Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem také jednal s Japoncem. Chtěl něco zkonstruovat. Když to uviděl, tak řekl, že by to chtěl jinak. Odpověděl jsem, že moje řešení je lepší. Nevěřil a chtěl to stále jinak. Doložil jsem mu výpočet a vysvětlil trochu fyziky. Uznal, že to je nejspíše pravda, ale že to stejně chce jinak. Následně se také uklonil a já to udělal "jinak".
    • dobrý den, jen tak pro zajímavost, co jste společně s japoncem chtěli konstruovat ?
      • vanhorne
        " s japoncem chtěli konstruovat ?"
        Perpetum mobile?☺
  • Také jsem jednal s Japonci. Nebylo nutné nic sepisovat, stačilo dohodnout se ústně, Japonec se poté uklonil a bylo jasné, že pro něho je tím dohoda přijatá a bude ji dodržovat. Slovo čest zjevně pro Japonce znamená mnoho, mnohem více než pro Evropana.
    • vanhorne
      "Také jsem jednal s Japonci."
      To jsi mel stesti.Ja takove stesti nemel,podepsal jsem bohuzel smlouvu s ceskou o2.Podepsat na 1 rok bylo jednoduche, az po uplynuti smlouvy zacne ten pravy tanec.Musis 42 dnu cekat nez smlouva vyprsi,ty samozrejme platis a az po 42 dnech se toho syfilisu konecne zbavis.Smejdu raj to napohled?
    • Já jednal s rusem, poklonil se a ukradl mi hodinky.
      • Také jsem jednal s Rusy. Prostí ruští občané byli většinou srdeční, přátelští a ochotní nezištně pomoci. Ovšem pokud však měl "úřad", kde o čemkoli rozhodoval, třeba kdo smí jít na WC...
      • váš problém
    • ámen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit