Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by mne zajímalo který retardovaný jedinec zvolil do čela státu Ovčáčka
  • jo máme co jsme chtěli
  • Becher Putinovič pohrdá zákony a stále si drží na hradě Mynáře bez prověrky a ovcím to nevadí. Na druhé straně namyšlená trhlá bába dává k soudu Konvičku za nějaký rádoby "vtip" o masokostní moučce. Přitom je to docela hloupý vtip, kterému se ani nelze zasmát.
  • Můžou za to američtí poradci v čele se CIA, FBI a NASA!
    • a také vrazi z wolstrýtu, za podpory banderovců, ukrajinských fašistů !!!
  • V Česku je to v politice samý hňup a lump,taže si člověk nevybere.
    • Klasi Jaroslave, proč nejdeš do politiky, abys to napravil? Místo toho projektuješ katovské mučírny. *1* *1* *1*
      • V brzké době se toho v politice nejvíce napraví vykonáváním kvalitní katovské práce,aby si pak političtí lumpové nestěžovali,že jim katovští mistři nevěnovali na mučidlech náležitou pozornost
        • fenomenální, vyvážené *3*
      • V brzké době se toho v politice nejvíce napraví vykonáváním kvalitní katovské práce,aby si pak političtí lumpové nestěžovali,že jim katovští mistři nevěnovali na mučidlech náležitou pozornost
    • nepojedeme spolu do Ruska pupíku ??? tam jsou všichni poctivý *14*
      • V poslední době jsem příliš zaneprázdněn sexem,tak na návštěvu Ruska nemám čas.Pozdravuj ode mne tamější bárišny a Putina.
  • Prezident, který propaguje fašismus, rasovou nesnášenlivost a vyhrožuje smrtí všem, snad kromě ruského Adolfa Hitlera a toho ubohého redaktora Rudého Práva, patří do blázince nebo do kriminálu. Tomuto národu by mělo být poskytnuto právo na spravedlivý soudní proces s jedincem, který ho ničí a zrazuje cizím mocnostem.
    • Koho si ovce zvolily...
    • s tebou?
  • bezpateřní ksindl howk! a poslouchejte nově svobodne radio na internetu *2*
    • Taky toho Ovčáčka tak hodnotím.
  • Přizdisráč a bezkulčák...
    • Ovčáček i jeho pán!
    • Sprosté nadávky by měly být vyřazeny z diskuze, i když na Ovčáčka a tu jeho věčně podnapilou dominu to sedí. *1*
  • Já se stydím za to, že předsedou vlády naší republiky je pan Sobotka.
    • Já se zase stydím za to co (dočasně) straší na hradě českých králů.
      • Pan Zeman je vlastenec.
        • To byl Hitler taky.
        • Hradní domina Zeman je zapřísáhlý nepřítel velké části českého národa - té vzdělané a pracující. Denně má potřebu nám dokazovat, že je ruský vlastenec,alkoholik a fašista. Měl by se odstěhovat tam, kam ho srdce táhne - do země vrahů, vodky a putinovského fašismu
  • Sobotku podrobili jeho poradci tortuře a na mučidlech Sobotka nakonec akceptoval stanovisko proradných a zlých poradců.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit