Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepříčetný byl asi ten, kdo takto rozhodnul. Na nepříčetnost se to snaží uhrát každý, kdo se rozhodne vzít někomu život. Znal jsem jednoho, jmenoval se Vašek, ten chodil na výslech v triku naruby, vzal si kraťasy, jednu ponožku modrou, druhou červenou, jednu polobotku a jenu plátěnku a na otázky soudkyně odpovídal tak, že tomu nerozuměl ani on sám. Když se ho zeptala co je za den, řekl květen. Tak se vyhýbal trestu několik let. Chodil k psychologovi a měl z toho jenom srandu.
  • Šmáárjáápanenko skákavá a vy jste už někdy viděli normálního blázna? No, já nééé. *8*
  • To je v tom momentě maléru úplně jedno, příčetná-nepříčetná.

    Když se na mne někdo řítí s kudlou, tak ho přetáhnu tím, co mám zrovna v ruce nebo po ruce.

    Ten kluk měl smůlu, že v těch šatnách nebyla ani židle.

    Odborníci radí, naučte se používat běžné předměty jako zbraně, bývá jich všude plno, Opravdovou zbraň máte po ruce jenom naprosto výjimečně.
    Vidle, lopata, nebo třeba hrablo na sníh je v takové bryndě úplná výhra v loterii.
    • kdyby u sebe každý nosil pistoli, tak by se takové věci neděly. Po tisíce let vývoje lidské společnosti bylo normální, že každý se musí o svůj život, o svou ochranu, o svoje přístřeší i potravu starat sám. Také byl každý ozbrojen, je to normální. Jen my už jsme zhejčkaný vším včetně ústředního topení a myslíme si, že všechny naše problémy za nás má někdo řešit... a za bezpečí nás a našich blízkých neumíme nést odpovědnost.
  • To že byla nepříčetná ví i laik bez znaleckého posudku. Něco tak strašného by příčetná osoba neudělala. Ale otázka je kdo jí umožnil pohybovat se volně po svobodě. Ten tedy nese vinu za vraždu studenta a je to tedy vrah!!!
    • prosím tě, přečti si aspoň nějakou dětskou detektivku a pak se rozepisuj
  • aspirantka na ministerské křeslo v ukrajinské vládě - byla by mezi svými
  • Ve své "nepříčetnosti" odjela do Žďáru, kde přespala v hotelu a ráno šla "zcela nepříčetná" vraždit do školy...
  • Pak se ovšem naskýtá otázka proč byla ta nepříčetná holka na svobodě a ne v léčebně.
    • Smozřejmě pak by měl místo ní nastoupit před soud ten kdo ji nepříčetnou nechal chodit venku po ulici...
      • na nepříčetnost není stanoven trest vězení
        • To je pravda. Někteří politici jsou také nepříčetní, ale mají proti tomu imunitu a tak sedí jinde než v kriminále. *1* *1* *1*
          • ano, například celá naše pravice a současná ukrajinská vláda spolu s USA jestřáby+

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit