testovaci text

Diskuse pro Článek

Upravte zákon, jinak nedostudují desetitisíce lidí, apelují vysoké školy

18. 5. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Několika desítkám tisíc studentů hrozí to, že nebudou mít možnost dokončit své studium. Programy, které akreditovala dřívější Akreditační komise, totiž nejpozději za tři roky skončí a už nebudou ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 7

napsat komentář

sobotkaDObohnic tiscali.cz

7 souhlasí, 2 nesouhlasí

Je potřeba se učit a ne věšat knížecí trencle na hrad!!! Co Vás to tam ti rektální us rektoři učí?? Nekecat a makat pijavice!
19.5.2017
vlákno reagovat

Milí studenti (inkognito)

14 souhlasí, 2 nesouhlasí

ptejte se zejména ve škole. Rektoři mají plnou hubu demokracie a dobrých rad. Umí vyhryzovat proti kde komu. A tak se nelze divit že je to obecně všem šuma fuk! Zejména třeba poděkovat Univerzitě Karlově která jako první přispěchala s prohlášením že když v Turecku rozprášili VŠ tak MY tady profesory zaměstnáme! Nebo když se tady hrnuly hordy z gumových člunů šla právě tato škola příkladem - necháme zdarma vystudovat islámské studenty. Takto zněl její signál do světa. Takže páni rektoři toto všechno klidně můžete. Ale výhradně za svoje!
18.5.2017
vlákno reagovat

Kdysi rektor (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

býval opravdu pečlivě vybraný člověk. Dnes je to do jednoho parta prolhaných mudrlantů kteří stojí jen s nataženou dlaní. Vzpomínám si jak nějaký bezvýznamný učitel Putna stál na demonstraci s nápisem "Katolická buzna". A toto vyučovalo na Univerzitě Karlově. A za toto se rektor postavil. Jo hoši jak chráníte takový odpad - jste naprosto mimo a už aby jste vyfičeli!
19.5.2017
vlákno reagovat

sancho66 tiscali.cz

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Když na to nemáš,nestuduj.Dělej rukama !!
18.5.2017
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Souhlasím, každý má dělat to k čemu má předpoklady. Např. někdo má sice problémy s pravopisem, ale zato je obdivuhodný při svém řemesle. Někdo si způsobí pracovní úraz když má přibít tyčku plotu, ale zato je dobrý v matematice. Ovšem naučit se číst a psát a vyměnit žárovku to by snad měl umět každý.
19.5.2017
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

2 souhlasí, 11 nesouhlasí

Staletá tradice vzdělávání v Zemích Koruny České vyústila v diferencované střední a vysoké školy, z nichž vycházeli absolventi na různých úrovních a proslavili naši zem v celém světě. Komunisti nadřadili manuální práci nad práci intelektuální a samostatnost v myšlení postihovali a implantovali v naší zemi zaostalý ruský komunistický systém. Takže ČR poklesla na úroveň stepní provincie a stále se na ní zmítá.
18.5.2017
vlákno reagovat

jarda (inkognito)

8 souhlasí, 3 nesouhlasí

Milí študenti, ve výrobě hledají spousty šikovných, studovaných lidí! Nevěšte hlavy!

Ale teď vážně: Vždyť máte VŠ profesora Fialu. Ten se stará o vše možné, o Zemana, Babiše,
soc. dem. Nechť se postará i o tento problém.
18.5.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.