Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.servit.9
    Tajomnička Klintonová je odpovědná za smrt kolrgy velvyslance na Blízkém východě .Lhát a tajit je Mandelinkám vrozené!!Embargo nařídili EÚ a spolu s brity je porušují!NATO je těsně před rozpadem ???Všelijaké Koalice, spojenci, rebelové, umírnění rebelové alias IS atd.je
    pro člrny NATO přednější, jako členi aliance !!Chování Merkelové je obludně zvláštní a zřejmě je těžce vydírána CIA??
  • Pamel BTW se tradičně stal idiotem dne.
  • Ten starej ouchyla tady toho včera zas naplácal, tragéd. *15*
    • jj Simon K. je prostě takovej
  • Prej "nesune", chachacha, už jsem ho zase poslal do kolen zmetka teplýho Semjona Gayínka!!!
  • Hlasující degen nesune. Přesně to jsem chtěl.
  • Redaktor iTL (internetových Teplých listů) matkomrd Semjon Gayínek se mě bojí, protože z něj vždy udělám onuci!!!



    WOW !!!
    • Nula jako ty nikdy nic neudělá. Jen vždy všechno podělá.
  • Mínusuj degene . Číhej tu až do rána. Tancuješ přesně tak jak já chci.
  • BTW se tradičně stává degenem dne.
  • Jen teplej blbeček může prohlásit, že jsem šel hrát!!! Co bych asi tak hrál už neřekne ta teplá swině, no ale už je tu dnes naposled, zítra spouští ty svý noviny kkot!!!



    PCHE !!!
    • Tebe strčí do kapsy slepice Simona i můj pes, balíku.
  • Tak dočkala jsem se takže můžu jít spinkat.
    Ruský teplouš Semjon BTW napíše že jde hrát hry a za minutu je zpět pod jiným nickem.
    Měníš jména ale ne stejný slovník takže je ti to k prdu tepůej ruskej dědku.
    S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 5 ve stejné vteřině hlupáku *15* *15*

    Jsi vážně největší chudák a chcípák na debatě. Hniješ tu každý den nonstop. Patří ti to nulo. bye sračko. Simča jde spinkat a zítra práce i zábava, život. Na který se ty nikdy nezmůžeš ruský zapšklý kuřbuřte v důchodu. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Neřeš tu trosku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit