testovaci text

Diskuse pro Článek

Skutečné Rusko: Jak je na tom dnes?

13. 3. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Bída, nebo blahobyt? Jak je na tom ruská ekonomika po 18 letech vlády Vladimira Putina a na prahu dalších šesti putinských let?

zpět na Článek
1 | 2 | 3 | 4 starší

komentářů v diskuzi: 98

napsat komentář

kritik (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Pro Rusobijce,viděl jsem jak z ruského letadla padaly zlaté cihly a tak jsem to přeložil na nás tady by padaly houvna a letiště jednoho dramatika.
16.3. (5 dnů)
vlákno reagovat

Gabriel1453 tiscali.cz

Já se tedy nemám za Rusobijce, ale za blbcobijce, proto píšu takovým jako Vy, abych uváděl jejich vlastní hlavou vymyšlené nesmysly, které si orazítkovali jako pravdivé do reálných mezí. Což se většinou neshledává s přílišným pochopením a to zejména díky zaujatosti Vaší modlou a nepochopitelnému fanatickému obdivu k ní. A také zejména nedostatku informací a kritického myšlení ( Vy kritiku), i nedostatečným intelektem, neschopen pochopit reálná fakta a přestat si hrát na to, že Rusko je ráj na zemi ( ve kterém jste nikdy nebyl), kde se žije všem dobře. Nebojte, jako že Vy jste fanatický obdivovatel všeho Ruského, já rozhodně nejsem fanatický obdivovatel všeho Amerického, jen rád uvádím Vaše z prstu vytahané nesmysly na pravou míru. ;)
19.3. (1 den)
vlákno reagovat

pidalin (inkognito)

5 souhlasí, 4 nesouhlasí

Maj se určitě líp než před lety, ale je to opravdu díky Putinovi? Nemyslim si, je to přirozenej vývoj ekonomiky. A někde jsem četl že autobusák v moskvě má asi 30 000 Kč čistýho a přitom nájmy a ceny jsou tam podobný jako u nás a třeba mobilní tarify tam maj asi za čtvrtinový ceny než u nás, takže jsou na tom teď asi docela dobře. Samozřejmě nevim jak je to opravdu s tim mimo Moskvu. U nás se taky furt řiká jak vysoký platy jsou v Praze a mimo Prahu, ale jako rodilej Pražák a někdo kdo půl života strávil mimo Prahu vim že to jsou nesmysly, běžnej člověk bere všude v ČR +/- stejně za podobnou práci a přitom na vesnici se dá bydlet třeba za 8 měsíčně za normální byt, za takovou cenu máte v Praze možná tak pokoj u ňákýho důchodce.
15.3. (6 dnů) upraveno v 04:23
vlákno reagovat

Gabriel1453 tiscali.cz

30000 má, ale rublů, nikoliv Kč... Nejdříve si to co jste někde četl raději ještě přečtěte pořádně. Samozřejmě s těmi nájmy máte pravdu. Ty jsou u nich stejné jako v Praze.
19.3. (1 den)
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

10 souhlasí, 11 nesouhlasí

Myslím,ze jsou na tom lépe než s předešlými prezidenty dohromady a to ještě do nich všichni kopou sankce sankce sankce. Namísto vděčnosti. U mě za porážku fasounskeho Německa velký dík! Dokud je medvěd doma bude mír a klid,pokud jej budete nutit,aby vyšel ven bude veselo,tak ať si hnoji v Pentagonu a Eu spočítají kolik je 1 a 1.
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Lery (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

4 souhlasí, 9 nesouhlasí

To je sice všechno hezký, ale když tam jsou na štíru s tou demokracií. A navíc tam prý mají někde schované bezdomovce a žebráky.
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

jura (inkognito)

23 souhlasí, 9 nesouhlasí

anglie se chová jako teroristi z USA, stejná teroristická stopa, vražda, upravené debilní důkazy a pak obvinění a terorizování Ruska, na takovou debilitu může skočit jenom američan, nebo pražský podplacený kavárník
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

15 souhlasí, 1 nesouhlasí

Lépe bych to nenapsal.
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Gabriel1453 tiscali.cz

Aha, teď už jsou zlí i Angličani, protože si dovolili něco říct, proti Vašemu nedotknutelnému Rusku. :( O tom se smí psát přeci jen v dobrém. Bože jak Vy jste jednodušší...
19.3. (1 den)
vlákno reagovat

tirador tiscali.cz

24 souhlasí, 4 nesouhlasí

Jinak, ruský prezident nechlastá, svede i kotoul bez psem shrnutýho koberce a ve světě má jméno. A ministr zahraničí Lavrov je pan diplomat. Kým se můžeme z naší vlády a té nejvyšší politiky pochlubit my? Na Putina se stojí ve světě té nejvyšší politiky fronty. Zbídačelou zemi dává do pořádku a my se modleme, že je ruským prezidentem právě Putin a ne třeba Brežněv, nebo Jelcin. *16*
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

12 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jó, to až se tam jednou dostane k moci nějakej ras, tak to budou mít potom demokrati stažený zadnice.
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

tirador tiscali.cz

17 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jak? Podstatně lépe, než za časů ožraly Jelcina. *14*
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

10 souhlasí, 6 nesouhlasí

Starejte se raději o tom,že je na balkáně opět rušno a EU je neschopná to řešit.Starejte se o to,aby zmizel letní ,zimní čas a byl jen jeden pro lidi.Putin dal příkaz a bylo to okamžitě.Hitler dal příkaz pro satelity a bylo to hned a jezdilo se v pravo.
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jenže to není demokratický, takže i když je to praktický, tak je to něco strašnýho a odsouzeníhodnýho. To si raději počkám 100 let a budu si spokojeně mnout ruce, jak se nám ta demokracie úspěšně rozvíjí.
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Pelli facebook.com

7 souhlasí, 8 nesouhlasí

O Rusku není dobré ani diskutovat ! *12*
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

tirador tiscali.cz

6 souhlasí, 4 nesouhlasí

Tak v tom se velice mýlíte. Vše se dá komunikovat. Ale pokud fandíte takovým, kteří raději roznáší radost a smích na svých bajonetech po celém světě, tak jste beznadějný případ. Komunikace je základ.Jen hlupáci řinčí zbraněmi a plivou sliny jedové. *12* *16* *12*
14.3. (7 dnů) upraveno v 11:03
vlákno reagovat

jura (inkognito)

9 souhlasí, 4 nesouhlasí

to ti nakecali takoví jako němcová, kalousek, pchcaný kníže a eritrejec feri, ryzí demokrati
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

mluvčáček (inkognito)

10 souhlasí, 16 nesouhlasí

Náhodou rusové umí míchat skvělé zabíjecí jedy. Nikdo na ně nemá. Jsou to jedničky. *14*
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Kečáček (inkognito)

0 souhlasí, 4 nesouhlasí

Přesně!
Například to, co uchystali pro Boba Marleye ještě nebylo překonáno a recepis byl příliš složitý. Proto vůči Peteru Toshovi zvolili přímočařejší postup.
14.3. (7 dnů)
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

13 souhlasí, 5 nesouhlasí

Vždyť je to úplně jasný, kdo to namíchal. Američani už delší dobou žvaní, že to chce bojkotovat mistrovství světa ve fotbale v Rusku, případně je úplně zrušit. Mimochodem, oni se tam nedostali. Takže oni o tom žvaní a žvaní a FIFA nic, nikdo nic, i jejich oddaní lokajové nic. Všichni ti zpropadení hňupové se dokonce na to mistrovství těší. Copak jim to politicky nemyslí? No tak musí přijít na řadu plán B. No tak se odstraní jeden ruskej pablb, kterej už stejně není k ničemu dobrej. A svede se to na koho? No přece na Rusko, to dá rozum, ne? Nějaká mrtvola a ještě k tomu ruská, nedělá našim atlantickým přátelům žádný problém. Když vezmeme v úvahu, že CIA chtěla kdysi vyhodit do vzduchu dvě svá vlastní dopravní letadla, plná vlastních lidí, aby to mohli svést na Kubánce a poté provést na Kubu invazi, tak toto je úplná zívačka. Tuto alotrii jim zatrhl až Kennedy, protože to byla i na něj silná káva. No, moc dlouho potom chlapec nežil. A kdo ho zabil? Kdyby jste se zeptali kozy Májové, tak vám řekne, že s největší pravděpodobností Rusové. Taky kdo jinej, že? Oni totiž nemají nic na práci, nudí se, tak si občas jen tak někoho zabijou. No ale to jsem trochu odbočil, vážená paní koza Májová už navrhuje, aby se Anglie neúčastnila MS. A prý, že tam asi nepojede princ Harry a nějaký další princové. Oni tam ty mimoňové ještě ty pohádkové bytosti nezrušili. Ale řeknu Vám, to bude hrozný neštěstí, když tam nepojedou. To se Putin s Lavrovem zblázní.
Co se týče plánu CIA, vyhodit do vzduchu dvě svá vlastní letadla, tak tuto informaci jsem si nevycucal z prstu, ani jsem to neviděl na RT, ani jsem to nevyčetl na Sputniku. Tuto informaci jsem získal z jednoho velmi zajímavého dokumentu na německé státní televizi. A Německo, to je přece garant pravdy a lásky, je to člen EU, NATO, atd. atd.
14.3. (7 dnů) upraveno v 11:35
vlákno reagovat

Gabriel1453 tiscali.cz

Koukám další stránky kde se usadili stáří páprdové a lidé s nízkým intelektem. Ach jo chtěl bych alespoň jednou narazit na diskuzi, kde se lidé drží objektivity, věrohodných informací a ne to co jedna bába povídala, či za vše mohou Američané, nebo za všechny mohou Rusové. Je vtipné, že Vy už dopředu jste přesvědčený, že co se svede na Rusa v tom má prsty Američan...
19.3. (1 den)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.