Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klausovi byli vždycky skalní bolševici. Nechápu, co je tu tak drží, když v Rusku nebo KLDR je takový ráj- vládnoucí rodince nikdo neoponuje. Když někdo usne při jejich projevu, tak ho zastřelí..... *8*
  • Bolševici byli jen příjemní pozorovatelé face to face a dnes......................no coment lidé zpozorněte.
  • Tato stránka prochází velmi tvrdou cenzurou.cui bono. Panta rei a a ejhle komunistické zvyky se vracejí.
  • Pro mě a za mě tuhle povedenou rodinku mohly mámy klidně spolknout a nebo tátové nastříkat koze do pití.
  • na tomto serveru začíná být denní realitou. Člověku se z toho zvedá kufr...
  • Vzhledem k tomu, že jakýkoliv kritický příspěvek k mladému aktivistovi je ihned Tiscali cenzurován, musím konstatovat, že tento server je krajně neobjektivní orientovaný na jednostrannou propagandu. Je mi líto, G. Orwell měl pravdu v románu 1984. Bohužel ho někteří špatně čtou, tento román je varováním, nikoli návodem.
  • jane
    Jaroslav Bican---ojektivita novinářů?
    typický novinář a autor članků když píše-- Prostějovský student samozřejmě není žádný práskač, bonzák či udavač. Aktivista přitom jen splnil svou občanskou povinnost, když upozornil na jednání, u kterého byl důvod se domnívat, že není v souladu se zákonem///.když občan jen splnil svou občanskou povinnost, když upozornil na jednání, u kterého byl důvod se domnívat, že není v souladu se zákonem tím že upozorňuje ne nevydání účtenly k EET tak je práskač, bonzák či udavač ?
  • Studenti volili knížete jen proto,že to bylo COOL. Což mluví samo za sebe i za kvalitu školství i marihuany.
  • je velmi s podivem,že mladému Klausikovi nevadí že komouši nechtěli jeho fotra do týmu ani na tři pokusy protože už v té době se vědělo co je to za ho..do.
    • Koho by v roce 1989 napadlo, že jednou bude někdo Klause nazývat fotrem a vyčítat mu, že ho pro jeho názory nevzali do KSČ? Dnešní doba je velmi schizofrenní.
  • Prostějov není Přerov...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit