Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc si cením egologického WC u Národhího divadla, postaveného na počet mého kámoše V. H. protože je stále k použití.
  • Flughäfen und Mitarbeiter alkoholische Wenzel Veskrna Havel
  • Fero a Dášenko, chce se mi zase blít.
    • škoda že mu Fero nevlezl do zadku ,mohl ho vzít Václav sebou že hm že,
      a bylo by tady o jednoho vola míň ---že !
  • V dnešní vyhrocené době mají na starosti takovou hovadinu, jako přejmenování letiště, na to prachy jsou?? *11*
  • Větší hovadinu k práci si vymyslet nemohli. Většina lidí je proti tak budou dělat zase úplný opak
  • Já bych dal do zákona, že letiště Praha se bude vždy jmenovat po předchozím prezidentovi. A jak přijde další prezident, tak pěkně letiště přejmenujeme. To samé bych zavedl u autobusového nádraží Florenc, vlakového nádraží Praha Libeň atd. Tam bych navrhl vždy jméno po předsedovi vlády, předsedovi senátu, předsedovi Svazu žen a jiných, co mají placené funce. A víte jak se zvýší zaměstnanost. Těch cedulí na každém rohu, na náměstích na křižovatkách. I takové Dežovo nábřeží by mohlo být.
  • To je něco,zabývat se takovýma věcma co a po kom pojmenovat.Udělat ale něco co má smysl je nemožné pro tu vládní sebranku.Tohle není stát,ale smetiště všeho. *16* *12*
    • V žádném případě nepřejmenovat letiště Praha-Ruzyň. Pro nás obyčejný lidi to navždy zůstane Praha-Ruzyň. Je to divadlo jako za bolševika kdy se přejmenovalo nádraží Praha-Masarykovo na Praha Střed a zase zpět. Jsme největší pitomci v Evropě. Mirek.
      • Bude to pro nás dál Letiště -Ruzyň hlavně že se tam utopí miliony
        vždyť nás o ně teď už začínají okrádat -jako blbci přispějem .
        škoda že mě není 20 r padala bych odsud . *6*
  • ...brzy, jazyk,nazývat se, havlyště *1*
    to je myšlenka pro Dobíška, odůvodnění je snadné: "Stará struktura byla nahrazena novou" a pro jistotu doplněna uzákoněnou vyjímkou.
    VIP, VIP, Blbestán urááááá
  • Kolik nás stál pohřeb Havla,nebo kdo to platil?Může mi někdpo odpovědět?
    • To by mě taky zajímalo !!!!!!Jsme vážně trhlý národ jak jde někdo do kytek
      už máme název pro ulici - letiště je to normální ?????
  • Vládne nám banda debilů, je potřeba jim už nasadit svěrací kazajky, aby přestali škodit českému národu. *16* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit