Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem také otrokyně Ruského mužiku. Mám jen zemljanku vši a vodku. *13* *13*
  • sláva bašáru asadovi,ten to tam ještě drží pod kontrolou,teroristické USA,ho chtějí svrhnout a nastolit tam totální chaos,to se americkým vrahům nepovede
  • jen syrská legitimní vláda a její ze všech stran napadaná armáda aspoň trochu vzdoruje, USA se moc snaží, aby padla a tím chtějí patrně vydat už kompletně celý sever Afriky bláznivým fanatikům
    • pusinko--jednou píšeš tak a podruhé jinak. jak si to mám vysvětli??
      jsi schizofrenička?? nic ve zlém..
      • asi nemáš moc fištrónu, když jsi nepoznal, že mi dva hlupáci kradou nick - to víš, jsem pro ně velikým vzorem... *15* *15* *15*
      • Je to Simona.

        Jednou je komunistka a podruhé demokratka. Prostě internetová provokatérka.
        • já ale nejsem ani Simča IQ tykve ani komunistka, jsem bezpartijní se zdravým rozumem *15* *15* *15* *15* ,. a ty to víš, Simčo.
          • Nech toho Simčo. *16*
  • největší svinstvo na Blízkém Východě dělají USSA (fašisté o kterých se nepíše). Kdo tady hodil rozbušku?? Kdo tady tzv. chtěl změnit režim?? Kdo tzv. bojuje proti IS?? Kdo tady usiluje o mírové soužití národů?? Kdo se snaží ???????????????????????
  • Čím víc, tím líp. Jen houšť a větší kapky.
  • Odbornost redaktora, který přidal fotografii i když ilustrační je vééélmi pofiderní. Na fotomontáži je americký strategický atomový bombardér B-1. Když už chtěl redaktor pochlebovat majiteli média, tak tam měl dát Tu-160 nebo Tu-95.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit