Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby si celý život neválela ďupu na poduškách a makala u linky,na nočních,dojila krávy-asi by byla ráda,že si na stáří trochu odpočine než chcípne. Ostatně náš nový ministr kasy -co je tak pilný-by ji měl doporučit místo běhání vzít kosu a síct trávu v parku,boo zametat před obchoďákem atd.-jak to chce pro naše důchodce !!!!
  • ... nejprimitivnější ubožák na netu se nikdy nikomu nepostaví osobně, holt úděl posledního kripla :)))
  • ... nemohu tomu uvěřit, že tak primitivní blbec dovede psát na klávesnici, ale mám z něj radost :)))
  • ... jsem ohromně nadšen, jak se spolehlivě pokaždé bezmozek čapne, proto sem lezu :)))
    • ... nikdy jsem nepotkal primitivnější hlasující lidskou trosku, blbečku, to nemá chybu :)))
  • Světový rekord maratonu je, muži 2.02:57, ženský 2:15:25! To je vážně seriózní plátek tohle slavný havloidní Tiscali!
    • Píšou tam o půl maratonu, ale nevím zda to není po opravě. Zaběhnout 21 km za cca 2 hodiny není vůbec špatný a pokud je ti přes osmdesát tak je to opravdu výkon hodný obdivu.
    • ... nikdo nepotřebuje sdělení primitiva o časech, které dohledá každé pětileté dítě, pitomečku :)))
      • ... díky za 11 dementních hlasů krysy :)))
        • ... rozflákám ti obličej, kryso, napiš už, kdy a kde to bude :)))
      • No jasně ty nevzdělanej pitomej čobole Hrebeňáre, už tvá matka byla taková mrdina, to máš po ní?
        • ... kdy a kde, d*mente?
        • ... zklamu debílka, na mě se ubožáček jako ty nikdy nebude čapat, mám tě u zadnice, blbe :)))
  • ... maraton pod dvě hodiny nezaběhne ani magor Flégl, klidně mě blokněte, pitomečkové :)))
    • V České republice žije celkem 309 lidí s příjmením Flégl, kterého myslíte? *14*
      Forrest Gump by to zvládl. *4*
      Ten měl stejné IQ jako autor článku. *4*
      • ... s Vaší opravou souhlasím, Lumpové jsou v Česku pouze 4, smekám :)))
        • ... jinak se ale omlouvám, že se již musím věnovat důležitým věcem, odreagoval jsem se :)))
      • ... mé příjmení je jedno z nejvzácnějších v Česku, ale to je jiné téma, které sem nepatří :)))
      • ... kdo sem občas zajde, ví velmi dobře, že se jedná o neopakovatelného autora článků zde :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit