Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • řekněte banderovcům,že vám chybí orgány a kolik jste ochotní zaplatit, oni vám je už seženou,když už vraždit, tak ať něco kápne
  • jo, to šel jednou Bůh přes českou kotlinku a nesl kýbl takovejch orgánů. Pak ho vysypal a řekl - tady bude Praha. A od té doby to v téhle zemi taky tak vypadá.
  • spousta zdravých orgánů se zbytečně vyhazuje do koše, a přitom by vyřešily problém jak transplantační tak potravinový. Jen považme jak by se výrazně rozšířila nabídka masových výrobků u řezníka, ledvinky, játra, mozeček, přední zadní atd. to vše by výrazně rozšířilo a obohatilo potravinový sortiment, snížilo světový hlad a v neposlední řadě by vyšší nabídka měla skrze neviditelnou ruku trhu vliv na nižší ceny masa.
    • jojo verim ze kdyz by se to poradne zdanilo a byly by na to poradny dotace Babis by nebyl proti! Vsak je "potreba" stat ridit jako firmu a tam jde jen o maximalizaci zisku!!!!
  • ... již jen dvě a půl hodiny a řeknu vám kdy odejdu :)))
  • ... nikdo mě ubožáka s průjmem nepotřebuje :)))
    • ... děkujeme za hodnotný příspěvěk do průzkumu, které návštěvníky stránek vyřadíme :)))
  • ... mám velkou devizu, že si na póvl, když nechci, další den již nevzpomenu, a já nechci :)))
  • ... ty čéče: kdybych měl IQ aspoň 10 :)))
    • ... vím a moc tě chápu, nikdo nepotřebuje ubožáka bez vzdělání, rodiny, úrovně a příjmů :)))
  • ... fajn, díky, hlupáku, já fakt jsem úplně jinde, stále na Tiscali :)))
    • ... nech si tiscali, je pro primitivy jako ty, nikdy jsi mě nedokázal nas*at, holt jsi chudák :)))
  • ... definitivně konec, za hodinku nazdar :)))
    • ... nakonec trochu vážněji, čéče: kdybys měl IQ aspoň 10, ještě bych váhal, ale bohužel :)))
    • ... omyl primitiva, jak jinak, jsi tak dokonale primitivní, že požitek z tebe nelze překonat :)))
  • ... definitivní veselá rozlučka se zamindrákovaným návštevníkem zde, který nikdy nepozná frndu: https://youtu.be/Rbm6GXllBiw
    ... sorry, debílku, ale jsi fakt ztrátou času i pro pavouky na zdi, tvá ubohost je na Guinessovku (sorry, prase jako ty, neví, o čem je řeč)
    ... finito :)))
    • ... fajn, tak reaguje nevyléčitelný bezmozek, díky, hlupáku, já fakt jsem úplně jinde:)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit