Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady se podívejte co jsou bílé přilby zač,žádní humanitární pracovníci,jsou to teroristé,jenom falšují záběry a osočují rusko a asada,zrůdy
    https://www.youtube.com/watch?v=b8bIupYSZeU
    • rusáka? To není špatné. To je ta správná cesta. Rusák je přeci odpad a žumpa světa. A to mu zůstane.
      • Zrůdo
  • Všechno směruje k tomu, že zas přijde nějaký Adolf s "konečným řešením". A to bude špatné.
  • Kdo si neváží toho, že se má dobře a žije na dobré adrese, je blbec a zasluhuje minimálně pár facek a nakopat do zadku.

    Jako "zelené vdovy", které fňukají, jak je trápí nuda...
  • by byla uspořádat lov na muslimáky. Na tu verbež na předměstích EU která dělá potíže a nikdo na ni nemá. Chátra si myslí, že jí to tady patří. A pořád je moc málo hlasů na to aby je dav vykopal tam odkud přilezli. PROTOŽE tady v EU nikdy žádné začlenění nebude. Tady je a bude averze přehlížení a hluboký odpor ke všemu islámskému. Protože hadráci se opakovaně neosvědčili.
  • Já tedy vůbec nejsem znuděna klidnou a bezpečnou dovolenou.
    Naopak , nejela bych někam, kde se střílí, kde je špína, plno hmyzu a jiných potvor...
  • Naivní sen: Nastěhovat tam madam Merkel a i ostatní politiky kteří se jich zastávají ale aby nemohli odejít !!!!!
  • A bude hůř. Evropa se poslimáčťuje a slimáci se množí a množí a množí...
    • bůh je mi svědkem jak já moc nenávidím islám, je to nejzrůdnější ideologie, nacizmus byl proti tomu mírumilovný a to jsem odpůrce nacizmu
  • vítejte v muslimské EU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit