Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že nekrade? A co ten navýšený rozpočet o 84 000 000 Kč proti původnímu ? A že bere peníze z fondu, který byl přímo jím určen na splácení státního dluhu ? *14* *14* *14*
    • vanhorne
      "A co ten navýšený rozpočet"
      Priteli, zapominas na inflaci, rostouci ceny tabakovych vyrobku a lihovin, zvlastni odmeny a premie, pro jeho nadstandartne schopne spoupracovniky, Mynar Ovcacek & spol.
  • a že si bez vědomí skupiny Elán vypůjčili jejich písničku, odmítají platit je naprosto v pořádku. Pěkná partička nám parazituje ve sněmovně. Než tam vlezli byla to ctnost sama.Málem tomu svítila svatozář. A jen je banda komediantů u korýtek bleskově zapomíná. Jejda to budou u dalších voleb preference. Ti poletí!Pak si mohou říkat Titanikové.
  • Čo to vravíš, Andrej? Už nie je pravda, že všici kradnú *8*
  • a děláš dobře Andreji
  • Volím taky Zemana protože tam lepší není .
    • vanhorne
      "Volím taky Zemana"
      Zeman je nejlepsi z toho co vytvorila "patologicka sedlina lidske spolecnosti" jak tu zvlastni skupinu lidi sam nazval, kdyz loni pritahl do Libereckeho kraje na vyzirkovou jizdu.Malo zradla malo chlastu, dost pokriku proti jeho majestatu.☺
    • ObcanHavel
      Ještě je čas to zvážit, pro dobro této zěmě, všech jejích obyvatel, demokracii, humanismus, pravdu a lásku, nevolte toho osla Zemana. Ostatně, vy tu v tom budete žít taky.
      • KIMCID
        tak nám do toho nekecej a vrať se do maďarska
  • Důvěrník StB Bureš zapomněl do věty, "že Zeman nekrade", vložit - "na rozdíl ode mne".
    • duvěrník stb horáček krycí jméno sázkař ti to třeba řekne líp
      • Hi, hi, hi, a co důvěrníci StB s krycím jménem Bureš nebo MAN *1*
  • V Německu mají už i hlídky šaria,ktere zatím pouze nabádají lidí večer aby nepili alkohol,poslochali hudbu atd. Dokonce jim to posvětil i soud.
    Proto Volíme č.7 Zemana
    • dyť sotva leze vogo
    • A co má s tím ten kořala Zeman společného? Ten má na to vliv asi tak jako moje stará.
      • Ale Havel chlastal extraligu, kdežto Zeman je pouhý krajský přebor.To nevadilo?
  • Chtěl jsem ze začátku volit Drahoše ,ale po té co mě byla reklama vuncovaná neustále na YB a dokonce i v kině před filmem (kam se jde člověk bavit a odpočinout si od světa) raději volím 7.
    • 7? Není to ten pedofil Alabama?
      • KIMCID
        Drahoš? Určitě
  • Jak může megazloděj o někom tvrdit, že nekrade? To je snad špatný vtip! Všeci kradnú! Odkud má Mynář sto milionů???
  • Máš to marné, Bureši, Miloš se bude s ostudou jako zmoklá slepice pakovat z Hradu zadním vchodem a žádné milosti už udělovat nebude. Možná při tom ztratí boty. Sorryjako ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit