Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • komu se neleni tomu se zeleni *1*
  • pořád tu?
    • jsem tu non stop *14*
      • jj simonko jsi tu furt
        • Nonstop je tu jen ruský teplouš semjon BTW zlej troll hrdina Putin jura josef 40 s jeho mínus plus 7 bodů za vteřinu *15* *15* *15*
  • To mohou moravské lůzy jen závidět takové boží město!! Však jen ať nám dál platí ty tupé špíny! :D Kdo neskáče není Čech! Hop Hop Hop!!
  • Tak hdp na obyvatele Prahy... Trochu si to rozebereme.v Praze mají banky a pojišťovny sídla. Mají tam sídla ministerstva a odtud řídí kdo dostane ukousnuto z koláče. Samozřejmě jelikoz tam mají hlavní pobočky pojistovny, jsou tam i nejlepší nemocnice s největšími rozpočty.... Mno jelikož tam jsou hlavní penězovody jsou dálnice do Prahy, hlavní vlakové tratě rekonstruované do prahy, hlavní letiště je taky v Praze.... Holt nejvíc peněz se z celé republiky sejde v Praze (rozpočet, banky pojišťovny) a tak je tam blaze ;)
    • nezáviď ty vesnickej balíku
      • To není závist ale realita, proto vidím kolik lidí denně ráno jezdí směr Praha (jezdí s níma ;)).... Ono pár kilometrů člověk popojede za prací a hnedka má o 20 tisíc víc a k tomu pohodovejsi prácovni podmínky... Důvod že v Praze platí víc rozhodně není v tom že by tam člověk makal víc nebo lépe, právě naopak, všichni co jsem potkal vědí že dostávají podstatně víc a za méně práce tak hádej " balíku" čim to asi bude.
  • Vyhozené peníze za studii.
    • neboj soudruhu, tvých sociálních dávek se to nedotkne *3*
      • Neboj já jsme finančně nezávislí.Na rozdíl od tebe co mažeš na šestku do práce.
        • ...nezávislý...
  • tuto?
    • *14* jsem zde veliteli
      • zpět simone simonovici von kretyno
        • jsem zpět můj veliteli, hlásím se do služby *3*
  • Nejvíc blaze je teploušovi Gayínkojc s kulíkem v prdeli!!!



    WOW !!!
  • je třeba Dalíkovi na Ruzyni. Krásný zpackaný život. A pevně se věří že podobně blaze se povede Parkanové. A zejména Bémovi by to moc moc pomohlo.
    • Dalík si užíval miliony a za dva roky co ho propustí na podmínku v tom bude pokračovat, o jakém zpackaném životě tu mluvíte ?
  • nejlepší místo k životu je Moskva
    • Proč se tak neodstěhuješ, ty ruský kolaborante a konfidente KGB-FSB?
    • absolutní pravda, Moskva je bezpečná, vlídná, svobodná, levné byty, práce pro dělníky za v čechách nemožných 30 tisíc měsíčně,špičková zdravotní péče za hubičku a atd,. atd, atd
      • Zdravotnictví v rusku je v katastrofálním stavu ty ruský blbe soldere.
      • děkuji, hezky napsáno, musel jsem si zamáčknout slzu *3*
  • Si dělají srandu, ne? Všichni přece víme, jak to s oním HDP je! Praha nejvýkonnější! Dovolte mi úsměv.
    • souhlas, nejvýkonnější je ruský kolchoz
    • och ty patriote *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit