Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenoši a nemakačenka prostě dál chtějí žít na úkor slušných lidí.

    Když na založení rodiny nemáte peníze tak si ji nezakládejte. Pokud to přesto
    nezodpovědně uděláte tak se pak o vaše děcka postarejte,
    Pokud to nedokážete tak ať pojdou hladem.

    Pracovití občané platící daně tu nejsou proto aby vám sponzorovala vaše poflakování se.
  • Od ledna 2015 je v EU uzákoněna minimální hodinová mzda:
    Lusembursko -8,69 EU,Německo - 8,50 EU, Francie 8,03 EU, Nizozemsko 7,96 EU, Irsko 7,65 EU,Belgie 7,48 EU,V.Británie - 7,36 EU, Řecko - 3,86 EU, Španělsko - 3,76 EU, Malta - 3,35 EU, Slovinsko 3,03 EU, Portugalsko 2,62 EU a ČR - 1,58 EU!!
    Z pohledu reálné minimální hodinové mzdy je v ČR 80 % žebráků, což je zřejmě světové unikum! A je třeba dodat, že ceny výrobků a služeb jsou u nás stejné a mnohdy i vyšší, než v uvedených zemích.
    To potěší...
  • Další důvod k tomu, aby ČR odmítla diktát Bruselu a nepřijímala ekonomické imigranty. Pokud jsou u nás výdělky takové, že z nich rodina s dítětem tak tak vyžije, tak proč se raději vláda nestará o nápravu. Tisíce dalších hladových krků, bez znalosti jazyka, vzdělání i pracovních návyků, společnost rozhodně neobohatí.
  • Tak "Třetina českých domácností s dětmi má problém s příjmy"?
    Domnívám se, že i dvě třetiny moravských domácností s dětmi mají problém s příjmy.

    A ještě horší je situace i rodičů - samoživitelů - viz článek "OECD: Jak se osvobodit od chudoby" a graf, udávající "Kolik hodin týdne musí pracovat rodič samoživitel s dvěma dětmi, aby dostal rodinu z chudoby" na stránce http://blisty.cz/art/77345.html
    ČR ... 79, SR ... 37, Turecko ... 35, ...
  • Lery - uvědom si že problémem je také to že se zneužívají sociální dávky
    a nemakačenka hnědých i bílých barev si dělají děti jak na běžícím páse.
    často se pak mají finančně lépe než pracující - to je ostuda!!

    Jak už tu někdo psal stačí se podívat kolem sebe - dopoledne potkáte
    tlustou rodinku a 5 děcek ve značkovém oblečení. To vše těmto lenochům hradí stát.
    • Každý mínusjící by měl nemakačenka dotovat ze své kapsy.
      Pak by vás to nadšení nad zneužíváním dávek rychle přešlo soudruzi.
  • Uvědomme
    si znovu absurditu a neudržitelnost současného systému, který horentními sumami
    odměňuje „profese“, které jsou pro lidstvo zcela nepotřebné či přímo škodlivé – počínajíc
    finančními spekulanty, modelkami a dalšími „celebritami“, zatímco naprosto pohrdá něčím,
    bez čeho lidstvo nemůže přežít – výchovou a péčí o děti. Je to vidět jak na odměňování (a nízkém sociálním statutu) žen, které jsou na mateřské, tak i např. v návrzích penzijních reforem,
    které ve své většině ženy vychovávající děti velmi silně znevýhodňují.
  • No já u cikánských rodin nevidím problém, když kolem jedné maminky cupitají 2-3 děcka a každá s Adidas soupravě. Otec určitě pracuje v marketu ...
  • Když někdo nemá peníze na založení rodiny tak si ji jednoduše zakládat nemá!!

    Romové a bohužel už i běloši si prostě nadělají hromadu děcek a pak se nechají
    státem dotovat. S tím je třeba skončit. Nemakačenka se tu mají lépe než pracující.

    Jinak kritiku o jakém kapitalismu v ČR tu žvaníš?
    Léta tu vládne jen Socanská ČSSD a ODS - strana plná překabátěných komunistů.
    Dnes je tu zase ANO StB a každý druhý tzv. podnikatel měl rudou knížku.

    Zde autentická pravice téměř neexistuje.
    • Za prvé já tady nežvaním ,ale ironicky si z toho dělám legrácky.Tady ta pravice byla likvidována po r.1948 jsem toho zářný příklad.Jinak s ostatním souhlas,tam moc nežvaníš.
    • Přesný
  • Výsledek budování kapitalistické společnosti,kde dostávají ti,co se nepřičinují na rozvoji všech,ale jenom pro sebe.Nepamatuji,že by se normální stát nepostaral o své občany a mladý potěr jako tento.Nikdy bych nevěřil,že to dopracujeme až sem.
    • Ta doba už naštěstí skončila soudruhu, dnes se musí KAŽDÝ o sebe postarat sám. Nevím proč bych měl přispívat na nezodpovědné socky, který nemakaj nebo nemaj na lepší práci.
      • Tak ty novodobá socko.Právě,že jsem nebyl soudruh tak mi dalších 25 let je ukraden majetek zřejmě takovými jako jsi ty.Vem si tvé příspěvky a cancy co tady píšeš zřejmě si zbohatl jako Gross apod.exempláře .
        • Sezením u klávesnice a psaním kydů nezbohatneš, socko.
          • Mě nemůžeš urazit,mě může urazit jen inteligent a ne papoušek.Přeji ti fajn den a mysli pouze na sebe!
  • Kecy v kleci, maj víc MAKAT a nečekat na příspěvky od státu. Stát tady není od toho, aby lidem PLATIL za sezení na zadku. Kdo nemá prachy na děcko, nemá ho mít, jejich problém.
    • Dotaz na co je tedy stát?Rád bych se to dozvěděl.Možná,že vám to o vekendu řekli v Plzni.
      • Stát není dojná kráva, zvykej si se postarat sám o sebe.
        • Doplň socko a čekám odpověď.Zřejmě jsi byl u dojení první.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit