Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samozřejmě že to je Boží dar.
    Bůh jim dal jako odměnu moudrosti a znalosti aby užívali to co jim život prodlouží.
    si snad myslíte že Bůh mávne kouzelnou hůlkou a dělá zázraky?
    • Lidská moudrost není Boží dar. to jen slabší duchem nedokážou pochopit, že dobrou životasprávu by moh jiný člověk vymyslet...
  • ... ty vaše příspěvky lúzo, to je tragedie, řekněte mě kdo to má číst. Já se z toho snad střelím, psát neumíte a vnucujete se sem do diskuze. Jedině kdo je se mnou na úrovni, to je Simon respektivě Simona. Jedině ta má tu inteligenci na mé úrovni :))) vy bando všiváků
    • ... hele degene, co děláš v pátek? Já jdu na Fedde Le Granda, to debilům nic neříká :)))
      • Ty můžeš jít třeba do pr.... a i tam budeš se svým IQ nejhorší z nejhorších.
    • ... demenci máš v sobě, zapomínáš, že se pozná, kdy píše deement a kdy inteligent :)))
  • My v "moderní době" jsme ještě dál..Za naprostého nezájmu novinářů, ochránců zvířat a dalších skupin občanů prošla nedávno Parlamentem České republiky novela zákona č. 166/1999 Sb.,o veterinární péči a o změně souvisejících předpisů.
    Její součástí je i nové zařazení, pro naprostou většinu lidí, domácích mazlíčků – psů a koček mezi takzvaná, jatečná zvířata.Zákon co nemá v Evropě obdoby, předložilo ke schválení Ministerstvo práce a sociálních věcí v čele s šéfem resortu Jiřím Dienstbierem ml. s odůvodněním, že díky této změně dojde pouze k legalizaci dlouhodobého stavu, kdy jsou tato zvířata stejně některými občany ČR brána, jako hospodářská.
    „Určité skupiny obyvatel prostě nemají jinou možnost, jak doplnit organismu potřebné proteiny, bílkoviny a tuky, než že si prostě chytí na ulici nějakého toho pejska nebo kočičku. A my jim to nemůžeme mít za zlé, pro různé nízkopříjmové skupiny je to opravdu jediným řešením. I pro stát je schválení tohoto zákona výhodné v tom, že se na jednu stranu sníží objem dávek vyplácených v hmotné nouzi a na druhou stranu dojde ke snížení počtu volně pobíhajících psů a koček.... Lidi se možná díky tomu budou rovněž dožívat "většího zdraví i věku",jako templáři..Hlavně že máme 21 stol ..
    • Ti naši zákonodárci vymýšlejí i jiné íčoviny. Vymysleli si např. přímou volbu prezidenta a přitom mu ponechali, že je neodpovědný. Proto by neměl sám do ničeho mluvit ani sám nika jezdit. Jenom s opatrovníkem. Možná mu dělá opatrovníka ovčák. *1*
      • ... a máš to, největší zdejší primitiv je tak rozjetej, že odměnil hlasy i tebe, hi hi hi :)))
        • To "souhlasí" a "nesouhlasí" nelze brát vážně. Když normální diskutující klikne podruhé, objeví se hláška "už bylo hlasováno dříve". Pro někoho to ovšem neplatí a může "hlasovat" neomezeně. Nehledě na to, že může během minuty naklikat třicet "nesouhlasí". Hi, hi, hi *2* *1* *2* *1*
    • ... hlavně, že máme tebe, pomatenče (přečetl jsem si jenom poslední větu) :)))
  • ... už mám těch vašich pindů plný zuby, cházko nevzdělaná, doplňte si vzdělání a pak můžete se mnou diskutovat :)))
    • Tak to bych velmi radil tobě. Tady "o koze". ty "o voze" a ještě sprostý a vulgární...
    • ... cha cha cha, tvá demence se tě drží jako klíště, jen tak dál, blij, blij, blij, degene :)))
  • To se jim to dlouho žilo, když nemuseli robotovat na tři směny na výrobní lince za pár šupů.
    • ... trubka jako ty má makat i o víkendech a nechodit mezi ještě větší primitivy jury sem :)))
      • ...makejte, makejte, já nemusím, já jsem studoval a studoval, vy primitívové :)))
        • Očividně vzdělání nejde ruku v ruce s dobrým vychováním :).
        • ... krize fantazie, nevzdělaná lůzo?
    • To je fakt, neměli komunismus. *1* *1* *1*
      • Vy jste ho doma měli. Že si vyrost tak blbej.
      • ty si dobrý hňup
        • ... pěkně sis to hned obodoval, zdegenerovaný póvle :)))
          • ...jó, to se vám to boduje vy bezmozci :)))
  • Tak ono velké pojídání masa je jedním z hlavních faktorů úmrtí hned po velké konzumaci alkoholu a kouření :) sláva mcdonald a jejich modernímu fast foodu njn obezita je sv.ně :).
    • No jo, když se nezřízeně kouří, pije Becherovka a pojídá ovar, tak to má fatální následky, jak můžeme vidět u nás. *1* *1* *1*
      • U nás to tak hrozný není ale koukni na amíky tam museli obezitou prohlásit za nemoc aby se měli na co vymlouvat :P. Si troufám říct že 90% obézních se jen vymlouvá aby dostali invalidní důchod od státu a mohli se tak ke smrti v klidu prožírat dál :)
        • ... už raději nic neříkej, ťunťo :)))
          • https://www.youtube.com/watch?v=XO8vZk8nU4M :)
            • ... musíš byt namol, jestli si myslíš, že kouknu na tvůj dementní podvrh, trapáku :)))
  • Hlavně nemuseli číst tyto bláboly co nám dnešní Mainstream leje do hlavy!!! *12* *12* *12*
  • Také nesmíme pominout že dávali přednost výhradně bioproduktům a výrobkům vypěstovaným na ekofarmách. Ani omylem je nenapadlo používat umělá jedovatá sladidla jako například aspartam či vejce od slepic v klecích. Rovněž se vyhýbali geneticky modifikovaným potravinám. Maso brali pouze od domácích řezníků a nikoli z jatek a velkochovů s antibiotiky. Vodu pili čistou a důsledně se vyhýbali kolám a různým přibarvovaným a chemicky dochucovaným limonádám. Rovněž nesmíme pominout že prakticky ignorovali jízdu autem nebo městskou hromadnou dopravou. Zpravidla jezdili na koni anebo chodili pěšky.
    • Tak to je opravdu bomba" že by ve 12 století znali bioprodukty a ekofarmy? Hrůza. Rádi střílíme slůvkem "středověk". Zdí se, že už tehdy dobře znali to, co my neznáme a nepoznáme budeme-li se nadále zbožšťovat a pěstovat jednostrannou tupost.
    • Tak tomuhle říkám vědecké pojednání par excellence, ne ten blábol v článku!!!
      Výborně!!!
    • ... tak to ty by ses tehdy nedožil ani 25 let, vypatlaný troubo :)))
      • ... jste všichni troubové, trubky, trubičky :)))
        • ... ty jsi výkal :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit