Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ISIS má v kalhotách, Bojí se Rusů!!! Houfně se vzdávají!!!

    http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/132142-islamsky-stat-se-pry-postupne-vzdava-co-se-deje/
  • Bez registrace ty sám jsi multinick Tečka.

    Sem chodí jenom Simona. Simon je pouze tebou vytvořená fiktivní postava.

    Než přišla kraloval jsi debatám. Když přišla přišel jsi o jeviště a musel jsi hrát
    drobný vedlejší role. To tvoje přebujelé EGO nemůže snýst.
    Kradeš nicky. Měníš si jména častěji než trenky a klikáš.

    To vysvětluje tu neuvěřitelnou nenávist se kterou po Simoně šlapeš,
    Vzala ti hračku jménem diskuse na Tiscali herče Tečko
  • bezregistrace
    Klas(inkognito) SouhlasímNesouhlasím
    Já se jmenuju Lojza. Zdejší Simona je moje kámoška.
    Setkal jsem se s ní a viděl jsem ji.

    Takže mě nic nenakecáš. Fiktivní postavičku Simon tu tvoříš jenom ty.
    před 6 min. nahlásit vlákno

    Jo Simoněnko .... hovořit s druhým je ještě dobrý horší bude až ti ze zásuvky polezou housenky debatující na téma rozpad osobnosti ... to se pak rychle rozluč ze Sonem/ou a spěchej vyhledat nejbližší psichynu ..
  • Stoltenberg je prostě šaman. Na dálku udržuje vztah s Ukrajinou, na blízku se zeměmi, kam dopadají americké bomby, nebo zásoby. Kujme pikle, pikle kujme ...
  • pusine tuhle debatu zničil JUDr Miloš který nekecá k tématu ale řeší si tu soukromé
    spory.

    O hlasování raději pomlč. Není to tak dávno co neputinovcům naskočilo deset
    mínusáků za vteřinu. To je jasný podvod s hlasováním
    • Podvod, který s úspěchem používáš sám. Jinak tě musím upozornit, že se běžně stává to, že když klikneš v hodnocení, naskočí tam okamžitě nějaké hausnumero. Proč, to se ptej na tiscali. Půjde o technickou chybu. Včetně hlášky, že už bylo hlasováno dříve, ačkoliv hlasuješ poprvé. To se v poslední době stává docela často.
      • Další jedovka doktůrku. Napsat příspěvek bez urážek je pro tebe nemožný úkol.

        Já nepodvádím. já totiž na výsledek hlasování kašlu. Jenom tu občas nakouknu.
        Ani se neobtěžuju s registrací nicku které se tu stejně kradou.

        Simona je moje kámoška a kdybys jí nekomolil jméno tak vůbec nereaguju.
        Takže si doktore v klidu debatuj. Jen pořád netahej do dění Simonu,
        Až do neděle tu nebude Tak ji nehledej za každým nickem co s tebou nesouhlasí
        • bezregistrace
          No jasně každej schizouš má nejméně jednoho kamaráda ... bohužel vzniká jen jaksi imaginárně. Tak že bla bla bla a stejně se tu několikrát nerozhodnutej Simonovcič provali že si na samici jen hraje ....
          • Tak potom jsi schizouš jelikoš tvoříš fiktivní postavu jménem Simon.

            Simona je moje kámoška. Nabídla tu všem kontakt a setkání. já toho využil.
            Na netu má fotky a já si s ní domluvil schůzku v Hradišti.
            Má ráda knížky tak jsem ji ukázal antik bílé vrány.

            Ona je samice. Mě to nevadí,. Pokud tobě jo tak máš holt jiný sexuální choutky.
            • Já se jmenuju Lojza. Zdejší Simona je moje kámoška.
              Setkal jsem se s ní a viděl jsem ji.

              Takže mě nic nenakecáš. Fiktivní postavičku Simon tu tvoříš jenom ty.
            • bezregistrace
              Hele Simonku shíza je něco co přesahuje tvý vědomosti dvakrát prohučenýho páťáka. Tak že se věnuj učení abys aspoň tu pětku zdárně vystudoval ...
        • OBV, OKV kolik nicků už jsi použil bláznivý Simone? Dochází ti představivost? Jen tvé příspěvky jsou stále stejně hloupé. Doktor Miloš na rozdíl od tebe píše k tématu.
          • Já znám jenom zdejší Simonu. Fiktivní postavičku Simon jsi přivedl na debatu ty.
            Nemám potřebu si registrovat nick. Zdejší trolda je pravidelně krade.
            Až Tiscali zveřejní IP adresy bude mít registrace smysl. dříve ne

            Miloš si tu řeší osobní spory. Já mu pouze odpovídám.. K tématu nenapsal skoro nic.
            Kdybys moji kámošku nenapadal tak tu nejsem.
            Až do neděle tu není. Tak si můžeš v klidu debatovat. Ty však stále jen kvičíš Simona
        • OKV? Neznám...takový tady nikdy nebyl.
          • Nemám potřebu si registrovat nick které zdejší tzrolda pravidelně krade.
            Až Tiscali zveřejní u každého příspěvku IP adresu bude mít registrace smysl.
            Dříve ne
  • Teda to je debata na pobli tí. Nelze každému diskutujícímu přidělit ičo jako na idnes a jméno si pak může měnit každý jak chce? Nebo takový typ diskuse redakci vyhovuje.
  • NATO už mělo dávno vyslat své vojáky k ochraně hranic EU a ne se paktovat s neonacisty.
    Mimochodem, Lojzo-Simone-a desítky dalších nicků, JUDr. Miloš má oproti tobě rozumné názory.
    • Já jsem Lojza a Simona je moje kamarádka. Simon tu nikdy nebyl. Toho tvoříš jen ty.
      Takže nedělej ze dvou lidí jednu osobu.

      Je jedno jaký má JUDr názory. Problém je v tom že je neumí slušně prezentovat
      a nezvláídá ani to základní. Respektovat jiné lidi a nekomolit jim jména
      A ty předvádíš stejnou lumpárnu.
      • Nezapomeň si posypat hlavu popelem. Od podvodníka tvého formátu to opravdu sedí.

        Měl bys vystupovat společně se Stoltenbergem, taky pěkný uličník. Jasně, je to za placený a peníze nesmrdí. Ale kde je potom morálka, čest a další? Promiň, to není na tebe, to jde mimo tebe, ta morálka, čest, pojmy pro tebe neznámé. Tím se nevzrušuj.
        • Já nejsem žádný podvodník. Na výsledky zdejšího hlasování zcela kašlu.
          Takže nemám potřebu se registrovat ani nic naklikávat.

          Není to tak dávno co tu neputinovcům naskočilo deset záporáků za vteřinu.
          Taky takovej podvůdek. Já na něj tehdy poukázal. Ty jsi mlčel.
          Protestuješ až nyní když to postihlo tebe.
          • Pěkná tapetka, taková typická. A proč zase OKV, Klas, zaris, vadis, prorok a další tvé nicky? Za 24 hodin trošku moc, ne? Simone, ty jednou špatně skončíš. Jako NATO na Ukrajině.
            • Tvého manžela Simona neznám Milunko .
              Já znám jenom zdejší Simonu.

              To není žádná tapetka. Vůbec bych nereagoval kdyby jsi tu neplival po mojí kámošce.

              že to říkáš zrovna ty který nicky střídá častěji než trenky zlej BTW JUDr trolle
  • tak si Simča pokecala převážně sama se sebou, naklikala si bodíky.....
  • Když podporuješ Ruskou propagaci masového vraha Stalina tak nemáš
    co odsuzovat Banderu na Ukrajině,

    Stalin zavraždil miliony lidí. Bandera je proti němu co se týče vražd hotovej břídil
  • zlej troll v převleku za JUDr Miloše se tedy rozhodl zničit každou diskusi.
    Už dnes zničil zajímavej pokec ke článku Klaus. Na všechny kdo s ním nesouhlasí
    kvičel Simon Simon. Pak zas brečel nad tím že prohrál hlasování.
    Mlel o všem možném. Jenom ne o tématu,

    Káždej máme nějakej ten pohled na věc. Odlišný postoje jsou přitom samozřejmostí.
    Stejnou samozřejmostí by však mělo být i respekt. Byla tu Simona tak jí říkám Simona.
    Nebudu z ní dělat kluka jménem simon Stejně jako z topola nebudu dělat slečnu topolovou.

    JUDRe na tvoje osobní války a spory nejsem zvědavej. A jistě nejsem sám.
    • Lojzo, už toho nech. Neurážej pana doktora, je to nezdvořilé.
      • Tak jsi Simoně ukradl nick. Hochu ty na debatu nepatříš. Ty totiž nezvládáš
        základní pravidla debaty. Respektovat druhé a schopnost přijmout i jiný pohled na věc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit