Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zato, ty, Bureši, kradeš, až se z eurodotací práší!
  • Volí zemana s tím že očekává na oplátku prezidentskou milost aby nemusel jít bručet ....
  • nekrade jen proto že by neutekl
    • xxx
  • To že miloš zeman vede kampaň je mýtus, jeho kampaň se na nás snáší jako JEDOVATÉ VÝPARY CHEMTRAILS SPOUŠTĚNÉ NA NÁS BABIŠOVOU ZLOČINNOU SKOROVLÁDOU LIDÉ PROBUĎTE SE
    nicméně mým favoritem je Topolánek, protože nejenže hlasem pro něj naseru všechny své kamarády ale i pomůžu ke zvolení Miloše Zemana jehož mluvčí Jaromír Soukup mi přislíbil místo ve všech jeho mediálních společnostech pokud bude moci po zemanově smrti, kterou václav klaus předpověděl v prognostickém ústavu na rok 2003, jmenován oficiálním místokrálem české republiky.
  • Obcan.Havel
    V každém případě volím Pana Miloše Zemana!
    • Saymon, cos to tam dal za fotku? Ty tam nemáš mít Havla, ale toho ožralu Zemana! *1* *1*
    • ... v každém případě jsi jasnej, i ve středověku bys byl nejprimitivnějším dementem v jeskyni :)))
    • Dobrý den, mám pocit, že váš profil není pravý. Pokud byste opravdu byl Václavem Havlem, volil byste Topolánka. Jediné Topolánkovy hodnoty jsou pravda láska a také jeho intimní vztah s václavem klausem který byl našim zrakům zatajen LŽIVÝMI MÉDII ovládá nás syndikát mezinárodního židovstva vlastněný akcionáři Karlem Shwchranzerbergem, a Erikem Taberym, o kterém jak víme je ve světě známo že je nejobjemnějším židem planety.

      Nicméně naštěstí má Miroslav Kalousek recept na stabilní a krásnou zemi
      tímto receptem je to, že pokaždé když Andrej Babiš něco řekne tak Miroslav okamžitě začne dávat najevo svoji vzdělanostní a rétorickou převahu. Toto imponuje starým lidem z vesnic kteří vidí v Kalouskovi inkarnaci ducha svatého.

      OTEVŘETE OČI OBČANÉ KONOPÍ JE LÉK 420 420
      _____
      --O--O---
      - V -
      --\\\\\\\--- byli jste navštíveni duchem václava klause
  • ObcanHavel
    Zemana volit nebudu
    • chyba !
  • A co Krejčíř? Ten bude volit koho?
  • Miloš Zeman má rád děti.
    • Leda na grilu a s česnekem.
    • Chrchel Vaškuj miloval děti,hlavne bombardované humanitarne!
    • No jo, proto to už není ono a tak sleduje video z Alabamy. Vzal si k sobě Ovčáka, ale to také není ono.
    • Ano,má dvě již dospělé.Možná taky budeš mít.
  • Také volíme Zemana.
    • Já taky volím toho notorika Zemana, chlastat a lhát umí perfektně, děti má mimořádně rád a paměť má taky výbornou, hlavně na články vlevo dole.
  • Zeman nekrade? Tak to jsem nevěděl, to je tedy škoda ... Ale stejně ho budu volit. protože jezdí výborně na běžkách a ve taky žlutém, nafukovacím člunu, potom má senzačního mluvčího a je výborný kamarád nějakého Bureše.
    • To co tvrdíš o Zemanovi,nedá se říct o Kalouskovi.Ten,nejen,že neustále chlastá a lže,ale
      je i největší ostudou našeho národa.Ještě,že budeme mít předčasné volby,kdy TOP09
      i s Kalouskem vypadnou ze Sněmovny,za doprovodu STAN a Lidovců.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit