Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že ji nenapadlo namalovat dětem tykadla ! *2*

    Zajímavé, opravil jsem chybu a Tiscali mi opravu odmítlo a odepsalo, že "příspěvek byl vyhodnocen jako spam". Tak mě napadá, jestli celé Tiscali není spam. *2*
  • nebylo by potřeba přidat i zdravotníkům, aby nás jednou nevytrávili všechny *1* *1* *1*
  • Během policejního vyšetřování se ale přišlo na to, že chybu způsobila lékárnice. Protože však soudní znalec uvedl, že podání léku nemělo na děti žádné trvalé následky, nebude lékárnice stíhaná...

    Jasně = jako vždy jde vše do ztracena. U nás se všechno řeší až když se stane nějaký půser...
  • Lékařství jde v ČR do kopru.
    Je potřeba zavést exemplární tresty, snížit platy a celkově reformovat tento obludný moloch!!!
  • Nikdo z nás není neomylný a myslím si, každý by si to měl přiznat. Bylo by fajn, kdyby lidé nedělali chyby, ale to bohužel nikdy nebylo, není a nebude.
    Takže naštěstí, když takové chyby nemají fatální následky, může se z toho nejen ta dotyčná poučit relativně "bezbolestně".
    • Jistě, i tesař se někdy utne. Spíš to chce zvážit jak upravit systém, aby se chyba eliminovala.
  • Nemusí to být ani rychlokvaška,Může mít i červený diplom ale vědomosti žádné.Bohužel školsví je v pr..li jako vše ostatní kolem. *16*
    • Ona to není ani tak otázka vědomostí, ale spíš projev nezodpovědnosti. Možná byla nepozorná, možná unavená.
  • Zajímavé, lékárnice špatně namíchala lék a ohrozila tím život novorozenců. Ale ono se jim nic nestalo, "jenom" byli ohroženi na životě a tak lékárnice dostane pardon. V civilizované zemi to znamenalo OKAMŽITÝ VÝHAZOV.
  • a bude hůř... zatím co dřív SMĚLI být v lékarnách jen magistři včil je to samá rychlokvaška a magor. Nějak se nám ten pokles odborností projevuje. Hlavně že mají pracvomoci měnit lékařem předepsané léky a bude soulasu. U naší doktorky zž je nápis že - NEODPOVÍDÁ ZA LÉČBU, POKUD PACIENT UŽÍVÁ JINÉ LÉKY NEŽ ONA PŘEDEPSALA... To jsme to díky ústupkům velení a poslancům kteří to schválili - kdo ví proč - lékárenských lobistům dopracovali.... fujtajxl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit