Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou rusové umí míchat skvělé zabíjecí jedy. Nikdo na ně nemá. Jsou to jedničky. *14*
    • Vždyť je to úplně jasný, kdo to namíchal. Američani už delší dobou žvaní, že to chce bojkotovat mistrovství světa ve fotbale v Rusku, případně je úplně zrušit. Mimochodem, oni se tam nedostali. Takže oni o tom žvaní a žvaní a FIFA nic, nikdo nic, i jejich oddaní lokajové nic. Všichni ti zpropadení hňupové se dokonce na to mistrovství těší. Copak jim to politicky nemyslí? No tak musí přijít na řadu plán B. No tak se odstraní jeden ruskej pablb, kterej už stejně není k ničemu dobrej. A svede se to na koho? No přece na Rusko, to dá rozum, ne? Nějaká mrtvola a ještě k tomu ruská, nedělá našim atlantickým přátelům žádný problém. Když vezmeme v úvahu, že CIA chtěla kdysi vyhodit do vzduchu dvě svá vlastní dopravní letadla, plná vlastních lidí, aby to mohli svést na Kubánce a poté provést na Kubu invazi, tak toto je úplná zívačka. Tuto alotrii jim zatrhl až Kennedy, protože to byla i na něj silná káva. No, moc dlouho potom chlapec nežil. A kdo ho zabil? Kdyby jste se zeptali kozy Májové, tak vám řekne, že s největší pravděpodobností Rusové. Taky kdo jinej, že? Oni totiž nemají nic na práci, nudí se, tak si občas jen tak někoho zabijou. No ale to jsem trochu odbočil, vážená paní koza Májová už navrhuje, aby se Anglie neúčastnila MS. A prý, že tam asi nepojede princ Harry a nějaký další princové. Oni tam ty mimoňové ještě ty pohádkové bytosti nezrušili. Ale řeknu Vám, to bude hrozný neštěstí, když tam nepojedou. To se Putin s Lavrovem zblázní.
      Co se týče plánu CIA, vyhodit do vzduchu dvě svá vlastní letadla, tak tuto informaci jsem si nevycucal z prstu, ani jsem to neviděl na RT, ani jsem to nevyčetl na Sputniku. Tuto informaci jsem získal z jednoho velmi zajímavého dokumentu na německé státní televizi. A Německo, to je přece garant pravdy a lásky, je to člen EU, NATO, atd. atd.
      • Koukám další stránky kde se usadili stáří páprdové a lidé s nízkým intelektem. Ach jo chtěl bych alespoň jednou narazit na diskuzi, kde se lidé drží objektivity, věrohodných informací a ne to co jedna bába povídala, či za vše mohou Američané, nebo za všechny mohou Rusové. Je vtipné, že Vy už dopředu jste přesvědčený, že co se svede na Rusa v tom má prsty Američan...
    • Přesně!
      Například to, co uchystali pro Boba Marleye ještě nebylo překonáno a recepis byl příliš složitý. Proto vůči Peteru Toshovi zvolili přímočařejší postup.
  • v rusku je zivotni minimum 3500 u nas v cesku 3400 a predrazene uplne vsecko *16* myslim že nemame pravo porovnávat rusko protože jsme na tom mnohem huř. oni totiž mají aspoň svou zem bohatou, mi nemame vůbec nic.
    • To je samozřejmě nesmysl. Hranice chudoby je u nás nastavena pod 10 500 KČ, kdo si vydělá méně, spadá zhruba do 1,02 milionů lidí (9,8%), který jsou považováni za chudé. V USA je to kolem 15%. V Rusku je hranice chudoby stanovena na 3500 KČ, pod touto hranicí žije 17% Rusů. Ovšem je samozřejmě důležité zohlednit i jiné statistiky. Tito lidé žijí většinou mimo města, neplatí tudíž žádný, nebo velmi nízký nájem. Problém jsou potraviny, za které nechávají 70% svých příjmů a které jsou stejně drahé jako u nás (samozřejmě ryby a mořské plody jsou levnější), potvrzeno slovy Rusky studující v Česku. Otázka. Jaké si myslíš, že jsou rozdíly mezi námi a Ruskem v životní úrovni. ,,No máte určitě o dost vyšší platy a stejně drahé potraviny, ale přijde mi, že u nás v Moskvě je větší výběr zboží (logické, čím více lidí, tím větší kupní síla = větší variace zboží). Také si myslím, že máte lepší školy a zdravotnictví u nás je hrozně velká korupce. Celkově se mi v Praze žije lépe. Otázka:Ale u nás jsou určitě dražší nájmy ne? ,,Záleží kde, ve velkých městech jako Moskva jsou nájmy ještě dražší než v Praze". Problém Ruska tedy je, že i když vyděláváte v Moskvě průměrnou mzdu kolem 11 tis. Kč (kterou má jen kolem 20% Rusů), stejně dáte většinu z toho za nájem. Potom tedy ani příliš nezáleží na tom kolik vyděláte, ale co Vám zbyde na měsíc a tuto statistiku nesplňuje 60-70% Rusů, ale také 30% Čechů, je tedy logické, že v Rusku je míra chudoby daleko větší, což je ještě podmíněno velkými sociálními rozdíly mezi jednotlivými třídami. Úroveň života v dané zemi stanovuje tkzv. index životního rozvoje (HDI) https://en.m.wikipedia.org/wiki/Human_Development_Index ,podle něhož je nejbohatší a zemí nejvíce vhodnou pro život (hodnoceno dle mnoha statistik, jako průměrné mzdy, délky dožití, zdravotnictví, školství, bezpečnosti atd.) Norsko, následováno Austrálií a Švýcarskem. Německo je čtvrté. My jsme 28, za Itálií, ale před Řeckem. Rusko je 49. To znamená, že od rozvojových zemí ho oddělují jen dvě místa. Tento index sestavoval pakistánský ekonom ( nikoliv Američan), studující na světově nejlepších školách. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mahbub_ul_Haq
      • Dobrý to souhrn.
        Nicméně se nabízí otázka, co se naučil pákistánský ekonom na světově nejlepších školách jiného než Američané studující tamtéž.
        • Poslední poznámka byla cílena hlavně na lidi, kteří nemohou Ameriku ani cítit a jsou vůči ní tak zaujatí, že by tuto informaci zavrhli, kdyby zjistili, že za HDI stojí Američan. :)
          • Já, kromě Američanů nemůžu ani cítit také Pákistánce. Prostě mi neseději.
            • Ano já vím, pro Vás by bylo úplně nejlepší, kdyby to vymyslel Rus a sám sebe ohodnotil jako nejvyspělejší zemi na světě, nikomu jinému asi ani nevěříte. :) Fanatici jsou vždy nejhorší, jsou neobjektivní a nesoudní. Asi byste chtěl, abych Vám řekl, že Rusko je mezi desítkou nejvyspělejších zemí na světě, kde se žije každému dobře že? Taková realita ale bohužel není a já se držím pouze reality, pravd máte mnoho, každý má tu svojí a každý uznává tu která se mu líbí, Vy máte svojí pravdu, která ale reálná není.
    • máme západní "svobodné a demogratycké" dluhy *8*
      • A to je to důležitý a to je to podstatný. A tak je to správné a tak to má byť!
  • V Rusku se mají tak dobře, že v Karlových Varech začínají všechny hotely a kasína prodávat a jedou domů.
  • Před vchodem do petrohradského metra klečí na kolenou žebrák v podivné jogínské pozici. Hlavu má zasunutou mezi nataženýma rukama, v nichž drží černou, notně umolousanou čepici s drobnými.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    jojo v Rusku jsou žebráci. To v Praze při průchodu z Václaváku na Staromák jsem "žádné takové žebráky neviděl". To co se tam v této pozici plazilo po zemi byli nejspíš pracovníci technických služeb čistící komunikace pro turisty. *8*
    • Jak sumečci v akváriu))
  • Poprosil bych všechny solidní a normální lidi, aby nedávaly mínusy panu Bubble, pokud reaguje na můj komentář. Pokud totiž dostane pouze jeden mínus, tak to vypadá, že ho získal ode mne a to mne tak trochu se.e a je to svým způsobem ponižující. Takovou pozorností pana Bubble nikdy nepoctím, a sám se tak nikdy neponížím, abych mu dal svůj mínus. Je pro mne rozhodně míň, než obtížný hmyz a nestojí zato.
    • Bublan je zdejší vyhlášený prasič stránek. Zakomplexované mačo, které doma neštěkne ale na webu je převelikým hráčem. Nicméně jak se v kuchyni zvedne vařečka, i tento ztichne a maže na kavalec.
  • Kdyby tak tohle řekl Putin

    http://www.novarepublika.cz/2017/01/lubomir-man-kdyby-tak-tohle-rekl-putin.html
  • Za pár dní zřejmě vypukne jaderná válka, takže je to stejně všecko fuk. Už nemá význam se o něco snažit, chodit do práce a tak. Západní degenerovaní "demokraté" v čele s kozou Májovou jsou prostě nepoučitelní a spolehlivě a neomylně dláždí cestu k jadernému Armagedonu.
    • Takže už je jasné o čem snílek sní když náhodou spí.
  • Ti, co tady neustále blijou na Rusko, neví na co blijou, hlavně, že blijou, protože je to momentálně IN.
    Prostě, mentálně omezeného pravicového chudáka převědčovat, že nemá pravdu, je škoda času a dopadne to vždy stejně jako kdyby člověk házel perly sviním.
    • rus je certifikovaný hnůj světa. To už mu nikdo neodpáře.Nenávist k němu je větší nebo menší. Ale je trvalá. A tak to má být. Rusovi je nejlépe 10 verst pod zemí.
      • Otevři si hlavu kamenem, vyndej mozek, hoď ho do mixéru, 5 minut mixuj, poté obsah mixéru vylej zpět do prázdné hlavy a uvidíš, že to bude rozhodně lepší.
        • že to tak funguje u tebe. tvoje metodická mluva tomu napovídá. dnes už se dorve ke klávesám kdejaká chátra.Tobě podobná.Ale obecně - rusáka je velký všivák!
  • Kdo o tématu něco ví a četl cokoli, názor si udělá. Jakýkoli, ale NÁZOR! Myslím, že tak třetina příspěvků by stála za diskuzi. Pak část asi nemá informace, ale budiž. O zbytku čtenářů si říkám, že píše ruka, ale myslí žluč! Kocovina, pohádky nevyšly. To blouznění nikoho nedojme!
  • Dopravci, co jezdí Rusko tak nějak potvrzují, co je v článku... bohatá Moskva
    a venkov často ještě s blátivými cestami a mnoha nezaměstnanými opilci..
    Ale lidé kolem Putina... to je miliardářská liga...
    • My jsme malá rozkradená zemička a je to tady stejné ,o to je to u nás horší než neustále pomlouvané Rusko.
      • Když vyjdu na ulici, všude kam se podívám, se válí žebrák. Nejhorší je, když Vás ten bezdomovec osloví jménem a Vy zjistíte, že ho znáte z dob, kdy to ještě byl "normální" člověk.
        Ale prý je to jejich životní styl a prý tak chtějí žít, takže je to asi OK. A když je to OK u nás, tak proč ne v Rusku? Je vidět, že v Rusku mají také aspoň náznak demokracie. Žebráci všech zemí spojte se! V Rusku jsem nikdy nebyl, ale kromě armády žebráků v naší drahé vlasti jsem také viděl kvanta žebráků v Rakousku, Itálii a samozřejmě v úžasných USA.
        O čem vlastně ten článek je?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit