Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve Washingtonu je to jak na planetě vopic!!!
    • Ivane máš to marný.

      Provokuješ kradeš nicky abych se naštvala vynadala ti a dostala stopku.
      Takovou radost ti Simča neudělá.
      *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • USa je kolébkou demokracie.
    Rusko je kolébkou Rudé totality.
  • A to můžou fotit i v klecích??? Já jen aby je vopičácí nepokousali!!!
  • Zdejší Ivan - lhář a zloděj nicků se pěkně odkopal.

    Měsíce mu hroooozně vadí fašisté na Ukrajině ale běžně tu rasisticky uráží
    Amerického prezidenta.

    Pěkně jsi se zesměšnil pokrytče. Gratulka
  • Jó takhle, v pavilónu vopic už se smí fotit, tó jó!
  • V Kremlu se fotit nesmí.

    Putin má totiž mindrák z toho že je menší než jeho pracovní stůl. *1* *1* *1* *1*

    Ivane najdi si konečně vlastní nick - třeba Putinův lhář. To je jméno pro tebe
  • V pavilónu vopic se nesmělo fotit?
    • Ivane rasisticky tu urážíš prezidenta USA.

      Hlavně že ti tááák vadí Banderovci a fašisté. *15* *15* *15* *15*
      Jsi pokrytec. *12*
  • Zde na Tiscali již delší dobu straší zlý duch tzv. tečky, který se často převtěluji do přízraků jako jsou američanka Simona, Jessica, zlej troll a další. Najde se někdo, kdo tuto nešťastnou duši vysvobodí??
    • Neexistující dvojku Tečka Simon vidíš pouze ty Ivane takže by jsi měl
      omezit vodku. *1* *1* *1*

      Netahej zdejší lidi za nos. Dříve jsi jim lhal že Tečka je jako anonym.
      Až dlouho poté jsem tu nálepku dostala já protože jsem psala pro tvé Rusko
      nepohodlnou pravdu.
      • Samozřejmě, že tečka ani Simona už neexistují. Převtělili se do Jessici.
        • Jsi notorický lhář Ivane. Jdi se konečně léčit. *5* *5*
          • Ty jsi nyní Putin, Jessico?
  • Mnohé známé osobnosti, které v Bílém domě ve Washingtonu, DC strávili noc, potvrdily, že se setkali s duchem amerického prezidenta Abrahama Lincolna. Ten se má v Bílém domě pravidelně zjevovat nejen obyvatelům Bílého domu a členům personálu, ale i významným politikům, kteří do Bílého domu zavítali.

    Podle svědectví jeho nejbližších jen den před atentátem sám Lincoln nepřímo předpověděl svou smrt, když vyprávěl o svém snu: „Ve snu, který se mi zdál, jsem slyšel nářek. Přišel jsem do místnosti, všude byli muži a ženy v smutečních šatech. Na vyvýšeném pódiu jsem viděl rakev, kolem níž stáli vojáci. Kapitán stál opodál, a já jsem se ho zeptal: Kdo je ten mrtvý v Bílém domě? On odpověděl: Prezident, zabil ho nájemný vrah.
    • To můj duch se pravidelně zjevuje v Kremlu. Kvílí a kvílí a nedá pokoj do té doby, než ho někdo zaplácne plácačkou na mouchy.
      • Je smutné že nedokážeš debatovat bez osobního napadání.
        Inu tvá StBácká výchova se nezapře. *1* *1* *1* *1* *1*
        • No, když reaguješ na Simona Tečku s tím, že jde o osobní napadání, tak jsi zjevně Simon Tečka, není-li pravda Jessico? Nebo co jiného myslíš tím osobním napadáním? Vysvětli nám to tu.
          • Zase překrucuješ pravdu k nepoznání ulhaný Ivana.

            Reagovala jsem právě proto že jsem byla nařečena z toho že jsem Tečka.
            Tuto nálepku od tebe dříve dostal jako anonym. Tak si v tom lhaní konečně udělej
            pořádek. *5* *5* *5*
    • bezregistrace
      Jo velký den pro simona ...dneskaj maj den otevřenejch dveří v tvým rodným cvokhazu mužeš se vrátit bez nebezpečí že budeš bičovám a omývám skotskými střiky manťáku ... *11* *11* *12* *12* *12* *12* *11* *11* *11*
      • Neexistující dvojku Simon Tečka vidíš jenom ty Ivane.
        Takže psychiatra by jsi rozhodně měl vyhledat. *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit