Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší poloha je ta kdy mám zavřený oči a jsme ve stavu mírné letargie v poloze ležmo... nejlépe několik hodin
  • jak spravne spat? no muzete si vybrat jakoukoliv polohu ktera je "idealni" vysledek bude VZDY TO ze si o tom v jake poloze budete spat muzete nechat leda tak zdat... *1*
  • Spím na zádech kvůli prasklému žaludečnímu vředu.
  • článek je k ničemu, napište, v jaké poloze chrápe Ovčáček a je to vyřešeno!
  • Nejlépe se usíná když je člověk dostatečně zmožen sexem.
  • A je vůbec zdravé spát?
    Jak to tak čtu začínám se bát, že si dobrovolně kazím zdraví spánkem.
    • já už nespal asi 2 roky, my Novorosijci to nepotřebujeme, pořádnej chlap nikdy nespí
      • proto tady smrdíš non-stop
  • Jak vydno s vobrásku, již se neví,
    že před spaním se mají umít nohi *1*
    =============================
    Pardón, napsal jsem to tak,
    aby si to dnešní inteligenti uměli přečíst *3*
  • Mě zajímá jak chrápe vrah vobama, jestli ho ve snu straší dětské oběti z afghánských tržišť a pacienti z vybombardovaných nemocnic v Sýrii
    • Krást nick je podlost, k tomu bych se nesnížil.

      Co ti povraždění v Čečensku, v Gruzii, v Jižní Osetii, v Abcházii... A co to sestřelené letadlo nad Ukrajinou, kde Austrálie podala na Putilína žalobu u mezinárodního tribunálu a bude od něho vymáhat odškodné pro pozůstalé...
      • potkane...své výtky směruj na vaši US ambasádu...
      • Já kdysi okrádal nevinné děvy o nevinnost.K jiné krádeži bych se nesnížil,ale roztrhávat prolhané huby politiků od ucha k uchu to by mně bavilo.
      • Zloděj nicků tady poučuje. Sajmon Sajmon, ty bavíš. *15*
  • MĚ zajímá jak spí vládce širé Rusy Vladimir Vladimirovič Putin !!
    • ŠPATNĚ! Ruská kobyla chcípe a blíží se doba kdy Vladimír Vladimírovič poputuje na Sibiř.
  • To je neskutečné čím vším se věda zabývá aby si udržela granty. Zdravý člověk leží podle toho na čem spí a kde a navíc pozice podvědomně mění. Takže páni vědátoři nám na to stačí
    devítiletka, to musíte být pěkně hloupý když vám na to jedna škola nestačila :-). Hlavně zdravý člověk nepotřebuje utrácet za všechny ty paměťový nesmysly od polštářů, matrací až nevím po co ještě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit