Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci nic zlehčovat, jenom podle některých zpráv měl ten chlap o zbroják přijít. Na jednu stranu všichni křičí aby policie byla vždy u všeho, na druhou fňukají o policejní šikaně.
    Tak nevím, my lidi jsme holt divná zvěř:/
    Nikdo vlastně nenapsal že za ten zločin může střelec.......zvláštní, všichni obviňují buď policii, anebo lékaře........??????
  • pokud vím tak se to nestalo v restauraci ale v části pivnice kde střílel na ty alkoholiky co tam vysedávali každý den.
    přestante nás zase masírovat děsivými a šokujícími informacemi o které nikdo z nás nestojí.
    MNĚ teda strach tímhle ani komunistama ani ruskem ani válkou nenaženete
  • Některé politiky by měli úředně vykastrovat aby se nám ta blbost nemnožila.

    Jsem docela rád že ti hlupáci nečtou požární statistiky protože by se látlo že v ložnici hoří 3x častěji nez v kotelně a 2x častěji než že vám začne hořet komín. Tak že lze reálně očekávat že kominíci na základě úvahy nějakého pablba budou napříště kontrolovat krom komínů zejména ložnice..... *16* *16* *16* *16*
    • A nehoří tolik v ložnicích, protože se tam kouří? *3*
  • V Česku je přes 700 tisíc zbraní, ministr zvažuje omezení

    Současné úvahy pana ministra jsou v tuto chvíli jen populismus a pokus o zisk politických bodů. I kdyby se cokoliv pokusil změnit, dříve než za rok nevejde v platnost jakákoliv novela. Takže to vůbec nebude řešit nic.

    Podle zahraničních i našich expertů na problematiku střelných zbraní máme jeden z nejlépe propracovaných zákonů v rámci EU a společně s mnoha pravidly a omezením je tento soubor zákonů vázaný na pravidla o spolehlivosti a bezúhonnosti.

    Pokud tedy byl jakýkoliv náznak, že daný člověk byl psychicky nemocný nebo nespolehlivý, či nebezpečný svému okolím mohla policie, obecní policie, obecní úřad a hlavně lékař konat. Záznam o zbrojním průkazu je veřejná listina, lékař je dále zodpovědný za své posudky. Ani jeden z orgánů nekonal.

    A co dál ? Zakážeme auta ? Je jich tu cca 8 milionů a každý řidič má řidičský průkaz, což je také zbroják.
  • Komunistická strana byla masová vražedkyně takže nechápu proč tu komunisté
    odsuzují vraha který byl proti nim troškař. *2* *2*
    • Katolická církev má na triku hektolitry krve, hory mrtvol a dneska se před nimi klečíme to je zase divný mně
    • Pusinko, za komunistů se tohle nedělo (kromě vražedkyně Hepnarové), protože lidé žili v dostatku, v klidu a spokojenosti, bez stresu ze ztráty práce, bez stresu ze splácení hypoték, bez stresu z exekutorů a bez strachu z budoucnosti.
      • To je možné ale také žili bez svobody. *8*
        • Jsem rád, že to uznáváš. A k čemu je lidem nějaká pofidérní svoboda, když jsou neustále sledováni všudepřítomnými kamerami, neustále se je snaží někdo okrást a podvést (zákony tomu nahrávají), neustále mají strach z nezaměstnanosti, z války, z chudoby a režim tento strach přiživuje každý den. To je svoboda? Pokud si někdo, jako např. ty, omezil pojem svoboda jenom na to, že může jet do Německa a koupit si tam šnicl, tak to je dost ubohá představa svobody.
          • To máte s toho že čumíte na stejné kraviny jako ten chudák co postřílel osum lidí. Tak dlouho ho masírovali na Nově a na Primě vraždama až se mu to zdálo jako běžné a normální. Tak vzal bouchačku zavolal na Primu že de vraždit ať přijedou udělat reportáž a šel.

            Přečtěte si policejní statistiky za posledních 40 let a zjistíte že se situace nijak výrazně nezměnila. Dnes večer se zase budou na Primě plácat z nějakým tiskovým mluvčím od policajtů po ramenou. Prima zvedne sledovanost a policajt pozvedne dobré jméno PČR. Budou následovat další a další mordy po celém světě čim hůř tím líp.

            No a výsledek - brzy budeme pohřbívat další oběti užvaněných fízlů a koláče chtivých novinářů.
    • ... aby se dě*ka jako ty mohla divit :)))
      ... já vraha neřeším, řeším pitomce, jeden z nich mě vytrvale dementně pronásleduje :)))
    • Nevim kde v diskusi máte jakého komunistu??Jediná vy tu máte před přezdivkou oslovení soudružka.Tak že jako masovej vrah, k tomu nemáte právo plkat. *10*
      • Moje rodina byla komunisty okradena o majetek. . Můžete se pochlubit stejným
        disidentským původem? Pokud ne tak raději mlčte. *2* *2*
        • Já mohu moje rodina musela před komárama do rakous.
          A opět jste mimo téma, tady žádní komuniste a ani téma o komunistech není.
          A pokud jo pišou o něm choré mozky.
          • ... jenom nefalšovaný primitiv jako ty diskutuje se soudružkou, trotle :)))
            • ano to dokazuješ i ty viz niže *1* *1* *1*
          • A kdo tu potom pomateně křičí Ukrajina musí být Ruská!

            Demokraté sotva takže volba padá na Putinovce tedy komunisty. *2* *2*
            • Upřimě mě je ukrajna ukrdená i rusko.Já tu rozhodně nekříčím vaše vylhané informace??Ukažte kde jsem to psal?
  • zoufalá společnost produkujé zoufale lidi, následují zoufale činy. Jsme na správne cestě dohnat a předehnat USA
    • ... neměř lidi dle své omezenosti, balíku :)))
  • ... 2-3 duševní žebráci si zde zjevně každodenně vystačí :)))
  • Nebylo to náhodou v úterý???? Nikdo z Vás si toho nevšiml, zato se hádáte o nesmysly.
    • ... konečně dorazil někdo chytrej :)))
      • ...ty to ale nejsi.mazej do školy cucáku a nevopruzuj :))
        • ... komanduj svou starou, smradlavý zdegenerovaný dědku, já mažu do družiny :)))
  • Do domu střelce z Uherského Brodu vnikla zásahová jednotka násilím
    Krátce po jedenácté hodině večer policie vtrhla do domu, kde bydlel Zdeněk K., který v úterý odpoledne v Uherském Brodě zavraždil osm lidí. V domě byla jeho manželka. Policisty celé odpoledne a večer odmítala pustit dovnitř.

    Proč takové policejní manévry? Proč neměli povolení k prohlídce ? Ona snad někoho zavraždila ??? To tam mohli přijet rovnou tankama a vrtulníkama, aby to bylo víc mediálně efektní.
    Když chytali doma Krejčíře,tak to bylo holt jiný. A na rozdíl od něj ta žena je pouze maželkou vraha. *9*
    • Chytraku ta jeho manzelka byla taky magor policie jiz v minulosti s ni resila nekolik incidentu sousedum otravovali zivot oba da ti dusevne nemocni manzele
      • Viktor:I takovej magor má svá práva..... *9*
        • ... i trotlík Cassius, třeba zde blekotat :)))
          • že to pišeš zrovna ty řitní otvore *1*
            • ... nemáš na to, balíku :)))
            • ja tebe taky ale u zadku
            • ... cha cha cha, mám tě, degene :)))
    • ... jsi králem blbů, magore :)))
      • mr trollolo *1* *1* *1*
  • ... zdejší blbové, kteří trapně s oblibou psali o střílení v USA, dostali slušnou ránu mezi oči
    • ...sto připadu z usa srovnáváš s jedním? jsi vážne blb :))
      • ... absolutně mi nevadí tvé psychopatické hlasování, naopak, rád ničím primitivy jako ty :)))
        • *1* *1*
          • ... ty mi něco piš o samomluvě, blekoto :)))
            • ...máš přestávku? :))
      • ... nebavím se s každým blbem, blbe :)))
        ... USA jsou kapánek větší země, ale s tebou to fakt nemá cenu
        • ...je to pro tebe těžké trpět samomluvou? :))
          • ... kde není mozek, tam se hodí smajlíky, už tě jebu, trosko :)))
            • ...musim už mazat do školy dnes máme malou násobilku :))
            • dodal a větu zakončil smajlíkem *7*
          • ).(
            • tvoje fotka *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit