Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Turisté, kteří zavítali na tuto diskuzi opravdu obtěžují tuto virtuální destinaci s názvem "Turistický ráj by se rád zbavil... turistů. (atd.) a odhazují jen "odpadky na pláž" a vůbec je nezajímají žádné památky. A pokud jde o skutečnou turistiku do exotických zemí, nevím, jak je to může ještě bavit! Ta hlava na hlavě? U nás doma to začíná vypadat podobně, a to jsou zde jen místní! Také jsou kvůli zaparkovaným autům zúžené cesty. Na odpadky v parcích už nenaběhne ani uklízecí četa města, tak jsou líní! Má to ještě cenu?
  • Protiputinovská a protizemanovská opozice zde na serveru Tiscali se skládá z jednoho idiiota, který je zaměstnancem serveru Tiscali a nechá si říkat Simona. Je to blbec k pohledání a působí zde k obveselení všech diskutujících. Máme ho rádi, protože se zde chodíme odreagovat. Můžeme mu dle libosti nadávat a to opravdu ty nejsprostější nadávky co člověk zná, tudíž nám tady nic neschází. Howgh
    • zlej trolle, nevím jestli je chlapské neustále kňučet, vzlikat a stěžovat si, že ti holka kterou si mimochodem ani neviděl, zničila život *7*

      seber se ty fňukno a ukaž že jsi pravý Novorosijec *15*
      • Umíš číst ty kretééne, já si na nikoho nestěžuji, ty americká filcko.
  • To PKD *5* Nazvi si to jak chceš, udělej si to jak chceš. Ale nechci aby to vyznělo že jsem nějakej sluníčkář. Měl jsem čest poznat že jsou pomatení a i dost agresivní. Prý hatefree *1* *1* *1* To si asi dělají srandu...No za peníze cokoliv že?
  • Je dobře, že místo rusákú jezdí do ČR Číňani. Ti se chovají slušně, nekradou, nevraždí a mají peníze.
    • To je skvělé *15* Hlavně že nechtějí aby ženy byly zafačované jako chodící mumie. Jak to chtějí jiní"kulturní a milí mírumilovní"lidé. U nás máme hezké holky(včetně tebe Rybano) Tak ať to mají možnost ukazovat...
  • Rusácí nekulturní s prasečím uvažováním zničí vše tam, kde jenom projdou.
    • Je jen na tobě s kým se kamarádíš. Tady platí zákon přitažlivosti...stejné přitahuje stejné *12* = *12*
  • Není se čemu divit. Evropský dobytek se neumí chovat nikde.
    • přééésně, to naši Ruští bratři jsou v poho

      vivat Putin
      • Souhlas, i bez ironie... *1* Nemiluj toho Putina zas tak moc. Myslet na něj ve dne v noci, no to je až úchylné...Zkusme být už taky jednou sami sebou. Nehádat se a neštvat proti sobě. Komu a čemu tím prospíváme? S tímto pořádkem by měl začít každý sám u sebe. Kdo spoléhá na všechny ty potentáty z celého světa že to za nás vyřeší tak paradoxně napomáhá tomu že svět je takový jaký je. Oni řeší, vždy ale ve svůj prospěch a to co jim dovolíme...
        • zlej trolle, ty jsi sežral diazepam ?
          • To já jsem jen tak klidný. Jestli můžu poradit zkus to taky tak, bez nějaké chemie. Prášky na to aby člověk nebyl non stop navztekaný ale nejsou. Je jen lidskost a vyšší pochopení. Ale to ještě neznáš. Neboj, jednou až tě pustí to štvaní a nenávist jeden proti druhému budeš taky v pohodě *3* Teď zatím jsi dobrý produkt a jedinec podporující rozhádaný svět. V tom jsi skvělý *15* Současný svět potřebuje takové...
            • OK, tož slunce v duši *3*
  • zas tady nějaký moula kopíruje přiblblý text který vyšel před měsícem v IHNED.Cca pře 10 dny jsem se z Palmy de Mallorca vrátil.Jednak v celém městě jsem nenalezl stěnu která by takový nápis nesla.Prostě není.Vymyšlená blbost.Jednak hotely jsou vysloveně obsazeny tak z 50%.Některé i méně.A v blízkém okolí hlavního města jsou desítky hotelů pro letošek zavřeny,Jsou hezké nepoškozené ale zevnitř polepeny papírem.Jako že letos není důvod otevírat.ale pořád jsem hledal .... Jasně že je takové sdělení redaktora hloupost a nechal se napálit.ale co mohu doporučit - necestujte s Neckermanem.Podrazáci hlupáci neodpovědná sebranka.Na hotelu a to byl 4 hvězdičkový žádný delegát žádná kniha s orientačními informacemi.Prostě amatéři.A když se podíváte na cestovatelské diskuze je takový amaterismus u této CK běžným standartem.
  • Tak se podle toho mají ty ku.vy zařídit. Ať začnou makat a zbourají hotely. Není nic snadnějšího. Ono se to rozežraně nadává slušným turistům, co? Měli by jim tam poslat pár tisíc čmoudů. Pak budou mít od turistů pokoj. Navždycky, mamlasové rozežraní. Stejné jako Chorvati. Budou nadávat Čechům do všeho možného a pouštět písničky o tom, jak Češky mají zarostlou íííču, přičemž sami žijí v jeskyni. Tam by mě nikdo nedostal, mezi takový vopice. Doufám, že už tam mají slimácký bráchy. Ničím se od nich neliší, budou si rozumět. *11* *12* *11* *12*
    • Chorvati mají pravdu. Český póvl tam dělá akorát bordel.
      • To si musíš taky vybrat s kým se stýkáš a s kým se kamarádíš. Póvloví lidi s seskupí zase s póvlém. Já jsem byl vždy s lidmi kteří se chovají slušně a spořádaně. Inu, říká se že každý cikán podle svýho koně hádá. *3* Nebo-podle sebe soudím tebe. *14*
    • Slušným turistům? Myslíš evropským prasatům? *3*
      • proč tam jezdíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit