Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu jak je možné, že lidé v Praze volili hlavně Drahoše. Já je považoval za inteligentní lidi. Jenomže vysvětlení je asi toto: Tam se žije hlavně v kancelářích. A o těžkém životě lidí na venkově nemají moc povědomí. Dále jsou hlavně pořád ovládáni mediálně tou dnešní propagandou, která hlásí z neznalosti podporu EU, eticky podporují zubožené imigranty, ale nejsou schopni rozumným úsudkem domyslet ten příliv ekonomických migrantů (nejsou to ohrožení lidé z 99%). Dále voliči pana Drahoše dávají přednost noblese, která bohužel v těžké chvíli je schopna podlehnout komukoliv na vysoké úrovni jednání. Co tím mám na myslí? Že pan Drahoš by na mezinárodním jednání byl schopen kývnout na cokoliv. Tak jak to učinil mnohokrát Václav Havel. A to je další zádrhel většiny Pražanů. Pořád jej považují za člověka, který byl velkým politikem a hájil ve světě lásku a pravdu. A přitom nejsou schopni si vyhledat, že tomu tak zdaleka nebylo. Nechci jej teď tady kritizovat. Dále by pan Drahoš byl připraven podepsat branný zákon, který by nám přikazoval účastnit se ve světě jakýchkoliv misí USA ve prospěch jejich zájmů. A taky bychom se ještě více přimkli k té zákeřné kampani proti Rusku. Přitom Pražáci mají možnost si na internetu vyhledat i jiný pohled na dění ve světě, než sledovat ČT1 nebo Novinky. A tam jsou často věci, nad kterými zůstává rozum stát. A to celé mi nejde do hlavy.
    • vanhorne
      "nejsou schopni si vyhledat,"
      Ceho jste schopni si vyhledat vy, nePrazaci, kdyz nevidite co se vam dostalo na Hrad a drzi se to tam jako filcka v ochlupeni?Neboj se nejsem Prazak, jsem jenom foreign observer, ktery se vyzna i v tom, to co hodne Prazakum i nePrazakum dela velke problemy, porozumet nekterym psanym slovum, kterym jeste ani oni neporozumeli. Na priklad slova nejakeho byvaleho poslance Zemana, kterym by i dost velka cast pacientu PL Bohnice mela porozumet.
      [V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu.
      "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě. (kompletní přepis projevu zde).]
      https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562
    • Mirecek
      Všechny volby vždycky vypadají nadějně, dokud se nedostanou do Prahy.
    • Chápat věci můžeš jen do výše svého intelektu. Proto také považuješ svůj názor za jedinný a správný. Mnohé věci ti prostě unikají nebo je prostě ani neregistruješ.Zpravidla si blb myslí, že je úžasně inteligentní, páč jeho duševní obzory jsou značně omezené.Inteligent naopak chápe, že vše je relativní.
      Z toho také vyplývá tvůj názor na pražany. Praha už dnes opravdu není Praha Nerudovská.
      Žijí zde desetitisíce Moravanů i občanů z jiných částí naši vlasti. Kdybys desatery boty prošlapal a roky zkoumal, nenajdeš typického pražáka.
    • xxx
    • Ještě jsem chtěl doplnit, že v Praze mám mnoho přátel a známých a o to více nemohu pochopit preference Drahoše u lidí žijící v Praze. Přitom mají čas na čtení a ne všechny knihy píšou o Rusku jako o největším zlu. Přitom mají čas na ten internet a mají snad i vlastní rozum aby mnoho pochopili, ale to asi bohužel nestačí. Je to smutné. Kdyby alespoň teď ve druhém kole dali přednost zdravému rozumu a preferovali u kandidátů v jejich programech další směřování naší republiky, tak bych byl rád protože nevěřím, že lidé v Praze chtějí větší komunity muslimů v ČR, rozdávání peněz nefachčenkům z Afriky a arabského světa, věřím, že nechtějí výstavby mešit a ještě větší podřízenost diktátu z EU.
    • felix.julec
      Ad vitastrnad xxx Jde o to,že prez.Zeman i Babiš rozkopali bábovičky pražské "elitě",ta ztrácí vliv a se snaží nastavit staré pořádky,které si nastolili před 29.lety.Potřebují si do vlády a do úřadu prezidenta instalovat loutky,které jim budou zobat z rukou.
      • xxx
  • xxx
  • Obcan.Havel
    Ta Praha je vážně plná totálních debilů!
    • To Obcan.Havel:

      Není se čemu divit, když se potácí po hradě to ožralé strašidlo. Jaký pán takový krám.
      • Obcan.Havel
        To Bubblebum:

        Smrdíš chcánkama pitomej havloide!
        • xxx
        • xxx
          • Snrdíš hovnama zbabělej chcípáku!
            • Utři si mrdku z ksichtu.
            • xxx
    • xxx
      • xxx
  • xxx
  • ObcanHavel
    účast 70% v Praze a Brně vypadá dobře, velká města v minulosti volila rozumně
    • ... tebe museli vychovatelé do volební místnosti zjevně dovésti jako před 5 lety, pitomečku :)))
  • Taky jsem chtěl jít k volbám a došel jsem skoro až k volební místnosto. Ale byl jsem z toho dost vystresovaný a třásly se mi ruce tak, že mi ten volební lístek pro Miloše Zemana nakonec vypadl z ruky. Než jsem se stačil ohnout a zvednout ho, tak přiběhl pes a vykadil se na něj. Tak se nedalo nic dělat, šel jsem místo toho do obchodu koupit si tlačenku a krabicové víno. Tak to nakonec dobře dopadlo.
    • V jiné době a v jiných zemích lidé pokládají životy za to aby mohly svobodně volit a ty místo toho splodíš takovou hloupost, ty si nezasloužíš svobodu, je jí škoda pro takového moulu. *3*
      • 2 hrubky ve 2 řádcích, Vy nepoučujte a vraťte se do zvláštní školy...
      • Volir jsem byl včera, moulo, takže dnes mám čas na vymýšlení hloupostí.
  • Mělo by se dát do ústavy čr aby jak volení tak voliči nebyli starší důchodového věku ať si
    mladí rozhodnou sami koho chtějí za prezidenta.Prezident má reprezentovat stát a ne aby ho obouvali a vodili jak malé dítě protože sám neujde ani 20 m. Při návštěvě čínského presidenta dělal takové grimasy a obracel oči v sloup že to znepokojilo i čínského presidenta.
    Zeman by měl být tak sebekritický aby poznal že už na to nemá.
    • nebo na to máš školu ?
    • Názor je to zajímavý. Proč si myslíte že v minulosti byly vždy rady starších a stařešinů???? Váš otec a děd vytvořily prostředí pro vaše studium, cestování, zdravotní péči a vy se jich nebudete ptát na jejich názor!!! Kak to je hodně demokratické!!!!!! *9* V minulosti bylo mnoho velkých státníků , ktaří vedli společnost i na invalidním křesle. Preziden není maratonec či sportovec ale myslitel se zkušenostma. Ale na to dojdete možná později *3*
      • Pro p.R...
        Důchodový věk je 65 let a v době kdy byli rady starších a stařešinové už lidé umírali.
        Když včera dávali v televizi jak obcházejí s urnami domovy důchodců kterým musel
        někdo radit co mají dělat a možná i koho volit a to je demokratické?
        Přeji hezký den.
      • Ne, president skutečně nemusí být maratónec, ale neměl by být mentálně postižený. Vláda Franze Josefa taky nebyla pro Čechy nic moc... Zeman nikdy nebyl žádný velký myslitel a poslední dobou to s ním jde z kopce. A navíc hrozí, že zkape hned na počátku volebního období a republiku bude reprezentovat Andrej... pozdrav pámbu!
  • A zde je ta najivita nezkušeného žadatele, V politice se slušnost nenosí. Leda tak při kladení věnců. Jenže přímá volba je jistota , že to nebude člověk zaprodaný zákulisním tahanicím , ale hlas většiny národa. *3*
    • "Hlas většiny národa"
      Ano, lidé si volí k obrazu svému. I primitivní ožralové, nevzdělanci, bezcharakterní jedinci mají také "svůj hlas".
      • xxx
        • xxx
      • A to je demokratické, prostě každý má svá práva. Předpokládám , že těch rozumných je více, proto většina vítězí.
  • Podle mého volebního odhadu přijede v dohledné době na Pržský Hrad několik náklaďáků , aby byly odvezeny prázdné lahve.
    • xxx
    • Jelikož jsme v právním státě, tak tento tento váš názor určitě dokážete doložit i před soudem. *8* pokud ne tak raději mlčte.
    • znovuzvolení Zemana !
  • xxx
    • vodou ! :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit