Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak může člověk z rodiny spojené s gestapem, která nechala zlikvidovat stovky český lidí v koncentráku, jak může tento dnes fašistický povl někoho přirovnat ke spolupracovníkům fašistů?? To nechapu jak má ten děda krátkou paměť. Nebo snad spíše vycuranou?
  • Výroky zhrzeného ješity !
    • Zemanovský ožralý blbečku! Nežer a chovej se normálně_!
    • Zemanovský ožralý blbečku! Nežer a chovej se normálně_!
  • Sláva Švarcekáknberg je odstavenej, teď má smrtka volnou ruku (kosu)
  • Avyboj Česko zbídačil i premiér za ČSSD Miloš Zeman.
    Viz jeho zlodějská privatizace mosteck uhelné a předražená Ostravská dálnice.
  • Schvarcenberg by na svůj kukuč mohl dělat cikánům vajdu.
  • Národ Čechů potřebuje nutně zvýšit inteligenci národa,jinak Čechy rozumnější národy převálcují.Už i nebožtík Hitlet bral Slovany jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř.Když se podívám jací lumpové v Česku šestadvacet roků vládnou a jak Česko zbídačili,připadá mě že měl nebožtík Hitler pravdu.je třeba začít u důchodců,protože ti byli první,kdo pomáhal stávající kapitalistický svinčík nainstalovat a pomohli lumpům k moci.Proto je třeba důchodcům odebrat volební právo,že už toho svojí troubovitostí a leností přemýšlet zkazili mladé a budoucím generacím dost.Je jim třeba hlavně vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejovcem.Ve zdravotnictví je třeba aby měli nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých ůspor.Tak důchodcům roupy na jásání pro Havla přejdou.
  • Venco ostudu v zahraničí dělá tvůj Miloš alkoholik Zeman.
    Neumí anglicky, zatloukal ruské vojáky na Ukrajině až sklidil zasloužený posměch
    a mluví jako dlaždič z vesnické hospody.
  • Jsem též zhnusen a údajně naši čest Khárl pokálel protože neudržel klapku.Škoda že zhnuseně neodešel o 5-let dřív. Doufám že Kalousek má trvalé právo na schlast a bude přísně dodržovat pitný režim.
    • Přesně tak, v zahraničí nás vůbec nereprezentoval. Kam vlezl, dělal ostudu. Česky pořádně neumí, šišlá, při důležitých zchůzkách chrápal a slintal. Je dobře že skončil. A takhle by měla jít do háje i celá zlodějská pravice i s parlamentu. Škody uš nadělali dost. *16* *16*
  • Miloš Zeman je opilec, lhář a ruský agent.
    Jako premiér ČSSSD je zodpovědný za řadu zlodějen - jako tzv. privatizace mostecké uhelné
    nebo předražená tunel dálnice na Ostravu.

    Slušný člověk na něj může jenom plivnout ale ne ho olit
  • jak si představuje "vládu a šetření j-elita národa"------- Top 09 proti zvýšení důchodů
    navýšení pro důchodce - 200,- Kč, pro poslance 7000,- Kč !!!
    Nikdo z TOP09 nehlasoval pro zvýšení důchodů od1.ledna2015 !!!
    Nesouhlas : 13--Zdeněk Bezecný, Jan Farský, Petr Gazdík, Leoš Heger, Václav Horáček, Jiří Koubek, Marek Ženíšek, Věra Kovářová,Michal Kučera, Helena Langšádlová, František Laudát, Jaroslav Lobkowicz, Karel Tureček
    Nepřihlášeni: 4---Nina Nováková, Stanislav Polčák, Karel Schwarzenberg, František Vácha
    Zdrželi se: 3---Jiří Skalický, Anna Putnová, Gabriela Pecková
    Omluveni: 6---Markéta Adamová, Jitka Chalánková, Daniel Korte, Miroslav Kalousek, Rom Kostřica, Herbert Pavera
    Všichni z TOP 09 hlasovali pro zvýšení platů poslanců !!! za TOP 09 pro............26 poslanců

    JInak řečeno----holoto musíme šetřit, takže když ty ukradneš bochník chleba, usekneme ti ruku, ovšem když my ukradneme dodávku s penězi, je vše v pořádku, schválili jsme si imunitu. Za této situace je naprosto nemožné dovést tento stát jinam než do pr...ele.....
    • Alespoň víš koho máš příště volit, určitě né ODS a TOP 09.
      • zatím nemám koho volit poněvadž nikdo mi nechce dát záruky a kontrolu nad svou stranickou sektou. A já nemůžu dovolit cizí neznámé sektě aby o mně a za mne bez mého svolení a kontroly rozhodovala. Nebo ty snad dáš klíče od svého domu a auta cizímu neznámému člověku nebo skupině jen na základě jakýchsi chimérických slibů kdesi na ulici? Poraď mi.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit