testovaci text

Diskuse pro Článek

Velký krok: Merkelová a Schulz se shodli na migraci i bezpečnosti

12. 1. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Se změnami v uprchlické, rodinné nebo zdravotnické politice počítá dohoda, k níž po složitých sondovacích rozhovorech v pátek ráno dospěli vyjednávači konzervativní unie CDU/CSU kancléřky Angely ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 7

napsat komentář

Pan americký prezident (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

nazval trefně země Afriky "prrdel světa". Moc se povedlo.Jasně že diplomatická banda vyskakuje.Jasně že se trefil. Dobře chtějí utíkat - jejich věc. Ale že jejich domovské státy je zásadně nepřijímají zpět? A co jako s nimi?Prudí to vyskakuje a permanentně to dělá potíže.V DDR se z nich co nevidět zblázní.Musí africké státy počítat, že nikdo nebude tyto distributory tupých nepotřebných drbanů vychvalovat.Co se vám urodilo, to si držte doma!V EU ani USA vám to nikdo vykrmovat nebude.
13.1.2018
vlákno reagovat

kumul tiscali.cz

7 souhlasí, 0 nesouhlasí

Soudruhu Schulzovi východoevropané nevoní, ale evidentně lidi kvůli kterým se stává Německo Palestinou nevadí.EU má smysl ale i ten nejchudší pracující třeba v Bulharsku musí mít víc než nemakačenko bez ohledu na barvu kůže než třeba v Dánsku nebo Německu.To mu měl taťka fašista vštípit do hlavy.
13.1.2018
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

Je zajímavé sledovat jednání stran v Německu na tvorbě nové vlády. Zda dojednané návrhy programu společné vlády jsou žertovné, naivní, nebo naopak promyšleným likvidováním Evropy, se ukáže později. Ještě nemají postaráno o milion nelegálních uprchlíků, které mají na svém území, a už se domlouvají na tom, kolik jich ještě každý rok budou přijmat. Když tak počítám, tak za volební období 5ti let jich chtějí přijmout kolem milionu. Ten samý počet, který se podařilo Merkelové do Evropy dostat za jediný rok. Ta je teda schopná, opravdu všeho. A Němci i Evropa mlčí a mlčí a mlčí......Čím déle, tím hůře pro všechny.
12.1.2018
vlákno reagovat

Hroch (inkognito)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

A ti co nemlčí, jsou umlčováni, viz nový zákon od začátku t.r.
13.1.2018
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

19 souhlasí, 0 nesouhlasí

Oba dva jsou vítači,tzn.žâdná změna k bezpečí Eu.
12.1.2018
vlákno reagovat

Major čs. armády Terazky (inkognito)

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

V nových volbách by uspět nemuseli!
12.1.2018
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

11 souhlasí, 0 nesouhlasí

Bohužel, vypadá to tak, že by byly nejdříve za dalších 5 let. A za tu dobu může do Evropy dojít dalších ne jeden, ale několik milionů uprchlíků. Zdá se začíná černá doba, jakou je černá ve vlajce Němců a jakou je jejich historie.
12.1.2018
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.