Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná je stáhnou,aby mohly bombardovat plošněji hloupými a škaredými bombami s uranem jako tenkrát v Iráku.
    Co je hezčí a chytřejší? Bomby nebo Trumpeta s Puňťagonem??
  • Macron je velké dítě................
  • Jinými slovy chce Mikronek podpořit válku USA s Tureckem, až Turci postoupí při likvidaci Kurdů. *14*
  • Schizofrenická USA,nejdrive stvoří Isis,Daes,pak simuluje boj s ním 5 let,ted že je zničí až když je skoro hotovo díky Rusku,ze nastaví podmínky a pak,ze se stáhne že Sýrie. ???
  • Nezvané USA mohou v Sýrii smrdět kratší nebo delší dobu ale jednou se budou muset vypakovat, podobně jako ve Vietnamu.
    • A chtělo by to aktuálně pomoci ve vzdělávání lidí o zákeřnostech v politice USA. Tedy nejlépe připomenout lidem všechna ta svinstva včetně Vietnamu a dalších jejich "spásných" zásahů ve světě. Dnes jsem na Impulsu také slyšel zase toho cestovatele Kolbabu. Nějak ho nemusím pro ty jeho řeči. Ale to je jenom můj subjektivní pocit. V cestování je dobrý a ve fotografování také. Mně se to nepodařilo. Ale při povídání o Japonsku se zmínil v pasáži věnované Okinawě, že tam jsou americké základny a dále že tady lidé převzali při stravování americké způsoby, .."...což je dobré". Tak z toho se mi zježily vlasy. Namísto aby zmínil nehoráznou drzou rozpínavost USA po světě, tak zmíní, že je dobré, že Japonci převzali americké móresy...Děkuji nechci.
    • ANO, je třeba uvolnit místo Rusku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit