Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sejděte se na té pláni a navzájem se spláchněte, společnosti se uleví. Degeni... *3*
  • ... veřejně férově vyzývám nejvetší trosku českého internetu BIJCE (úch*l má samo mnoho dalších primitivních jmen) na férový pěstní souboj v Praze na Letenské pláni v úterý 2.8. v 11:11:11 (odvoz zbitého hnoje na ARO samo objednám)
    ... je mi líto, že velmi pravděpodobně tato zdegenerovaná troska z toho dostane průjem
    ... upozorňuji, že se stalo mou vášní dohledat toho ubožáka osobně, bude to krátký masakr
    • .. pitomce z Nov\y rád zamluním :)))
  • To hezký článek. Měli bychom si víc vážit míst, kde se formovala historie naší země, To jsou ty pravé hodnoty a ne kolik se vyrobilo oceli a vytěžilo uhlí.
    • ... si koko*, je mi tě líto, netušil jsem, že jsou v Česku primitiní trosky jako ty, moulo :)))
      • ale no tak! Panečku taková moudrost vypadla z parchanta? Ale to jsou gejzíry svěžích oplzlých nápadů. Co asi žereš že jsi tak tupý?
        • ... s radostí mohu reagovat na primiva, který nikdy nepochopí, proč bude zmlácen :)))
        • ... ke dnešku spělo mé úsilí, hlupáku, mí kámoši z policie, která má potírat trosky jako ty, mi ochotně sdělila adresu, na které už ani hodinu klidně neusneš, primitive, tvé dny jsou sečteny, díky za dobrovolnou volbu bezdomovce, to jsou má poslední slova pro primitiva
        • ... hele nulo, nikdy ti to nedojde, ale postaral ses o to, že letos již prase v klidu neusne :)
          • ale jediné prase široko daleko jsi tady přece TY.Jo že v chlívku máte puch z výkalů je samozřejmé.Ostatně smrdíš až sem. Tak šup mazej do své páchnocí postele.Ráno už tě čeká lopata, co?
            • ... užívej si poslední dny vlastního puchu, ubožáku, máš problém, zmrzačím póvl :))
        • ... nečtu dlouho debila, jsem nadšen svým novým skvělým dovolenkovým programem :)))
  • bijec pitomečků je Jihomoravák a má mozeček degenerovaný přemírou slivovice.
    • ... ano, o to mi přesně šlo, aby bezmocný primitiv blil o svém vymeteném mozku :)))
    • ... mé úsilí se jako vždy neminulo účinkem, debílek s IQ nanejvýš 10 to hezky potvrdil :)))
      • to se povedlo! Matkomrd a páchnoucí prasák tady dává lekci z IQ! Hnůj všech hnojů vylezl z nory jak ta poslední páchnoucí krysa.
        • ... tak už napiš,kriple, že nemáš ani 165 čísel, a tak musíš sekat latinu v Penny :))
        • ... jsem moc nadšen z nové motivace, primitiva jako tebe najdu v klidu o vikendu, debílku
          ... budeš asi muset změnit občanku, tedy pokud byla retardovi jako ty přidělena
          ... vozík je tutovka, zničím primitiva, který to chtěl, končí legrace, máš pech, primitive :)))
          • tak toto se zejména vyvedlo! Ty chlíve nikoho nezničíš.Nemáš na to.Jsi nic.Jsi prd. Každý si tady do tebe může kopnout.Bez prasení stránek svými výlevy páchnoucí blbosti nemůžeš být! Legrace a kopance neskončí - budou jak JA budu chtít.
            • ... samozřejmě nečtu tupce, ale chápu, že využívá jednu z posledních možností, že má čím psát na své poblité omatlané klávesnici :)))
        • ... ano, každé potvrzení úrovně trosky, které letos urkoutím krk, je moc vítané :)))
  • ... článek o Mikulově je přesně to, co zde očekávám, primitivové naštěsti jistě ne :)))
    • ... ano, o to přesně mi šlo, hlasoval primitiv, který do konce roku nebude mít čím hlasovat :)))
      • cha cha bezmocný parchant své zparchantělé matky tady zas dělá bubu. Neuvěřitelné lůza vyleze z chlíva a už chce být chytrá...
        • ... na obyčejného hlupáka bych se vys*al, ale ty si plastiku zasloužíš, jsi v hajz*u :)))
          • odhalil jsi mně. Tak co už jsi poskákal dnes páchnoucí matku? Podržela pěkně nebo se cukala? Krásný život u vás v chlívě.
            • ... nikdy jsem si tak lehce nevychutnal primitiva, díky, parádně tě veřejně zmlátím :)))
        • ... jsi tak primitivní, že ti nemůže dojít, že ses od začátku stal součástí hry s póvlem :)))
          • ale kdeže špíno! Ty si nehraješ.Ty jsi obyčejně ujetý vypatlaný vyvrhel, který je závislý na prasení stránek. Ty potřebuješ nadávky a kopance.Jsi na ně zvyklý.Krásný zpackaný život, co?
            • ... jsem nadšen z toho, jak jsi primitivní, akorát ti nikdy nedojde, že už jsem našel tvou díru, celá vaše vesnice potvrdila, jak divný jsi patron, tak o to víc ji od tebe vysvobodím
        • ... ano, jsi nejprimitivnější póvl, který do smrti ani jednou v klidu neusne, máš problém :)))
  • ... nechť je tiscali.cz jaké je, hravě dokáže roztřídit nemocné primitivy od ostatních :)))
  • ... kdepak jsou několikrát diplomovaní stínoví ministři z politických diskuzí tiscali?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit