Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tu něco pro vrahouna - držitele Nobelovy ceny míru:

    Banánovník.

    Banánovník, solitérně rostoucí strom dosahující výšky pěti a více metrů, pochází z tropických ostrovů jižní a jihovýchodní Asie. Postupně se díky svému dekorativnímu vzhledu začal pěstovat i v bytech a rodinných domech.
    Pro takové pěstování se nejvíce hodí zakrslé formy známé jako Musa ‘Dwarf Cavendish‘. Rod Musa zahrnuje v současnosti více než dvanáct set druhů a různých barevných odrůd.
    Aby se banánovníku dařilo, potřebuje vysokou vzdušnou vlhkost a teplotu od dvaceti do pětadvaceti stupňů Celsia. Nižší vlhkost vzduchu můžete nahrazovat pravidelným rosením listů. Rostlina vyžaduje častou a vydatnou zálivku, ale pozor, abyste ji nepřelili. Důsledkem by bylo uhnívání kořenů a její úhyn.
    A co když jí naopak vodu nedopřejete? Poznáte to snadno, známkou nedostatečné zálivky je totiž vybledlé zbarvení listů. Banánovníky jsou žíznivé obzvlášť v teplých měsících, kdy při zálivce vyžadují přes litr vody a současně i hnojení plnými hnojivy s vyšším obsahem draslíku a dusíku.
  • Trump by taky moh dostat impíčment. *1*
    • josef.servit.9
      Ten krrtetén neumí prohrávat.Nambijec, jak vysřihne!
    • ses naučil nový slovo blbe?
    • ty přespíčment blbe
      • no jo, impíčment, už jsem to tady někde četl. U nás by se to dalo nazvat doprdelment. *1*
  • Tu máš banán a táhni
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/426312-le-penova-prijela-k-trumpovi.html
  • Dobrý byznys neziskovek…

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16553-ponorili-jsme-se-do-prohnileho-sveta-neziskovek-a-rozkryli-jejich-vazby-na-jednotliva-ministerstva-jsou-jako-hladove-kobylky-a-nemaji-nikdy-dost-tady-je-usvedcujici-material.aspx
  • Já se domnívám, na základě sledování předvolebních akcí Trumpa, že vše co sliboval, čím vyhrožoval a jaké měl plány, že vše bude hodně jinak. Nemůže se vždy spoléhat na to, že v obou komorách má jeho strana většinu, protože hodně republikánů mu nefandilo a v tom jistě setrvají. Z politiky, a z naší zejména, dobře víme, co se všechno před volbami nakecá a po volbách klídek, a poslanci si dělají co chtějí bez zodpovědnosti voličům. Prý je odvolejte. Jak?? Novými volbami v regionu, nebo referendem? Kdo jej vyhlásí? Moc špatný systém odvolatelnosti špatných politiků, kteří si / skoro všichni / ze svého mandátu udělali byznys. I když Trump představuje nový vítr v Americe, jistě to nebude hurikán, ale slabý vánek, protože hned v začátcích narazí a bude opět ve starých kolejích.
  • šapiro neodcházej,bude se nám stýskat
    • ...já neodcházím, zůstanou tu moje oči a uši.... *14*
  • Ahvoj ja sem bila ve skvole a vi ne heeeeeeeeeeeeeeeeeeč *2* *2* *2* *2*
    basnicka napsvala Simča 4B zaikladni škola Olomouc

    na ulyci toulala se kocička - bila špinava a rozcuchvana ale mela krásné očička
    sima mela na svačinu houski a tak ji dala šttedre kouski *2* *2* *2*
    micinka daila simče pusinku a špytla diki ale dala bich si radeji husinku *15* *15* *15* *15*

    dospělaci darebváci . ja kci vlastny pocitac. mamka ale nese mučeni a řyka tomu učení fuuuuuuuuuuuuuuuj *1* *15* *2* *3* *14* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *13* *11* *11* *11* *11* *11* aghoij
    • Ahoj Simonko. Tvoje psaní zase mučí paní učitelku. *15*
  • jsem smutný obama pryč shapiro pryč kníže brzo pryč.zeman vyhraje volby,babiš vyhraje volby..
    • nezlob spravtku a jdi se učit, to řikva mamk poslechny
      jinak dostvaneš vařečkou na zadek jako ja. ahvoj *9* *13* *13* *13* *13* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *8*
      • Nezlob a nedostaneš. *15*
  • čest práci soudruzi
    zaspíváme si internacionálu ?
    • supéééééér








      YEAH !!!
      • už jsi někdy zpíval nahý ?
        • *14*

          děláme to denně, ty také ? *14*






          WOW !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit