Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Straně jednoho muže - Stropnického, kterého jako politika neuznává snad ani každý "Zelený", již nikdo nepomůže. Svou činností je "na úbytě". Vždy vykazovala pro občany jenom destrukční aktivity, brzdící rozvoj nejenom dopravní aktivity. A svůj stav si zaslouží, protože dosud se nemohou pochlubit tím, že by byli pro občany země přínosem, spíše naopak.
  • Benda a Stropnický žádný rozdíl!!!! Kolik ještě takových vyplodí tato společnost. musíme být opravdu bohatí , když si dovolíme živit takové jedince. *8*
  • Proč vynakládat energii na nějaký článek o straně zelených, která se nedostane ani na vedlejší kolej je ztráta času.
    Smyslem novinářů není manipulace se čtenáři, ale nabízet jiný úhel pohledu?
    Kdo tento nesmysl vymyslel by mne moc zajímalo. Jiný náhled pohledu může být ten, že novinář dostal od Slovenského premiéra boxera přes ústa.
  • bezregistrace
    téma pro kočku a občana ..
  • bezregistrace
    bla hmmm tu už je šedesát qadrilionů jednotek nebo dávaj pardón za dobrý chování
  • Protekcni zmetek...
  • směšnějšího "politika" by člověk pohledal, tenhle neumětel hloupý netáhlo neni divu že sám sebe střílí do kolene
    • Ale našli by se: opilecké klácení se při slavnostní příležitosti, sprosté řeči při slavnostním projevu, pohrdání zákony...

      Někdo se střelí do kolena, jiný zase přebere Hruškovici a padá za schodů a myslí si, že mu pes shrnul koberec. A skončí pak na invalidním vozíku, Tedy nikoli ten pes.
      • opilecké klácení se při slavnostní příležitosti,... to jako jak málem přibyla ke korunovačním klenotám i šavle? *1* *11* *12*
  • historik
    Rád bych aby mi někdo kdo tomu rozumí vysvětlil kam se poděli vrabci, konipásci, rorýsi, jiřičky, vlaštovky a další malí i větší pěvci, které si pamatuji z dob mého mládí. Čápa jsem už také neviděl léta. Je mi z toho než smutno.
    • Historiku, abys viděl to, co údajně nevidíš, stačí si vyjít mimo Prahu, a uvidíš. I ty čápy. A klapku z očí si sundej.
    • ses slepej a vlastovky ty cekej az v kvetnu ne ted kdyz jeste snezi
    • Nejen to, ale i chrpy, vlčí máky, koukol a další luční květinky a také meze, na které naše matky chodily na trávu a kde se děti proháněly.
  • Tak jestli někdo vypadá arogantně, tak to bylo v poslední "diskuzi" Máte slovo....Dýchla na mne atmosféra Stalina... tak to je tento pán.. a nikdo se ho nevšímá...
    .neodpovíwww.google.cz/imgres?imgurl=http://www.psp.cz/eknih/cdrom/2013ps/eknih/2013ps/poslanci/i6199.jpg&imgrefurl=http://www.psp.cz/sqw/detail.sqw%3Fid%3D6199&h=250&w=201&tbnid=7mDKWipYNiM5QM:&tbnh=186&tbnw=149&usg=__qKWUNiRdsFjdEUFOIflaH8tLnC0=&vet=1&docid=-49NGAkNaGzW9M&itg=1&sa=X&ved=0ahUKEwjEs5T16cjTAhWINJoKHUNrCyMQ_B0IfTAK
    Zaběhnutí a profesionální politici mě docela štvou, protože si vždy zachovají kamennou tvář a nikdy vám na ožehavou otázku neodpoví.... Doufám, že M. Strop. se nepodaří takto zblbnout... i když se zdá, že je to nevýhodou... lidé chtějí mít politiky s jasným pohledem, kteří umí na vše odpovědět a hlavně nesmí dát znát svoje pocity.... pocity.... Panu Strop. ml. bych poradila větší trpělivost...... *3*
    • Politici procházejí školením, jedním z bodů je: Na dotazy z pléna se neodpovídá. Sledujte projevy politiků jinde ve světě - v naprosté většině přijdou, sdělí svá moudra a odejdou. Pokud jsou dovoleny otázky, tak pozvaní novináři vědí, že otázkou ze skupiny "nevhodných" si bezpečně zavřou přístup na další tiskovky.
    • kdo je křivákem v mládí, bude křivákem celý život. Tady pacholek má kvalitně našlápnuto. Arogance a drzost v jednání mu je vlastní. Tak to může zkoušet maximálně na zeleném dvorku. Zelení v jeho podání jsou nečitelní. Navíc s otevřenou náručí tady zvou uprchlíky, Takže hoši - to by nešlo. A na podzim ani nepůjde. O co?
  • nejprve se postavíš za odredovanou páchnoucí smečku vetřelců co obsadila Kliniku a nyní chceš dělat jako rozumného? Pozdě hochu.Jsi už zavedená a certifikovaná korouhvička která se otáčí dle potřeby. Jsi takový komediant co dělá škodu kudy chodí.Obecní šašek který tahá králíky z klobouku. Navíc zelené!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit