Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eurosvazáci za kampaň proti Zemanovi ?
    • Nikdo proti němu nemusí dělat kampaň, ta ožralá troska s chováním dlaždiče si ji dělá sám. Horší je, že ukazuje světu, jak jsou obyvatelé Zemí Koruny České zdegenerovaní po půlstoletí komunismu.
  • Na hrad vede jediná cesta - stačí se jmenovat Miloš Zeman...
  • Slušnost je fajn, ale kde slušní a moudřejší ustoupí, je místo pro ty ostatní.
  • Všem primitivním balíkům...když nedokážeš vyslechnout názor druhého aniž bys ho urazil, tak určitě tvoje myšlení nemá s demokracií nic společného. Je úplně jedno, kdo bude zvolen, ale není jedno jakým způsobem...
  • Feministka rozhodně vyvedla z rovnováhy jak ochranku, která tam byla skoro zbytečná, tak Zemana, který byl s rozumem úplně mimo. Kdyby narazila na mne tak bych ji vzal slušně a důstojně kolem ramen a ochranka by neměla co dělat. Ochrance bych nařídil ať ji nechají jít rozhodně bych ji nezavíral i Zeman by měl být velkorysí, ale to asi Zeman není. Zeman je u mne poseroutka jako byl Havel. Jako chlap rozhodně nestojí za nic. Kalousek je jiný borec, ten dal jednomu drzému chlapci přes ústa a bylo hotovo, jaký pak caráty ručně a stručně žádný soudy ani policajti.
  • Horáček je kapitola sama pro sebe o tom jsem tady řekl svůj názor a stačil mi k tomu pořad na Šlágru,ale pouze jako nápad toť vše.Cílit na skupinu,která obrací korunu je ubohost,že pane Peterko.Jezdit do Černé Hory a zadarmo tam vozit vyčpělé umělce je směšné.Na to stačí naše republika a bude to levnější.
  • Ukázka jak se chovat je přesně u Schulze.Želé není pro člověka,který chce být leader státu na nic.I ženy mají raději hulváty,primitivy např.takový Kájínek ženy v životě přitahuje víc než slušný člověk bohužel tak to v životě chodí.Schulze nemá ani maturitu,ale drzé čelo a již vykládá jak to bude dělat.Myslel jsem si,že budu volit MUDra z Chomutova,ale titul v předu a v vzadu je dobrý pro práci,kterou dělal,ale ne na presidenta,to již tady bylo Sobotka,Nečas a další neúspěšní,protože tam je potřeba praxe ze života a takového má Vysočina hejtmana.Topolánek by byl dobrý pokud by národ měl silnou sklerózu tj.lump,drzé čelo,lhář zrádce manželky a podvodník.Stačilo by to drzé čelo a Makronová mu leží u nohou.Zkrátím to,takové vlastnosti má Zeman,reakci na včerejší událost ,kterou vtipně okomentoval.Proto si představme ,kdyby ta žená měla např.granátový pas jak by to tam dopadlo.Proto jsem měl výhrady k opětovnému plácání po ramenou jak jsme dobří.To je ta česká málá švejkárna.Opravdu bych nechtěl na jeho místě želé,ale racionálně uvažujícího Zemana a v tom je jeho síla.Nevím jen jestli jsem se dobře snažil vysvětlit v čom to spočívá.Úlek je jedna věc a reakce druhá.Selhání bylo,že se dostala vůbec do místnosti.A tak to je v tomto státě se vším polovičatost.Co dělal předseda volební nebo okrskové komise?Nic!
  • slušné chování není známka rozumu,ale jen k přežití,takový člověk může hravě podrazit i své dobré kamarády *12* ----svět nezměníme jen slušným a uhlazeným chováním,ale ROZUMEM *14*
  • Já budu volyt pána Zemana
    • Nauč se nejdřív česky, Volit se píše s měkkým i,
    • Já taki.
  • Kdo volí Zemana podporuje Babiše...
    • raději Babiše než Kalouska

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit