Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kotec blbců.
  • ODS není strana ale banda podvodníků a zlodějů,což prokázala za vládnutí Nečase a spol.Divil bych se kdyby někdo do takové strany vstoupil,nebo z ní nevystoupil.
  • to nebyl exodus,ale pokud se příbuzní jebou mezi sebou-vymřou na demenci a to byla taková veliká sekta zlodějů *15*
  • Jo TOP aci jsou nyni stabilni.Asi proto ze vetchy starec Karel zustava zalezen a Hloupy Mirda je v TV cim dal tim min.Ale to se zmeni.O co?
  • Celá politika ods je jedna velká mizerie -Fiala ten arogantní příštipkář to nezachrání - podívejte se na předešlou a dnešní garnituru jedná velká chudoba ducha, disciplíny ,morálky a nějaké economické koncepce pro tento stát. všichni okrádali a podváděli kde se dalo a arogance a hulvátství neznala mezí .začal klaus ,topolánek hotové neštěstí ,hulvát na entou , a ti další co pustili s vazby jen oči pro pláč .starali se sami o sebe místo o určité blaho lidu . tady už je pozdě neco s politikou dělat ,snad budoucí neskažené generace ,.........
    • onehda jsem viděl plakát s Fialou a na něm heslo-CHCEME DISKUTOVAT *15* *15* *15* taková zlem profláknutá strana jakože nahodí lidskou tvář a najednou chce diskutovat s obyčejnými lidmi,přitom to byla podnikatelská strana *15* Fiala je trapnej tragéd neboli chodící zombie,která neví,že je dávno mrtvá *15* *15* *15*
      • Heslo-CHCEME DISKUTOVAT mne pobavilo, doposud pro ODS byl zaměstnanec lůzou nehodnou pohledu a nyní by ODS chtěla diskutovat. Ta lůza Vás páni zloději z ODS požene z parlamentu !!!
  • http://centro-de-astrologia-experient.webnode.cz/horoskopy-statu/
  • Právník Šlachta promluvil,Ivo Rittg má víc charakteru a smyslu pro morálku než jeho kritici,má morální základ *1*
  • Už jsem byl skoro ve všech stranách, ale asi se vrátím zpátky do své rodné.
    • A tam taky skončíš! Jako Klaus: Je z něho homeless a chodí žebrat na sovět-ambasádo skývu chleba! Nemá nic - obětoval prý všechno ve prospěch blahobytu České republiky!
  • Úbytek členů vysvětlován stárnutím členské základny může platit tak akorát u komunistů. U ostatních stran je to o tom, že členové nejsou spokojení s vedením a jejích prací. A že u ODS je to nejmarkantnější?? Zaslouží si to, protože počínaje Topolánkem ODS začala éru kmotrů, korupce a všeho, co ji nakonec dostalo tam, kam patří, na smetiště politických dějín. Je mi líto předsedy Fialy, který si myslí, že povznese ODS opět k výšinám. Omyl, ta již zůstane tam, kde je, a zaslouženě. Nevyužila možnost být stranou všech normálních občanů.
  • bohužel ty odSSáci se začlení do jinejch stran.
    • V OSD byli a jsou komunisti, a ti jsou na kolaboraci a kabátničení naprogramovaní. A kde zrovna jsou, tam zrovna škodí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit