testovaci text

Diskuse pro Článek

Sněmovna, která může zasedat na křižníku Aurora i v Bohnicích

6. 12. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Někteří funkcionáři nové sněmovny vypadají jako vytažení z komunistického skanzenu nebo bohnické psychiatrie. Najdete mezi nimi udavače, šiřitele dezinformací i stoupence zadrátovaných hranic a ...

zpět na Článek
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 50

napsat komentář

Oliwer facebook.com

2 souhlasí, 4 nesouhlasí

Ba je to bída!
Jak by řekl klasik.

Analýza voleb 20017:
ANO volili demen*i
SPD volili idioti
KSČM volili debilové.

Dobrá zpráva:
Debilů v ČR mírně od posledních voleb ubylo!
8.12.2017
vlákno reagovat

BTW (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

perfíííído

vivat Zdenda Mlátička


YEAH !!!
7.12.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

19 souhlasí, 4 nesouhlasí

Mě štve,že se každý tady ohání demokracii a já jí za třicet let tu mršku neviděl a ani nepoznal.Nálepka komunista ,STB,a já nevím co ještě je totalní nesmysl,když v roce 1989 došlo pouze ke snaze odstranit jedny komunisty vládnoucí za komunisty s patentem z prognostické ulejvárny.Výsledek je po 30 letech znám.Nejhorší je ,když některý vypráví ,že do KSČ vstoupil z mladické hlouposti to je snad nejhorší pokrytectví toho člověka,kolik jich bylo a je.Je mismutno života Palacha,opravdových vlastenců,kteří budovali a bránili to,co nám tady zanechala minulá generace.Kdybych to tady neprožil tak si myslím,že jsem žil na planetě opic.Když vidím deroucí se stádo ke korytům tak mi je z toho smutno.Jen si říkám ještě,že jsem nebyl zmanipulovaný hlupák cinkající klíči.Oprašování Masaryků,Benešů a jiných tzv.idolů není dobré z důvodů,že to vždy je překrucované.Pomlouvat někoho,kdo se neměl možnost ještě projevit je ubohost a já říkám,že pomluva je horší než vražda.Každý,kdo vstupuje do nějaké strany tam jde za určitým cílem a výhodami.Nechápu proč mám dávat stranám peníze ze státního rozpočtu a pak neomaleně žebrat na lidech peníze na to či ono.Jednou je náš vzor SSSR,podruhé USA a já se ptám,kdy konečně budeme svoji a starat se o své narozené občany,kteří tady jsou a pracují.Nikdy jsem nevěřil,že se rozloží stát,který byl budován několik staletí za tak krátkou dobu.Dnes již těžko najdu někoho,kdo má zájem to tady dát dohromady.Vždy jsou chovní a nebo tažní a dnes není ani jeden,ale na troskách státu se napakovat.Zločinci nám jsou dávány za vzor a ani ten slavík,kde o nic nejde než o nějakou reklamu se falšuje.Kolikrát slyším,že za Masaryka se to také dělo.Potěš tedy co se mi to snaží někdo vtlouci do hlavy.Já si vážím,lidí,kteří budovali ČKD,Křižíka a posouvali národ kupředu a ne o 100 let zpět jak to vidíme dnes.Vím,že můj příspěvek se brzy vymaže místo konstruktivní diskuze.To je právě slabina tzv.demokracie,kdy já nemohu vymazat novinářský tendenční příspěvek.Přeji přijemný den a lepší vztah k bližnímu kolem sebe.
7.12.2017
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

10 souhlasí, 3 nesouhlasí

A čemu se divíš ? Nejdřív v našem národě dusili vlastenectví , čest a hrdost nacisti, po nich v tom pokračovali komouši a teď je následuje EU.
7.12.2017 upraveno v 06:45
vlákno reagovat

zeMAN (inkognito)

7 souhlasí, 16 nesouhlasí

Kdo je to ten "EU" co nám tady dusí vlastenectví, čest a hrdost? EU, budoucí USE, to jsme my, to je naše evropská vlast, ke které po staletí patříme. Někteří to ovšem zapomněli v důsledku komunistického teroru a vymývání mozků a zatím nepochopili, co je to evropská kultura a civilizace, k níž jsme vždy patřili a spoluvytvářeli ji.
7.12.2017
vlákno reagovat

AntiKomančéro (inkognito)

14 souhlasí, 2 nesouhlasí

Pěkná fotečka, opravdu zdařilé. Je vidět, co zde za 100 roků od Masaryka po světových válkách a komoušského národního hospodářství a porevolučním vytunelováním Klausovy privatizace, už zbylo jen něco málo pro vytunelování OKD a Lesy ČR(to teprve přijde). Chce se mi zvracet.
7.12.2017
vlákno reagovat

zeMAN (inkognito)

13 souhlasí, 16 nesouhlasí

Tupé stádo, co sis zvolilo to budeš mít. Budeš zase rýt d.žkou v zemi. Bohužel to odnesou i ti slušní lidé. Holt, kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.
6.12.2017
vlákno reagovat

lol (inkognito)

8 souhlasí, 5 nesouhlasí

z volbama jsem spokojen tak napul parada je ze uz tam konecne nejdou staré kliky z ODS CSSD taboru, ale ze je tam Babis to lidi upadli ne?
6.12.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

7 souhlasí, 7 nesouhlasí

... omyl, blbe, tys upadl, ale to se tobě jistě stává celý život :)))
6.12.2017
vlákno reagovat

Divoká frnda (inkognito)

3 souhlasí, 6 nesouhlasí

Jégl na HRAD!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
6.12.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

7 souhlasí, 4 nesouhlasí

... Jégl je zjevně idiot, ale to ještě není důvod, abys na jeho dementní triko parodoval hrad :)))
6.12.2017
vlákno reagovat

Toro (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Co jí zrušit?
6.12.2017
vlákno reagovat

Tomas (inkognito)

12 souhlasí, 1 nesouhlasí

O socanovi Ferim, řečeným "stravenkář-bavič" nic?
6.12.2017
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

18 souhlasí, 13 nesouhlasí

Prokletím téhle země je, že nevybila komouše, do posledního, hned po Listopadu 1989. Pak by se nikdy nestalo to, že prvním premiérem vlády byl Marián Čalfa, Slovák a karierní komouš, přímo z UV KSČ. Jako další vůdci následovali soudruzi z prognostického ústavu, tedy filiálky KGB, mezi nimiž figuroval i náš VELKÝ OTYLÝ EMAN..Všichni ti Kočárníci, Ježkové a podobná verbež, kradla jak smyslů zbavená a zároveň kryla zlodějny svých , bývalých soudruhů.
6.12.2017
vlákno reagovat

jo (inkognito)

9 souhlasí, 1 nesouhlasí

Vybít do posledního? To by znamenalo zlikvidovat sedm sletových stadionů napěchovaných lidmi. Kdo by to dělal, kdo by tomu velel, kdo by teď po čtvrt století za ty vraždy odpovídal? Tyhle řeči jsou jen chorobné výlevy impotentů, plebsu co dělá kravál v ulicích a pak zaleze. Vždycky se najde nějaký boss nebo oligarcha, který vás utáhne na vařené nudli. *10*
7.12.2017
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Vybít neznamená vyvraždit, ale chceš li, tak tedy vypráskat. Tragéde.
7.12.2017 upraveno v 14:26
vlákno reagovat

vanhorne tiscali.cz

4 souhlasí, 5 nesouhlasí

" je, že nevybila komouše"
Kdo je mel vybijet, snad ne ta sametova tlupa, to by byl bratrovrazedny boj a sametova comedie by nesplnila svuj stranicky ukol.To co v Unoru 1948 znarodnili v Listopadu 1989 si vsechno i s uroky rozdelili a privlastnili.Kdy se zacali najednou objevovat milionari jako zizaly po desti a zanedlouho ti slavni zbohatlici miliardari?Je dobre, ze ty komouse nevybili, jinak by se Cesko nemohlo chlubit, takovym poctem miliardaru a nemelo by ani to slavne Capi Hnizdo. Bezzube babicky a dedeckove by museli zmoulat suche chlebove kurky misto koblih a to by byla obrovska skoda.☺
7.12.2017 upraveno v 13:13
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.