Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Guru Kubera ?? Ano, je to jedinný správný politik který říká,že se to u zákazu kouření nezastaví. Tzv. ochránci našeho zdraví by nejdřív měli zakázat mekáče a podobný svinstva,
    které nám škodí daleko víc než cigarety. A srovnávat čechystán s Itálií a pod. je taky nesmysl.
    Teplotní podmínky pro kuřáky venku jsou úplně jiné a spousta hotelů či restaurací má prosklené či jinak kryté průchody atd., kde si můžou kuřáci zapálit. Až budou stát venku na ulici, před hospodou skupinky kuřáků, které budete muset obcházet a sbírat po zemi vajgly - to zas bude spousta zaprděných a vyžraných nekuřáckých štváčů tady vypisovat svoje bláboly.
    Zkuste se oprostit od mindráku z kuřáků a zamyslete se kolik svobod \vám ještě stát zatrhne a
    proč musíte žít jen jako hloupé poslušné stádo. Kuřák v nekuřácké restauraci nekouří nebo tam vůbec nejde - nekuřák nechť neleze do kuřáckého prostoru pokud mu to vadí. Chce to jen vzájemnou toleranci a nebát se dál hájit alespoň to málo svobod co nám ještě zbylo..
    • Mekáče a podobný svinstva mi nevadí, nemusím tam chodit. Ale vadí mi, když jdu po ulici a nějaké kuřácké *12* si to předemnu vypaluje a já musím ty jedy dýchat. Nebo když u vchodu do nádražní budovy musím projít dýmovou stěnou. Nebo když se vedle mě v tramvaji postaví smraďoch v hadrech prosáklých dýmem.

      Jsem pro vybudování speciálních digestoří, kde by si ti slaboši mohli dát to své žváro. Každá digestoř by ovšem musela být hermeticky uzavřená s odtahem jedovaných dýmů přes filtry. A při odchodu z digestoře každý projít sprchou, aby normální lidi neobtěžovat zápachem.
    • Jsem odnaučený kuřák. Ale přestal jsem kouřit před 35 lety, takže jsem v podstatě nekuřák. byl jsem ke kuřákům velmi ohleduplný. A neříkal jsem nic ani proti kouření v restauracích, bylo to ostatně normální a patřilo to k lokálu. Ale zjistil jsem "na stará kolena", že většina kuřáků je bezohledných. Až jsem tu ohleduplnost zaměnil za odpor ke kouření ke kuřákům s cigaretou. Takže podle rčení - normální je nekouřit, bych zakázal kouřit ve všech zařízeních. Divím se například, že léčený člověk hulí v areálu nemocnice (např. strakonické) Tam bych zakázal úplně i v tom parčíku. Život člověka naučí
    • Ale ve Skandinávii to funguje nejlépe, a tam určitě nejsou velká vedra. Zkrátka tam pochopili, co je pro ně nejlepší.
      • a vezmi sebou i svoje deti . Tam uz na ne cekaji , v tom zazraku vesmiru.
    • Smradlaví a svinčík dělající kuřáci se budou muset více obléci a pak si ty vajgly po sobě uklidit, když jsou prasata.
      • A nekuřáci budou zase uklízet svinčík(igelitové tašky, papírky od čokolád atd) po nekuřácích *3*
  • No co?! Bude to jako v Irsku, kuřáci budou chodit kouřit na mráz před hospodu!
    Aspoň se otužej. U nás v podniku je to zavedené už 20 let. Kuřáci musej na dvůr! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • V každé slušné kuřácké restauraci se nekouří v době obědů, tak co ještě chcete? A kdo zaplatí provozovateli drahou vzduchotechniku kterou nechal nainstalovat právě kvůli kuřáku a další investice s tím spojené... .
    • Kuřák zasmrdí ikdyž nekouří. Neznám slušnou kuřáckou restauraci. Znám pouze restauraci smradlavou (kuřáckou) a nesmradlavou. Na druhé straně alespoň ušetřím. U nás ve městě není ani jedna nekuřácká restaurace a tak nikam nechodím.
      • co delas pro dalsi pokoleni . Sed doma , nebo jestli bydlis pod strechou rovno skoc . Dejiny to oceni.
  • Myslím si, že každý má volbu jít do restaurace kuřácké , nebo nekuřácké...

    Když si pořídím restauraci a mám na ni velkou hypotéku, potřebuji na ni vydělat, mělo by být pouze na mně, zda bude kuřácká, nebo ne...nikdo by mi neměl nic přikazovat - zakazovat...to už tady bylo...
    • Já jen nevím, proč to funguje vlastně v celé Evropě, proč by to nefungovalo u nás? Navíc všude říkají, že po zavedení zákazu kouření se jim po krátkém propadu opět zvýšily tržby a to na výrazně vyšší úroveň, než před zákazem! A to i takových kuřáckých zemích jako je Itálie. Jednou k tomu zákazu stejně dojde, a čím dřív tím líp, myslím. A výroky pana Kubery a spol.? to jsou jen jeho mentální zvratky. Na nic jiného se asi už nezmůže.
  • Nekouřím už 25 let, ale nedovedu si představit restaurace, bary, kluby bez cigaret . Něco jiného jsou stravovací jídelny ap. V restauracích jsou vždy vyhrazeny nekuřácké jídelny a místnosti. Jen pozor aby nám ti naši slavní politikové nezakázali si prdnout na veřejném prostranství. Zabývají se samými debilními zákazy a dovoz závadných potravin vč. kojeneckých výživ ap. jim nevadí. Korupce a rozdávání soc. dávek nepřizpůsobivým občanům, už naše politiky nezajímá vůbec..
    • Já si na rozdíl pisatele dovedu představit restaurace bez kuřáků a prosperující restaurace.
      • nejake jmenuj , hospody , ne jidelny .
  • člověk který nepije, nekouří a nesouloží v podstatě nežije déle, jen mu to tak připadá... *1* *1* *1*
    • Dělejte si každý, co Vám pasuje, ale nevnucujte to druhým. Běda kdyby se o to pokusil někdo jiný Vám vnucovat, co Vám nevoní.
  • už dávno se to mělo zavést.Zákaz kouření Proč ta krabička nestojí alespoň 500 Kč. a každý kuřák by měl když musí do nemocnice zaplatit na den pobytu také 500Kčs. Banda smradochů.
    • A ten nepořádek kolem zastávek, koupališť, záhony a pláže plné vajglů ...
    • jsem nekuřačka a ty jsi totální blb
  • Již naší předkové si v hospodě dali pivo,žitnou a viržinko a nyní to nějací hňupové chtěji zakázat.
    • Smrad cigaret, bída,svrab a neštovice přišel z Ameriky. Teror přichází z Washingtonu.
      • jsi vypadl ty ?
      • Z každé země přišlo něco. Záměrně nebudu jmenovat, abych nepůsobil zaujatě.
        • Ale klidně jmenujte.
  • já bych zakázal politiky. Největší škůdce zdraví pro člověka. Neplodí nic jiného než zákazy a příkazy. Omezují osobní svobodu a volnost. A sami sobě si jen přilepšují a povolují si všechno možné i nemožné. ZRUŠTE POLITIKY !!! *12* Díky nim je zlikvidován stát a oni chudáčci za nic nemohou, za to mohou přeci Ti chudáci které šikanují!!! *12*
    • Ale co by ti politici dělali, jak by se uživili? Mají přece 5 žaludků! *1* *1* *1* *6* *16*
    • je smutné,že od roku 1989 volíme jen a jen takové šmejdy.Určitě sami kouřit budou,protože je mezi nimi mnoho kuřáků,ale nám,kteří jsme je volili to zákáži.Zlaté to časy před rokem 1989.
  • Včera bylo pozdě. Smradlaví kuřáci otravují všem jen život.
    • Zdá se, že málokterý kuřák je ohleduplný. Jen si nejsem jistý, jestli to není spíš tím charakterem lidí, než samotnou potřebou kouřit. Jsou kuřáci, kteří si v restauraci pro ohleduplnost nezapálí.
    • sám smrdíš a svádíš to na kuřáky.Jerstliže je hospoda dobře větráná,nemůže to nikomu vadit,ale naopak zákaz kouření poškodí mnoho majitelů restauraci,kteří do nich investovali své nemalé finanční prostředky a ve svém soukromí jim politické netáhla zakážou kouřit.Co nevidět zakažou i dýchat.
      • Plácáš voloviny a papouškuješ pouze svého pošahaného guru Kuberu - tuberu. V civilizované Evropě vydělávají nekuřácké restaurace víc, než když byly kuřácké. To je dokázané (viz. Itálie).
        • Italie je ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit