Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruhům asi klepe hrana.A to jsem neřekl já,ale známý spisovatel.Čest jejich práci,ale odnesou to ti mladí a vzdělaní lidé.Já už jsem starší,tak už to nějak dotáhnu,ale vy byste něco měly dělat.Když jsme se my měly blbě,tak proč v tom pokračovat.A doporučoval bych konec Pragocentrysmu to už je tady dost dlouho.
  • Tak jsem byl demokraticky zcenzurován. Jestli si dobře vzpomínám, tak jsem napsal, že v padesátých létech by byl pan Jégl dobrým politrukem. Že dnes stačí nenávidět Zemana, Trumpa, Putina, Rusy, Číňany a komunisty, sesumírovat tuto nenávist na papír, nebo umístit na net, přidat pár dehonestujících urážek a je z vás vážený a respektovaný novinář.Může mi někdo sdělit, co je na tomto k cenzurování a blokaci? Nebo je to snad "demokratický" boj za svobodu slova?


    sdělení cenzora:
    Tento příspěvek byl zablokován administrátorem, protože porušoval pravidla pro slušnou diskusi.
    Každý zablokovaný příspěvek za poslední měsíc znamená zákaz psaní do diskusí na +1 den!
    Opakované porušování pravidel může mít za následek trvalé zablokování účtu a IP adresy.


    Nechutné urážky hlavy našeho státu, nebo prezidenta Trumpa nechávají cenzora očividně v klidu, zatímco výše uvedený příspěvek v diskuzi je dle cenzora "porušení pravidla pro slušnou diskusi". Tak toto je ta skutečná, pravá demokracie, svoboda slova a projevu. Za toto jste milí spoluobčané cinkali klíči. Já bych to nazval, abych nerozzlobil cenzora, "obrovským nepořádkem a nečistotou"!
  • Někoho už musí hodně bolet prstík od klikání na mínusy...
    • Nebolí prstík, oni na to mají klikajuščuju mašinku *1*
    • Jen nespokojení přispěvovatelé, prostě tě maj dost sajmon








      PCHE !!!
  • 8.12.2016 je slavný den, rozpadl se koncentrák národů, zanikl největší pracovní a likvidační tábor v dějinách lidstva - tzv. Sovětský svaz - 8. prosinec by se měl stát " Mezinárodním dnem boje proti komunistické totalitě a násilné okupaci" Zavolám Ondráčkovi, ať se na to mrkne, stejně má ... co na práci. Aspoň nebude vymýšlet cip.....
    *14* *12*
  • ... Milošek je v pořádku asi jako je "snílek" trenérem biatlonové reprezentace Zambie :)))
  • ... hned se chytil, nejprimitivnější ubožák na internetu, s takovou špínou se baví jenom *ůl :)))
  • Jestli von je tenhleten "feťák", tak tam opravdu nemá co dělat a za všechno si může sám!
    A né jak prohlásil "dědektunel", že likvidujou člověka! *16* *16* *16*
    • ... jsi a zůstaneš primitiv, celý BIJEC, tra la la apod.
      • drž pisk sajmon *11* *12* *11* *12* *11* *12* *12*
    • Víme Sajmon..
  • To je všechno prd proti tomu, co tam dělal zrzavej Veškrna, zvaný též Véna chrchla. Ten uměl chlastat a dělat ostudu. Byl to takovej prťavej fantom hradní opery..hi.. *1* *1* *1*
  • To, co se děje na Hradě za Zemana, je jedna ostuda za druhou. Rozprášit ten Ovčinec, zakázat na Hradě chlastat a vypsat ihned nové volby, nejlepší řešení této prekérní situace.
    • Možná by bylo nejlepší vůbec zrušit funkci prasedenta. K čemu je to dobré? Kikina, Bubble Bum, jeden horší než druhý. A co to stojí peněz a především světové ostudy.
      • ... to ty jsi pýcha národa, ubožáku :)))
    • ... dobré ráno, trosko :)))
  • Zeman je spoluodpovědný, on je šéf Hradu.
    • vanhorne
      "je spoluodpovědný"
      Bingo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit