Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Priblble vyrazene amer.serialy,co opakuji dokola,na to se neda koukat,i na Teorie tresku,hovadinu,skoda penez...Filmy o upirech,zrudach,amer.koketach,s castymi dlouhymi urvanymi reklamami,to je des,vydrzet u televize.Jeste ze se da vypnout a vybrat si porad,skoda casu na kraviny,co opakuji dokola a stare leta porady,cim oblbuji lidi..Tu je jina mentalita,tu ml.nemaji auta,co v amer.,kde deti svymi auty jezdi do skol apod.Tu je bida,ml.nemaji sanci mit rodiny,nemaji kde bydlet,neni prace,penize,nemohou se zde vyvijet,jsou omezeni,napospas..Je nyni tolik programu,ale vybrat na co se da koukat,da zabrat...
  • Za takové hovadiny mají mít víc peněz?
    • Vynikající seriál, vtip, laskavý humor, výborní herci, už se těším na pokračování.
  • No a co? Když si to vyjednali...
    To je snad tak důležitá zpráva?
    • Co také mají ti námezdní a režimní pisálci psát, na Jadranu už žraloci nežerou žádné české učitelky, modré Milky už také nikoho nezajímají a cééélebrity s umělýma vnadama už jaksi nejsou v módě. Když zde napíší o dění ve světě tak se jim zase nelíbí názory diskutujících tak musí zakazovat diskuzi nebo mazat příspěvky. Nemají to ti naši pisálci lehké.
  • Kluci vědí co dělají. Za pár let si za ty miliony stejně moc nepořídí, tak jim přeji ať to utratí rychle a rozumně. *3*
  • Měli by jim přidat ještě víc! To jim ze srdce přeji. Mrzí mne, že jsem neviděl ani jeden díl. Asi nebudu Inn. Raději si něco přečtu...
    • Jardo podívej se /třeba i na 1.díl/, téměř všechny jsou výborné
    • KIMCID
      zase taková řahacha to neni a těch 20minut deně tě nezabije *3*
      • Dvacet minut usa koncentrovaných hovadin je příliš. Ani jeden hamburger ani jeden seriál USA. .
        • KIMCID
          kupodivu tenhle serial stejně jako žlutí panáčci si z USA docela dokáže dělat srandu
  • Super tiscali začalo psát o jablkách a hruškách gratuluji.
  • KIMCID
    Seriál super jen posledni 7.serie byla ze všech nejslabší.
  • ostapkotab
    o tehle sracce jsem se jen okrajove doslechl-on je nekdo ochoten se na to divat ? *12* *12*
    • Jak to můžeš hodnotit, když jsi to neviděl?
    • KIMCID
      já vim žena za pultem to není .viď soudruhu
      • Další vůůl kdo do toho sere politiku...
        • KIMCID
          vidiš a kecáš o politice ani píp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit