Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve Varech jsem nebyl, ale myslím, že by se tam měl promítat film PK!

    https://sekackafilmuje.wordpress.com/2015/09/03/pk/
  • Ještě nedorazil úspěšný komediant ministr Strop a vychytralá komediantka co si vzala " z lásky" dědka Letiště aby nemusela dřít jako kůň. Těm své daně dám raději než těm co žebrají na ulici peníze pro nemocné děti. Jsem přeci oddaná věci kapitalismu a demokracie.
  • Mi komunysti víme že film je ymperyalystický vináles a kapytalystický produkt a proto je to kultúra pro reakcionáře. Jediný film na světe dobrý je film Cigáni jdó do nene a ten si póšťím každý den večer v osum hodin. Čest! Eště aji na Mrazíka se dá dívat.
  • Na festivalu v KV jsem byl.
    Před Thermalem se o více než o polovinu postavením zábran a položením koberce zúží chodník pro lázeňské hosty, kteří zde jen chtějí projít. Logicky se vytvoří dav, který televizní stanice ukazují jako nadšené filmové fanoušky. Je to jen mediální pokřivení skutečného stavu. Ale především je toto pokřivení demokratické. *11*
    KV festival je ve své podstatě jen provinční třetiřadá promítačka, kterou řídí kdysiherec, dnes už téměř neobsazovaný smutný rytíř. *7*
    Promítané filmy byly festivalově hodnotné, umělecky náročné, ale mě jako diváka nijak nepobavily. Já jsi do kina chodím odpočinout a pobavit se. Na KV festivalu jsem viděl asi 6 filmů, ale jeden byl větší depka než druhý. Takže ne, děkuji. *13*
    • No jo, ale každej není takovej primitiv, jako ty.
      • Ptáka poznáš podle peří, psa podle srsti a člověka podle řeči. *5*
        • No právě, hned jsem tě dobře odhadl.
          • Druhým pokusem, ale přece. ;-)
  • PLEBEJCŮM MUSÍ STAČIT,když se budou mít čeho jednou za den najíst.Umělci a hlavy pomazané se zase budou předvádět a přežírat za naše.Nezávidím.Vadí mi však,že na to musím taky doplácet.Co to přinese Česku?Finanční úbytě a pochybnou reklamu.Přitom na masové sportovní akce jako je tradiční Velká cena,mistrovství světa GP motocyklů,které se zúčastní statisíce návštěvníků,kteří dovezou hotové peníze a dělá reklamu celé republice, věnuje stát posr.ných pár milionů.Cajzli styďte se.Kdyby se jela VC v Praze,tak by se našly stamiliony.To stejné veletrhy.Doufám,že konečně začíná soumrak tohoto rozkrádání a daně se budou vybírat tam,kde se vytváří hodnoty a ne čekat co v Praze spadne ze stolu a milostivě přerozdělí.
    VĚŘÍM BABIŠOVI, ŽE VŠEM VYŽÍRKÁM PŘIVŘE KYSLÍK.
  • Kultůra je pro lidi, ne pro komunisty, ale ti to zde dávají jasně najevo.
  • No a co by ste nechtěli snad by to neměli prožrat důchodci nebo nějaci nemocni a děcka se můžou učit někde v konírně...ale bez kultůry se žít nedá. Jen si představte jak barbarsky by ste tu přežívali bez umělců, perořízků a moderních gladiátorů
    • ... a dramatika s astmatem... *16*
  • Lidičky, copak se už vǔbec neumíte radovat? Nebo bez zlých poznámek nechat se radovat ty, kteří se z toho dokážou radovat? Vždyť radosti není nikdy dosti, jak říká klasik. ( To to asi schytám, že taky nenadávám).
  • Nevíte, kdy dorazí na festival jeho loňská hvězda naše všemi milovaná Mirka Stojednička a "přecetkině" Němcová?
  • Kdo je zvědav na českou uměleckou frontu kterou za hranicemi Prahy pomalu nikdo nezná. Sjedou se ale všichni,chlastanice a žranice vše grátis.Platit budou pouze daně platící občané.
    • Mnistr kultury herman jim už přiklepnul jen 300milionů na ty jejich blbý filmy.Prej musí šetřit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit