslel, že už konečně přejeli puťku - Zetorem *1* *1* *1*
  • Rusové přejeli sněžným pluhem vlastního spojence.

    Ale traktor co táhl ten pluh, určitě byl první, ne ?
  • Čapisral se tu objevil a hned je 5x namínusovaný u každýho příspěvku *15*
  • A co na to lžou fašouni z KSČ?
    • my nic, my jen koukáme
    • KIMCID
      a co na to fašokomunistka Alina z čr?
  • kdo tomu dal tak hloupý titulek? v šichni Rusové vyrazili zajet svého spojence? a vešli se tam? I když je Vnukovo celkem velké, muselo se v zajíždění střídat. Ona sem píše jedna Alina - že by to byla ona? celkem co se moudrosti týče to sedí
    • všichni ne, jen vyvolení
    • No puso, jestli v tom nemáš prsty ty, tvoje činnost pro KGB je evidentní. *3*
      • KGB už neexistuje, ale CIA ano - a jak platí? *15*
        • Pusinko KGB neexistuje? Přejmenovala se? Jako zločinecká KSČ na zločineckou KSČM? CIA, naštěstí, existuje, ale bohužel, s ní nespolupracuju, na to jsem jen malej červíček. Ale rád bych spolupracoval i zadarmo, když tady čtu ty výblitky ruský 5. kolony. *3*
  • KIMCID
    na jeho místo už se tlačí pět jinejch .o obchod s ropou bych se nebál *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit