Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak dlouho ještě budou separatisté si dělat co chtějí. Má vůbec Ukrajina schopnou vládu. Jestliže vzbouřenci neodpoví na ultimatum, pak dalším krokem nemůže být nic jiného než tvrdý úder armády včetně obrněných vozidel, tanků a Vrtulníků s raketami. Vzniknou sice škody na majetku a ztráty na životech, ale jiné řešení není. Pochybuji, že by Putin sáhl k napadení Ukrajiny. To by znamenalo válečný zločin a on jistě ví jak dopadli ti kdo to naposled zkusili v Norimberském procesu
  • Tečka má malinkého pinďoura, prý vypadá jak žížalka. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Když jde čůrat tak ho 5 minut hledá! Cha Cha Cha, *14*
  • napsal jsem příspěvek, který ted mi smazalo tiscali. nic sprostého, jen jsem tiscali priradil k americkozidovskym mediim.
  • Nevím, proč nadáváte všichni na komunisty, v Rusku komunismus není, vládne tam čirý fašismus!
    • jsi pomateny fašista!
    • Blbe, když nevíš o čem píšeš, tak nepiš. Lžeš-li úmyslně, o to větší blb jsi!!!
    • Putin a jeho spolupracovníci skončí v Haagu, jinak to nejde, Zaorálek má výjimečně pravdu *1*
    • komunismus = rudý fašismus
  • Rusáci se rozlezli po světě a tam, kde žijí den dva už jim území patří.. *12* Karlovy Vary se musí mít na pozoru!
    • Hlupáci jako ty se taky rozlézají, stejně jako americká armáda, po celém světě, kecají do všeho a připadají si chytří.
  • Tak to opravdu vidím dobře. Konečně se někdo rozhoupal a začne konat. Nechat si doma dělat bordel, tak to je to poslední. To samé by mohlo být na Slovensku,když by Maďaři chtěli zabrat např. Dunajskou Stredu. Už je toho prostě moc. A jestli by něco dalšího dělali Rusové, věřím, že by se "spřátelené" armády daly do kupy a vyrazily na ně! Už aby to bylo!
  • Je třeba hnát ty ruské okupanty až za Ural, tam patří, ne do civilizované Evropy, hov-da stepní *1*
    • Ty píšeš z Uralu?
  • Každej mrtvej Rusák je dobrej, je to mor světa.
    • Ty jsi horší. Hloupost je nebezpečná!
  • To mám radost, že se taky ozvalo pár normálních lidí, kteří se z Ruska a Putina nepo...Já mám Rusů dost na celej život. Vzali mi taky svobodu v tom nejlepším období života do čtyřicítky. A na to se nezapomíná.
    • Řekl bych že ti vzali mnohem víc, ale tam kde nic není, nejde nic sebrat *1*
    • Byl jste v gulagu?
      Pokud ne, tak to asi nebyli Rusové. Nevím o tom, že by v Československé vládě seděl nějaký Rus.*3*
  • Líná ruská verbež nemá co žrát a tak potřebuje zabrat Ukrajinu, aby tu verbež živila. A navis skřet Put-in si kompensuje své napoleonské komplexy.
    • S prominutím toto nejsou argumenty, ale pouze výblitky.
      • njn;co napsal pisatel pred tebou-k tomu neni SLOV,ale misto Sarvatek by meli mit starost
        o to ,co budou jist v Zime,cim krmit Dobytek,jake Zasoby si nadelaji a atd.Ted je HEJ a HURA,
        ale az vystrizlivi ,potom bude AUVEJ.Nebo POLITICI obou Statu ocekavaji potravinovou
        POMOC ze ZAPADU a EU?Muzes samozrejme odporovat ,ale valecneho materialu se
        urciti NENAJI.
        • Rusko potraviny dováží, ale i vyváží. Myslím že v případě nouze dokáže fungovat soběstačně.
          Ukrajina se asi bát nemusí, ta bude zaplavena zbožím ze západu, problémem bude jenom to, že na něj lidi nebudou mít peníze. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit