Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kačer Donald je lepší.
    • josef.servit.9
      Žádný brexit, ale opravdová Sametová revoluce! Američané vítejte v opravdové demokracii!
  • na rozdíl od Sajmona Kobliháře který tady čtvrtstoletí po převratu vyřvává v bezpečí proti Rusku a proti komunistům, ale před sametem byl práskačem Stb a vítačem Sovětských tanků, já jsem proti totalitě opravdu bojoval a byl jsem zato perzekuován.
    • Simona se narodila v roce 1990 takže s těma pomluvama jsi fakt trapnej.
      Simča je antikomunistka. Babiš naopak patří ke komunistickým zločincům.
      Je jedno co prý jsi. Hlavně jsi ale neslušný člověk když Simoně pizdíš jméno jen proto že s ní nesouhlasíš.
      • víme sajmon, pamatuješ ´68
        • Zatím víme jen to že tu Simoně koníš jméno a každý den ničíš debaty.
  • bezregistrace
    obecně to mnoho pro táhnutí káry po cestě života moc nezmění ... akorát je dobrý koukat kdo z toho chytil vlka
  • Volal jsem panu kolegovi a gratuloval, sejdeme se v březnu. Myslím, že se shodneme, konec invazím USA a jejich loutce NATO.
  • A Zeman je zlitej jak Trumpeta *2* *2*
    • Furt. *1*
  • Simon už je s nervama v prdelii, brzo chcípne..hi..hi
    • Klídek. Simona je sice střelená ale je s ní sranda. Do desátého tu bude nuda.
      Snad se ukáže blijec pitomostí. Nebo bijec pitomečků? *2*
      • bezregistrace
        pravda tady máme taky jednoho co se pořád uchehctává .... je to obecní mešuge
  • Takže zase 10 prosince dědkové. Jen jsem nakoukla abych se zasmála u blitků zdejších rusofilů. *2* *2* Trumpeta Trump vaše umírající ruské hospodářství nevzkřísí.
    A protože nezvítězila Hilary ale rusku nakloněný trumpeta Trump tak KGB zmizí i vnější uměle vytvořený nepřítel na kterého by šlo svést nedostatky a bídu v Rusku.
    Ruští mužici už se proti chudobě bouří a nyní zjistí že skutečný viník jejich potíží nesedí v bílém domě ale v Kremlu. A to pak bude krvavé točo. *15* *15*

    Já bych volila Sarah Palinovou. Včera jsem měla báječný lesbický sex. Hospoda u tiscali je nonstop otevřená jen pro vás dědkové bez přátel , bez sexu a bez života *1*

    BYE. Lesbian Girl Simona.
    PS: Zemana nemám tě ráda protože jsi gauner. Jsem ale Olomoucká holka a pražskou kavárnu jsem v Olomouci fakt ještě nikdy nepotkala. Takže toje konspirační bláboly jsou zralé pro psychiatra ty za vším vidící Kavárnu. *15* *15* *15* Čau NULY
    • bezregistrace
      hmm tak před nějakým měsícem ses simoměnko ubytovávál jinde ... a nečuchej k Hané tam takovýma jako ty protahujou kanalisaci.
      • Myslíš že je to vtipný když Simoně po milionté zkoníš jméno? Jsi akorát trapnej.
        Jdi si raději vyžebrat peníze na registraci *15* *15*
        • Připochcaná Simona, věčně smrdící po chcankách.
    • Měj se Simčo. Jsi ta největší Pussy v éteru. *3*
      A před spaním mrkni pod postel. Ruští agenti číhají všude. *2*
  • Rusové mohou svobodně mluvit jen ve vlastní kuchyni, upozorňuje kampaň
    „Lidé v Rusku mají dnes v podstatě možnost se svobodně vyjádřit pouze ve své kuchyni, což je jedno z ruských přísloví ještě z dob sovětské éry,“ popsal situaci vedoucí kampaní ČR Martin Balcar.

    . Aktivisté vyzvali lidi na celém světě, aby se připojili ke kampani fotkami z vlastních kuchyní a podpořili snahy bojovat proti omezování svobody slova v Rusku.
    “I přes nebezpečí, které jim hrozí, mluví spousta Rusů bez obalu a riskují své životy. Tímto poklidným protestem chceme připomenout jejich odvahu a oslavit kuráž všech, kteří pokračují v boji proti utlačování a nebojí se mluvit o nespravedlnost
    • Pokud ovšem mají svoji kuchyň. Za sovětské éry se tam stavěly činžovní domy kde byla vždy jedna společná kuchyň, nevím jestli na patře nebo dokonce v celém domě.
  • krycí jméno "Koblihář"

    Nes..rte mně. Dost natom že mí nadřízení jsou na prášky jestli je Trump nezbaví bankovní licence a nezavře do basy, tak horečně rokují kde sehnat "Osvalda" a ještě vy tady provokujte se svými kecy. Kvůli vám dostanu kartáč že nedokážu manipulovat diskusi......
    • Máš v tom zase pořádný zmatek ruský agente zlej trolle.
      Simona které koníš jméno protože tě tu pěkně zesměšnila ( odhalila tvoje divadlo se střídáním jmen a tvé švindlování s bodama) je antikomunistka.
      Babiš zločinec lhář ´ř a zloděj EUdotací naopak patří do vaší KSČ komunistické stáje proruských kolaborantů mezi které se řadíš i ty *5*
      • Máš zase připochcaný kalhotky a to už od noci, jak prohrála ta tvoje kandidátka, viď ty teplý prase Simonovic?
        • Já jsem nefandila Clintonové ani Trubci Trumpovi. Takže smůla Ivane.
          Já mám ráda Sarah Palinovou. *5*
  • Důvodem snížení ratingu svobody médií v Rusku je posílení státního monopolu na televizní vysílání, utužování cenzury a to, že z éteru zmizela opozice. Roli sehrály i vraždy novinářů – zejména Anny Politkovské 7. října 2006. Z ní se ruská žurnalistika dosud nevzpamatovala, píše Vitalij Jaroševskij, zástupce šéfredaktora listu Novaja gazeta.

    S ohledem na uvedené je až nepatřičné mluvit o svobodě slova v Rusku. Není náhodou, že podle výsledků monitoringu ruských médií společnost Reportéři bez hranic ve svém ratingu svobody médií (či SPAMu) umístila Rusko na 147. místo ze 168 zemí.

    V USA je svoboda a lid si může zvolit alternativu v podobě Trumpa. V totalitním Rusku lid tuto možnost nemá. V Kremlem ovládaných médiích se žádné předvolební debaty nekonají a opozice do nich vůbec nemá přístup
    • v totalitním Rusku si člověk může zvolit jen povoleného kandidáta. To v demokratické Americe si může zvolit a svobodně zastřelit jakéhokoli kandidáta....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit