testovaci text

Diskuse pro Článek

Svítá kuřákům na lepší časy? Desítky poslanců 'kopou' za zmírnění zákona

13. 2. 2018 – zpravy.tiscali.cz

V restauracích, na sportovištích i v kulturních zařízeních by mohly opět vznikat oddělené prostory pro kouření. Počítá s tím návrh na zmírnění současné podoby tzv. protikuřáckého zákona, který ve ...

zpět na Článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 57

napsat komentář

R (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

jak pošetílé,Když mne někdo důvodně upozorní na špatnost tak začnu vytahovat jiné věci. Veli ce konstruktivní. Doufám , že takto řešíš všechny věci!!! *3*
15.2.2018
vlákno reagovat

RX (inkognito)

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

Konzumace fementovaného ovoce je známá i mezi zvířaty. Inhalace škodlivin je pouze doménou feťáků. Pro život normální člověk nepotřebuje být zhulený. Pokud se někdo svobodně rozhodne tuto cestu podniknout ať si platí zdravotní následky ze svého. A hlavně ať nás stím neutravuje v běžném životě: *10*
15.2.2018
vlákno reagovat

Roman (inkognito)

6 souhlasí, 2 nesouhlasí

Tak jako že vyjde slunce je jisté že se v poslední fázi života budete dusit a brát drahé léky.Váš budget na tu určitě nestačí. Vidím to dnes a denně na plicním oddělení . Umělá ventilace, neschopen po sobě udělat cokoli, každá změna počasí vyvolá zhoršení v podstatě žijící troska jeden jak druhý, To že nyní nemarodíte je jen klišé ktEré se brzy změní. A pak to veme rychlý konec. Zastírat to konzumací čehokoli jiného ja srandovní, až k pláči.Prostě postoj FEŤÁKA. *3*
15.2.2018
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

No právě proto. Kdyby ten blbec nebyl sjetý, tak by to neinhaloval. *15*
15.2.2018
vlákno reagovat

drahomira tiscali.cz

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Špatně, špatně, domů musím, tam by mi vadili.
Takže ať pěkně kouří tam kde je to dovoleno, čili v hospodě té kuřácké,
já půjdu do té nekuřácké.
Mám na vybranou, stejně jako oni. To je demokracie.
15.2.2018
vlákno reagovat

Jirka (inkognito)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Takže bez cigaret jo, ale bez alkoholu ne? Závisláku! *1*
15.2.2018
vlákno reagovat

Jirka (inkognito)

A jak se pozná to: "prokazatelně z kouření"? *1*
15.2.2018
vlákno reagovat

Jirka (inkognito)

Nejsem. jen porovnávám dvě závislosti. Odhaduji, že abstinentovi a nekuřákovi by takové porovnání nevadilo. A jelikož vám, vím dobře, do které skupiny patříte *1*
15.2.2018
vlákno reagovat

Jirka (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Alkoholik, že? A uráží, když někdo jednu závislost přirovná k druhé, že?
Přeci na alkoholu vlastně nic není. prostě si jen "občas" dáte pár piv nebo panáčka. To je úplně normální
Ale ti kuřáci! To je úplně jiná závislost! Na ně poukazujte a nás alkoholiky nechte stranou.

Závisláček se bouří *1*
15.2.2018
vlákno reagovat

Jirka (inkognito)

3 souhlasí, 4 nesouhlasí

Milý pane. Já jsem kuřák, ale nemocen jsem nebyl víc jak patnáct let. Přesto mě stát ze mzdy strhává nemocenské pojištění a zákon rozhodl, že musím solidárně přispívat na ty, kteří jsou nemocni nebo mají úraz třeba každého půl roku.
A rozhodně nejde jen o kuřáky, jde i o pijany alkoholu, lidi obézní, sportovce.

Mimochodem co vy? jste abstinent a nesportujete a nejste obézní? Pokud ani, tak váš názor beru, i když s ním nesouhlasím. Ale pokud si dáte pivo, víno nebo kořalku, tak jste jen další z pokrytců, který káže vodu a pije víno. Takže raději mlčte!!!

A vaše poslední věta opět jen potvrzuje, že žvaníte o tom, o čem nemáte informace. Samozřejmě, že nekouří jen lidé. Vy sjetý alkoholiku. Viz:
www.playtvak.cz/levic...y_dlou
15.2.2018
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.