Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani jsem se včera na televizi nedíval.Bylo by mně z toho jedině špatně.Slyšel jsem jenom, že zkritizoval sociální demokraty a prohlásil, že chce vládnout sám.Už zakázal v novinách Dnes kritický článek a kdyby byl premiérem, zavede censuru.Ani se nedivím.Je to soudruh a estébák.Voliči spláčou nad výdělkem
    • Koukám,že tobě je špatně patrně celý život?Nemáš tiky a závratě a tlaky v hlavě?Že chce vládnou sám byl jen názor,nic takového Babiš ani nenaznačil a pokud nejsi schopen příjmout,v tomto případě oprávněnou kritiku tak jsi naprosto stejný jako ti všichni darebáci.Upozornuji že nejsem aktivním příznivcem ANO ale racionální kritika je přeci na místě v vždy.Vy přece tady také veřejně kritizujete ANO a Babiše a nikdo vám to nemá za zlé když pominu ty žvásty některých pomatenců.
    • Zřejmě se shlédl ve východním Putinostanu a chtěl by tady vytvořit nějaký ANOstan nebo Babyštan. *1*
  • ANO, ANO - bukvičáků plno!
  • Zamyslete se a vzpomente jajé podrazy a lumpárny mají za sebou-Sobotka-ministr financí,Babiš je proti Kalouskovi je lehký odvar etc-c-c a přesto je volíte.Český lid je pouze závistivý a tak hloupý,že se vůbec nedivím že jsme žumpou Evropy.Když se konečně najde někdo,kdo se trochu snaží informovat lidi tak sklidí tady u těch pár debilků kteří píší na objednávku,kritiku.Ještě že je jich proti populaci jen několik.Kryl to zpíval hezky jen měl dodat,že češi si zaslouží aby ryli držkou zemi.
    • No jo, Češi nechodí k volbám a ta verbež co volí, čkoli by neměla, tam volí ty, co ji podporují! Zde pomůže pouze povinná volební účast a pouze těch, kteří platí daně, tudíž se rozhoduje o jejich penězích. Proč mají volit kriminálníci, nebo hnůj dlouhodobě za čárou?
      • Souhlasím,v kriminále by měl být automaticky zbaven možnosti volit ale u nás má pachatel větší práva než oběť takže už toto samo ledacos napovídá o naší pseudodemokracii.Česko je zatím pořád ještě žumpa a kupa hnoje a pokud tady budeme mít Kalousky,Fialy,Sobotky,etc c c ... tak se v tomto směru vůbec nic nezmění.Vždyt si stačí přečíst pár komentářů a je zcela jasné jaké máme občany a tím i voliče.Ještě že jsem za vodou jinak by to bylo na mašli.A tech několik neschopných závistivců a pitomců tady mně nemohou rozházet.
  • soudruh Kim Čong Un byl zvolen 99.99% hlasů,stejně tak jako soudruh-tunel Babiš,český národe,kdy se tohoto SVRABU zbavíš??????????????
    • Ochlasta Veškrna taky, tak si nechte připomínky hlupáku!
      • Vidím, že Vám pravda nevoní co "demokrati"? Pravdu mínusy nezakrejete!
  • před dvaceti lety nastolili Demokracii, nemuseli jsme řešit Kalousky Babiše ani nikoho jiného. Nechali jsme se podvést, vnutili nám dem..ntokracii a kleptokracii tak se nemůžeme ničemu divit.
    • před dvaceti pěti lety jsme měli všechnu tu rudou zlodějskou verbež pověsit včetně těch disidenstských hoovad Havla a spol a pak okamžitě požádat Rakousko o připojení k bývalé domovině.Dnes by tady byla prosperita a nemuseli bychom se dívat tady na tu zlodějskou elitu,co nám vládne-pohrobyk bolševiků a rádoby disidentů-kteří byli do jednoho podporováni bolševikem...
      • Tak to jste přehnal/a, to je na trestní oznámení!
        • Ty jsi na hlavičku,že?Je třeba aby jsi navštívil lékaře a říká se mu psychiatr.
  • http://www.hlavnespravy.sk/paul-craig-roberts-nemcova-mohla-zavrazdit-cia/567879
  • Včera na poště : stojím ve frontě a přede mnou důchodce. Ptá se u okýnka : "jaké máte známky?" poštacka: "s prezidentem" On: "jen s tím debilem?" Ona: "ano, jiné nejsou" On: "dejte mi jich pět, aspoň si na něj plivnu a dám mu pěstí!!" Normálně jsem se musel nahlas smát! :))))
    • známku s havlem jsem přilepoval vždycky hovnem,inu na hoovno nejlíp sedí zase jenom hoovno
  • Vyrůstá nám tady nový cár Bábiš. Tedy rádoby cár. Ale za koblihu se jím může stát.
  • A to má být jako hlupáku směšné nebo zábavné co tady mastíš?Vždycky je pohroma jak ty chátra z ulice vyslečeš oranžovou kazajku a místo popenic vezmeš za klávesy.Tvrdou mozolnatou rukou tady mastíš své sny o nákupech a utrácení.Zatím se můžeš rozhodnout zda si dáš tlačenku do novin nebo igelitu.To je tvoje maximální rozhodovací kriterium.Smrdíš hnojem až sem.Tak zas vem prázdné lahve mazej je vrátit k okénku.
  • Jsem slušná holka takže jsem Babiše nevolila.

    Za koblihu bych mu nedala. Tedy hlas. *15* *15*
    • Je otázka,jestli by on chtěl.Tedy tvůj hlas. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit