Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem Tečka Kozomrd! Jupíííí !
  • Každým dnem kdy jsou ještě v Česku stávající lumpové u moci se zvyšuje nutnost,až se mladá generace dostane k moci,tak začít důchodcům vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody jedině na holý zadek bejkovcem.Na dalří dlužení na důchody nebude pak mít mladá generace chuť.Když si dnešní důchodci nechali Česko od lumpů rozkrást,tak prostě budou sušit hubu.Ti co nakradli miliardy ti včas zdrhnou.Tak v Česku zbydou jedině důchodci,jako kádrová rezerva na splácení starými lumpy nadělaných dluhů.
  • Hodně Čechů by se už mělo učit cvakat zubama.Až Putin zavře produktovody do EU,tak se jim to hodí.Cvakání zubů je obraný prostředek lidského těla před zmrznutím.Prací lícních svalů se lidské tělo ohřívá.
  • Prý jsi byl zplozen tak, že tvůj ožralý fotr obkročil prasnici.
  • Pozor na toho tečku, je to zanícený komunista a vždycky byl, tvrdí opak ale před pučem v 89 mával rudou knížkou, nenechte se klamat!!
  • Je to opravdu k smíchu, Ukrajinci si rozmlátí svoje města a pak si asi postaví zemljanky, protože jsou na dně, *3* *3* *3* *3* *3*
    • tečka cikán z Plzně žije jako starý gay bez rodiny bez přátel a má krušný život, žije v pastoušce kterou prý zdědil po rodičích.V poválečných letech, chovali slepice králíky husy a jiné, taky pěstovali zeleninu, dokonce prý mu matka šila kalhoty na šlapacím šicím stroji, nenávidí celý svět, hlavně komunisty kteří mu umožňovali žít jako prase v žitě, s oblibou mával rudou knížkou nad hlavou, dneska jim spílá, je to prostě velký hajzl a gauner.
  • Je to zvláštní, rusovi jsme nic neodpustili, němcovi vše.......jste opravdu ttakové ubohé mentální atrapy?
    ps. jen trochu znát dějiny, to však, po hamburgerových pošucích je stejné, jako chtít naučit prase jodlovat.......
    • Mluv za sebe. Posuku. *12*
    • Jo, opravdu jste mentální atrapa . Máte ale uznání, tolik sebekritiky bych od vás nečekal .
  • Ukrajina musí mít jedinou svobodnou alternativu svobodně si zvolit svobodnou volbu vstupu do EU a potom do NATO. Žádný socky tady jim do toho nebudou mluvit ani Báťuška Putin. Jedině tak svobodně zvolí svobodu a budou z nich svobodní a svéprávní lidé a budou žít svobodně ve svobodě. Jinak je čeká stepní vazalství v carství a budou žít v Kaganátu. Svobodně žít ve svobodě a ve svobodné EU nikdy si nenechá od bolševického Ruska vzít svobodu. Svobodu si vzít nedáme. Stepní nájezdníci nám chtějí vzít svobodu. Svobodu si vzít nedáme.
    • Vida vida . Celou dobu jsem čekal kdy mi opět někdo ukradne nick . Už jsem se dočkal . I když musím uznat , že tentokráte to trvalo docela dlouho . Dříve to byla záležitost několika minut .
    • Jde vidět ,Tome, že jsi obyčejný přežvýkavec *1*
      Pročpak Ukrajinci tedy tu svobodu a demokracii již dávno nemají? měli dostatek času na to si ji doma vybudovat...........
      ps. takovým hlupcům jako ty nic nedochází....... a není to chybou české pošty! *1*
    • Kozodrbe.
      • A to je venku teprve 27 stupňů. Co bude Tečka vyvádět odpoledne.
  • KIMCID
    ano v Syrii taky za vše muže armáda *7*
  • Náš Vůdce Putin tuto válku vihraje protože je lepší neš soudruch Hitler!
    • člene ksčm, nechceš začít raději učit tchoře smrdět? to by ti šlo jistě úžasně *1*
      ty nejen že píšeš jako hlupák, ty jsi hlupák.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit